Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[url]http://img185.exs.cx/img185/8148/papillony0366wv.jpg[/url]

Pierwszy od prawej, to piesek czy sunia?! Przeslodkie stworzonko. Mozesz mi napisac jaka jest waga i wymiary tych pieskow. Czasem na zdjeciach widuje wieksze, a czasami calkiem male egzemplarze tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']linieja 2 razy w roku :-? :-? :-? :-?[/quote]

Tak wlasnie myslalam. A co sie dzieje z wlosami na uszkach, tez linieja, czy sie je jakos chroni!?

Czy phalene rozni sie od papillona tylko wygladem, czy tez charakterem?!

Link to comment
Share on other sites

Pewnie jeśli chcesz mieć wystawowy włos to tak samo jak i inne ozdóbki :wink: Widziałam kilka papillonów na wystawach, jedne miały mniej bogaty włos inne bardzo bogaty. Może to trochę też zależy od pielęgnacji? Na pewno genetyka czyni swoje, ale myślę że część to zasługa odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków. W Koszalinie w zeszłym roku był cudny paillon, nie pamiętam nazwy musiałabym poszukać z katalogach, ale był sliczny z pieknymi wielgachnymi ucholami, śiczną główką i piękna budową. Rewelacyjnie się ruszał i miał super charakter, wpatrzony w swoją właścicielkę jak w obrazek. Miło było popatrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Pewnie jeśli chcesz mieć wystawowy włos to tak samo jak i inne ozdóbki :wink: Widziałam kilka papillonów na wystawach, jedne miały mniej bogaty włos inne bardzo bogaty. Może to trochę też zależy od pielęgnacji? Na pewno genetyka czyni swoje, ale myślę że część to zasługa odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków. W Koszalinie w zeszłym roku był cudny paillon, nie pamiętam nazwy musiałabym poszukać z katalogach, ale był sliczny z pieknymi wielgachnymi ucholami, śiczną główką i piękna budową. Rewelacyjnie się ruszał i miał super charakter, wpatrzony w swoją właścicielkę jak w obrazek. Miło było popatrzeć.[/quote]

czy to byl lamonia's olimpos ??jesli tak to to tatus mojej Angel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='anii'][quote name='AngelOfDeath']A jakie maja super charaktery !!!!!!!!![/quote]

Angel to ja bardzo prosze o [b]dokładny[/b] opis Twoich cudenek i ogolnie charakteru rasy. :evilbat:[/quote]

Winky do godziny 16 spi , od tej godziny zaczyna sie u niej dzien , bawi sie , rzuca pileczke , koniecznie chce swistaka ( pozostalo mu jedno oko ) , albo pieska ( nie ma juz ani oczu ani nosa :lol: )
Norbi to mimoza , flegmatyk , ale jednoczesnie erotoman , on potrzebuje indywidualenego toku zabawy :roll: :oops: :lol:
Natomiasa Angel ( ta jest najgorsza ) terroryzuje wszystkie psy goni , ciagnie
za ogony , bawi sie caly dzien , najlepszym kompanem zabawy i ujsciem tortur jest Fux , wbrew jej imeniu to nie Aniol lecz Diabel nawet ma rogi na glowie :cunao: :cunao: :cunao: ale charakter to ona odziedziczyla po tatusiu :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...