Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

Ja zgłosiłam w połowie września i śledziłam przydomki na stronie FCI gdy takowy się pojawił napisałam do FCI czy to mój, oni potwierdzili, napisałam do mojego oddziału i o dziwo było już na miejscu potwierdzenie jakoś 2 tyg po pojawieniu się na stronie,czyli pod koniec listopada już miałam ,to jakieś 2 miesiące, cud!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[FONT=&quot]Ja ponownie złożyłam propozycje na początku stycznia, tym razem już 3. Minęły juz 2 miesiące,więc zadzwoniłam do oddziału, ale nie mieli jeszcze żadnych informacji.[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Sprawdzałam natomiast co jakis czas na stronie: [url]http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8[/url] czy pojawił się któryś z tych moich, bo żadnego nie było wcześniej w bazie[/FONT]
[FONT=&quot]I zauważyłam, że już jest !! :)[/FONT]
[FONT=&quot]Tak więc sądzę, że ten słowotwór jest moim przydomkiem - czyli POLARCTICA :)[/FONT]


A ciekawe kiedy dostanę powiadomienie z ZKwP?
[FONT=&quot][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Ja ponownie złożyłam propozycje na początku stycznia, tym razem już 3. Minęły juz 2 miesiące,więc zadzwoniłam do oddziału, ale nie mieli jeszcze żadnych informacji.[/FONT]


[FONT=&quot]Sprawdzałam natomiast co jakis czas na stronie: [URL]http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8[/URL] czy pojawił się któryś z tych moich, bo żadnego nie było wcześniej w bazie[/FONT]
[FONT=&quot]I zauważyłam, że już jest !! :)[/FONT]
[FONT=&quot]Tak więc sądzę, że ten słowotwór jest moim przydomkiem - czyli POLARCTICA :)[/FONT]


A ciekawe kiedy dostanę powiadomienie z ZKwP?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Angelka']Ja zgłosiłam w połowie września i śledziłam przydomki na stronie FCI gdy takowy się pojawił napisałam do FCI czy to mój, oni potwierdzili, napisałam do mojego oddziału i o dziwo było już na miejscu potwierdzenie jakoś 2 tyg po pojawieniu się na stronie,czyli pod koniec listopada już miałam ,to jakieś 2 miesiące, cud!! :)[/QUOTE]

Niedawno sprawdzałam na stronie FCI i pojawił jeden z przydomków, które podałam. Niestety w oddziale nie mają odpowiedzi, a mnie od dwóch tygodni ciekawość zżera czy to mój. Pisałaś do nich maila? Może też bym tak zrobiła?

Okazało się, że przydomek był mój. Odpowiedź przyszła po 3 miesiącach i jednym dniu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

No i po 2,5 miesiącach czekania na stronie FCI pojawił się taki jak podałem , myślę że to mój ,ale czekam cierpliwie na jakis telefon czy list.W sumie to chyba niedługo !
Kurcza ale fajnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

ja zlozylam az 5 propozycji i czekalam prawie pol roku a ze zlozylam troche pozno bo nie wiele wczesniej przed kryciem suni to zalezało na czasie
byly szczeniaki nie bylo przydomka :/
a co gorsze okazalo sie ze zadna propozycja nie przeszła :(
koszmar

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No to ja chyba przebije wszystkich. Wniosek do oddziału złożyłam 3 stycznie. Gdy 10 lipca zadzwoniłam do ZG powiedzieli mi że rozpatrzyli wniosek 6czerwca, na pytanie kiedy mogę się spodziewać oficjalnej decyzji pani powiedziała że nie wcześniej niż na początku września. Masakra jakaś. Dobrze, że chociaż wybrali pierwszą propozycję (już jest na fci)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

macie gdzieś druki do rejestracji przydomka? Chcę zrobić nową stronkę, a głupio wykupić serwer i mieć adres wg przydomka, którego mi później nie przyjmą.. więc chyba od nowego roku zacznę składać, suczka będzie w przyszłym roku, zanim dorośnie trochę minie, ale pies repem zostanie niedługo więc przydało by się już na porządnie to wszystko zrobić :D

w ogóle myślałam że o ile nie ma podobnego przydomka, to każdy jest akceptowany.. a tu się okazuje że guzik..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

18 lipca złożyłam wniosek, gdzie było 6 propozycji, z tego 4 to słowotwórstwo, więc nie ma mozliwości, żeby się powtórzyło i nadal czekam.
Na wiosnę chce pokryć moja sunię, ciekawe czy zdążą z rejestracją.

A ciekawostka, szukałam przydomka na stronie FCI i go nie było, zlozyłam więc taką propozycję, od miesiąca ten przydomek jest na FCI, ciekawe czy to mój?

Edit: to co znalazłam na stronie to był mój przydomek, co ciekawe pieczątka z FCI ma date 29 lipca, a ja odpowiedź dostałam dopiero 31.10.
Strasznie, chyba na żółwiu wysłali.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...