Jump to content
Dogomania

Ile utrzymuje sie zapach PO cieczce?


pasiasta

Recommended Posts

Wlasnie.. moja suka jest juz prawie 2 tygodnie po sterylizacji,ktora musiala z powodow zdrowotnych miec przeprowadzona w trakcie cieczki. Problem tkwi w tym,ze psy sie nadal nia interesuja- zwlaszcza bezpanscy delikwenci- przylatuja z krzakow odleglych o kilometr,piszcza i biegnac za nami,odprowadzaja nas do bloku :angryy:. Dodam,ze wychodze z nia o nienormalnych porach typu 6 rano czy 24,ale jak widac ...hormony nie spia:shake: Nie leci juz z niej nic, wiec to pewnie przez ten zapach. Ile on potrafi sie utrzymywac??

Link to comment
Share on other sites

Może nawet trzy tygodnie ja tak miałam przy ostatniej cieczce trzy tygodnie po cieczce a pies nas gonił i chciał chopnąć co gorsza moja suka mu się nastawiała i miałam trudny maraton ucieczka i ciągnięcie na siłe suńki bo jej też się chciało hehehe a nic już jej nie leciało:)

Link to comment
Share on other sites

Kitka,wspolczuje, to musialas niezle sie powyginac chyba zeby rozdzielic hmm...kochankow?:lol: Moja na szczescie reaguje na komende [I]zwiewamy [/I]i chcicy pocieczkowej nie ma i oby nie miala...
Do 3 tygodni mowisz, ojeju... mam nadzieje,ze to nie bedzie trwac dluzej u niej,bo sama cieczke miala dluga i teraz to zapaszysko..eh..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pasiasta']Kitka,wspolczuje, to musialas niezle sie powyginac chyba zeby rozdzielic hmm...kochankow?:lol: Moja na szczescie reaguje na komende [I]zwiewamy [/I]i chcicy pocieczkowej nie ma i oby nie miala...
Do 3 tygodni mowisz, ojeju... mam nadzieje,ze to nie bedzie trwac dluzej u niej,bo sama cieczke miala dluga i teraz to zapaszysko..eh..[/QUOTE]

Wiesz rozdzielić?? mam 160cm pies mi po biodra był bałam się go Tequili na ręce wziąść nie dałam rady bo wiesz około 25kg a pies był podobny koloru do ONka a wyglądem i masywnością do podchalana więc nie postawiłabym mu się uciekałam co siły w nogach a brat na odważnego ryczał na niego jak wół co na krótką mete pomagało ale zdążyliśmy uciec do domu. Tequili też się pierwszy raz zdażyło by nie słuchała się mnie i chciała mimo wszystko mu się nastawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...