Jump to content
Dogomania

JH Będzin 09


LupusDuleks

Recommended Posts

[quote name='LupusDuleks']Zawiodła mnie organizacja tej wystawy. W katalogu
w ogóle nie było napisane na jakim ringu będą eliminacje, pytając w sekretariacie dowiedziałam się, że na honorowym. No cóż... Niekompetencja niektórych ludzi jest przerażająca.[/quote]

Było ogłaszane. Konkurs odbył się po 12, czekaliśmy jeszcze jakieś 30 min na dwie dziewczyny z Czech bo wystawiały psy na ringu.

W Gr. Młodszej;
1. Paulina Lisiak z wyzłem niem. krótkowłosym
2. Sara Górka z cocker spanielem ang.

Ja z amstaffką FEMI Pacyfic Vista 4/5 pkt, bo mi się na namiot wbiegło :oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

W katalogu była informacja, że eliminacje odbędą się o godzinie 14. Co do komunikatu z tego co wiem był ogłaszany raz podczas pokazu owczarków niemieckich na rongu honorowym owszem, powiedziała mi to z wielkim oburzeniem pani w sekretariacie. Ja byłam na terenie wystawy o godzinie 11 po czym poszłam bo nie było sensu siedzieć i wróciłam o 13 a o 14 miały się zaczynać eliminacje rzekomo na honorowym jak zostałam poinformowana. Jeżeli zamieszczają błędne informacje w katalogu to powinni to ogłaszać w bardziej czytelny sposób czyli w tym momencie nie tylko na stronie internetowej lecz przez konferansjera który powinien conajmniej kilka razy podać tą informację. Co do strony internetowej, owszem była informacja wczoraj inna, że na ringu 4 odbędą się eliminacje i chyba musieli rano bądź w nocy to zmienić. Ale zastanówcie, jeżeli w katalogu podają co innego i na stronie oraz w sekretariacie to co w tedy robić? Ja już w tym temacie głosu nie będę zabierać. Nie rozumiem czegoś takiego. Zwykła niekompetencja i tyle.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LupusDuleks'] Ale zastanówcie, jeżeli w katalogu podają co innego i na stronie oraz w sekretariacie to co w tedy robić? Ja już w tym temacie głosu nie będę zabierać. Nie rozumiem czegoś takiego.[/quote]
Eh, taka sama sytuacja była w Nowym Sączu, Czekałam i czekałam pod ringiem jaki był podany w katalogu, kończyły się dogi, a tutaj żadnych młodych prezenterów. Wreszcie się wkurzyłam i poszłam szukać jak głupia Kasi Żak, jakoś przypadkowo na siebie wpadłyśmy. Poszliśmy pod ring Dogów i nic. Dalej Lecimy jak głupie do sekretariatu, a tam nam mówią że "No dziewczęta, Mp się zaczyna na ringu 18 (gdzie były charty :shake:, Ale ok. 3 godzin wcześniej mówiono mi że jest normalnie na ringu Dogów :shake:) biegniemy w tym błocie, i patrzymy że są jakieś psy, i widzimy jakąś dziewczynkę, chłopca etc. Pytamy się czy tu na pewno jest Mp, to nic nie odpowiedziano. Poszłam parę kroków sprawdzić czy na pewno to ring 18 a tutaj proszę- dopisany jakiś mały napisik "młody prezenter" :angryy: Zbiegana- zlachana- Gdybyście mnie mogli zobaczyć... McDzik może opisać :lol:
Cały Polski Młody Prezenter :roll: W Warszawie Ringi małe, w Nowym Sączu także i błoto- wszyscy dostali uwagę że "Litera "L" ma kąt prostu a nie łuk" Gdybym zrobiła kąt prostu przewróciłabym się na tym błocie :roll: Ważne że atmosfera jest i że poznaję wielu fajnych osób dzięki temu konkursowi- wierzyć mi się nie chce że np. taką Kasię Żak, albo Paulinę Lisiak mogłam oglądać na zdjęciach z pucharami, albo zza ringu. ;):multi: (Sorry odbiegłam od tematu xD)

Więc LupusDuleks nie wiem czy startowałeś/aś po raz pierwszy w Mp, ale musisz być na takie sytuacje przygotowana/y- czy chcesz tego czy nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dlatego ja nie wychodzę z terenu wystawy tylko siedzę tam od 10 :p w Będzinie akurat gdzieś od 8;30 bo tak miałam pociąg.
O 13 mogłaś jeszcze podejść na ring, zobaczyć czy jest sędzina, poprosić o ocenę. Myślę, żeby się zgodziła - może finaliści byli już wybrani, ale dostałabyś punkty za eliminacje. O 12 to się zaczęły eliminacje gr. młodszej, gr. starszej gdzieś około 12;45... więc jakbys szybko przyszła to może byś zdążyła z konkurencją.

Niestety na krajówkach jest taka piękna organizacja... na międzynarodowych wygląda to trochę lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']Chorzów zawsze ma wyznaczone godziny na szczęście :multi::cool3:[/quote]

Yyy w zeszłym roku nie było NIGDZIE podanej godziny MP :roll: po prostu stałam pod ringiem gdzie była sędzina od 10.

Zgrywam fotki, niedługo będą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Biutka, ja w Nowym Sączu nawet nie sprawdzałam katalogu, bo szukałam leonbergerów od razu po wejściu na teren wystawy-szłam cały czas prosto i pierwsze na co wpadłam to ring Młodego Prezentera :D potem dopiero znalazłam całą resztę, ale już byłam ufajdana błodem po kolana prawie że.
Z tymi mikrofonami to jest tak, że nie zawsze wszystko słychać i trzeba stać blisko.
Podobną sytuację mieliśmy w Jarosławiu, bo tam były tak jakby dwa pomieszczenia hali i ja cały czas byłam w tym miejszym wśród osób z seterami, a na tej większej ogłoszono mikrofonem co, jak i gdzie z MP. No i ofc w tej drugiej sali już totalnie NIC nie było z tego słychać, z resztą i na dużej sali był problem z dosłyszeniem czegoś przez te feralne mikrofony, a w katalogu zero info.
Też by wszystko przepadło, gdybym nie poszła się klócic z organizatorami :lol: Na szczęście sędzia był naprawde spoko i się zgodził przeprowadzić ten konkurs po zakonczeniu wystawy po finałach!!!!
Także trzeba czasem walczyć o swoje a ja taka jestem, ze walcze :lol:

I tak jak Shetanka napisała, nawet jak ktoś przegapił czy się spóźnił, to zawsze warto poprosić sędziego o ocenę indywidualną mimo wszystko, bo to zawsze te 5pkt do przodu może być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...