Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oddział chyba został powiadomiony. Razem z rozpiską wystaw, zaproszeniem na tegoroczną halówkę dostałam przecież od swojego ZK również informację o tych przydomkach. Mój ojciec płacił za to, ja wtedy zajęta byłam wpisywaniem lisicy uprawnień hodowlanych. Dopiero później popatrzyłam na kwity...
W ogóle zapomniałam zaznaczyć, że chcę, by przydomek był pisany przed nazwą psa. :[
Więc tak czy siak nie obędzie się bez telefonu do związku. Ehhh.

Link to comment
Share on other sites

komunikat na sronie ZG:
[SIZE=1][COLOR=#005633]Zarząd Główny ZKwP informuje, że począwszy od dnia 1 stycznia 2006 r. wszystkie noworejestrowane [B]przydomki hodowlane[/B] będą podlegały obowiązkowej rejestracji w FCI (za pośrednictwem Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce). W związku z powyższym czas rejestracji przydomka może wynosić obecnie nawet 2-3 miesiące. [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#005633][B]Prosimy o składanie wniosków w oddziałach z odpowiednim wyprzedzeniem.
[/B]Koszt rejestracji przydomka wynosi 50 zł.
Jednocześnie informujemy, że obowiązkowej rejestracji w FCI podlegają wyłącznie przydomki noworejestrowane (po 1 stycznia 2006 r.).
Przydomki, które były już wcześniej zarejestrowane w ZG ZKwP mogą być również rejestrowane w FCI. W takim przypadku koszt rejestracji przydomka wynosi 25 zł.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zabijcie mnie ale nie mam siły wszystkiego czytać ;-))
mam pytane co do ilości zgłaszanych przydomków..podobno jest również możliwość złożenia papierów z jednym przydomkiem (od nie dawna tak jest "podobno") ale ile w tym prawdy ? zamierzam złożyć papiery do związku w Łodzi (tam jest nasz Związek) i taką informacje bardzo potrzebuje ;-))

Link to comment
Share on other sites

pewno ze mozesz wyslac tylko jedna propozycje ale jak ci nie zatwierdza to troche bedzie trwalo wysylanie kolejnej, ale jak nie spodziewasz sie teraz miotu to mozesz zaryzykowac
nigdzie nie jest powieziane jaka musi byc minimalna ilosc propozycji
tylko przypominam ze teraz na przydomek czeka sie dluzej !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']szybciutko:cool3: I ten ktory najbardziej chciałaś????[/quote]

No pewnie, ze nie :evil_lol:
Ale nie jest zle; nazywamy sie GENIUS SAECULI (dla niewtajemniczonych czyt. genius sekuli - duch czasu).

Mam nieodparte wrazenie, ze oni tam zaczynaja sprawdzac przydomki od konca. Trza by takie statystyczne badanko wykonac, komu zatwierdzili ostatnia propozycje ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja podalam jedna propozycje przydomka i ta jedna zostala zaakceptowana. Panie w ZK probowaly mnie namowic na kilka propozycji, ale ja tej nazwy szukalam przez dlugi czas i nie chcialabym, aby przyznano mi nazwe dopisana jako zapychacz listy... No i mam ta jedna jedyna :)
oczywiscie nie obylo sie bez bledow ZG - omylkowo "dopisano" mi od razu innego nieznajomego zupelnie wspolhodowce :mad: Ale same panie z mojego ZK wyslaly to do poprawki - w sumie czekalam jakies 2 miesiace, ale z tym akurat mi sie nie spieszylo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Ale one mnie chcialy z kobieta polaczyc wezlem hodowlanym :roll:
Moja hodowla bullterierow i pinczerow miniaturowych otrzymala nazwe TRISMUS :cool1:[/QUOTE]

Bardzo fajny przydomek. :) Jaka jest jego etymologia?

Okazało się, że pani ze zwiazku nie wiedziała o zmianach. Będę musiała dopłacić, a wniosek będzie trzeba przepisać na nowy druk. Ehhh.
Też składam tylko jedną propozycję. Mam nadzieję, że zostanie przyjęta. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...