Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wracając od M&M słuchałam wspaniałej literatury rosyjskiej, dokładnie słuchowiska Czechowa "Oświadczyny". Tamże, dwie bliskie sobie osoby kłóciły się o to który z psów jest lepszy "Zagraj" czy "Zabij" ??? Prawie nie postradały zmysłów, wyrzucały z siebie wszystkie pretensje gromadzone w rodzinach od pokoleń. Jedna z osób, był to mężczyzna, doznał ataku... nie czuł ramienia, umierał;) Ale do końca mówił, że jego "Zagraj" jest lepszy od "Zabija " bo ... jest bardziej chwytny .. Na co kobieta odpowiadała - "Zabij jest lepszy, bo Zagraj ma zbyt krótką szczękę i nie może być chwytny... Otóż Zenonie ja nie będę z Tobą dyskutować na Twoim poziomie, bo...
ZENONIE RÓŻNI NAS KLASA
[COLOR="Red"]/cenzura/ Mod[/COLOR]
( tu sparafrazowałam fraszkę pewnego dowcipnego autora):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black@with']
... mam ogromną prośbę do Pana Zenona do tej chwili było tu bardzo przyjemnie teraz zrobiło się tu nie przyjemnie a mi sie to nie podoba :shake: :shake: :shake: :shake: [/QUOTE]

Milo bylo dla jednej strony, tej nie krytykowanej. Ciekawe co na opiniotworcze (jak widze) uwagi M&M powiedzieliby wlasciciele i hodowcy, ktorzy zostali przez Nia skrytykowani :shake:

M&M zmusilam sie do przeczytania wiekszosci tego topiku ... Jak wiesz, zgodnie z Regulaminem anonimowa krytyka czegokolwiek jest na Forum zabroniona.

Jak rozumiem, Twoje dane na temat szeroko omawianych i ilustrowanych psow sa potwierdzone faktami, a nie ot tak sobie rzuconymi pomowieniami. Ja tego nie wiem, nie znam sie na rasie, wiec daleka jestem od wypowiadania sie, czy masz racje czy tez nie.
Z uwagi na to, ze dostalam w Twojej sprawie maila od krytykowanej przez Ciebie hodowli, prosze abys ujawnila na Forum swoja tozsamosc, ewentualnie przeslala mi do mojej prywatnej wiadomosci, wraz ze zgoda na przekazanie jej, wlascicielowi krytykowanej hodowli.
Dane te zostana wykorzystane, jak mniemam do zazegnania tego oficjalnego sporu, czy to co opiniujesz jest zasadne czy tez nie.


Bardzo Ci dziekuje i pozdrawiam,

Mod.

Link to comment
Share on other sites

Wind nie denerwuj sie prosze :eviltong::eviltong::eviltong:
ja widze ze wojny musza byc na kazdej rasie , zaczelo sie na grzywaczach , przeszlo przez buldozki francuskie , shit tzu , skonczylo na papillonach :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wiec widze ze to domena nie tylko paru ras tylko wszystkich :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']Wind nie denerwuj sie prosze :eviltong::eviltong::eviltong:
ja widze ze wojny musza byc na kazdej rasie , zaczelo sie na grzywaczach , przeszlo przez buldozki francuskie , shit tzu , skonczylo na papillonach :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wiec widze ze to domena nie tylko paru ras tylko wszystkich :diabloti:[/QUOTE]

Aniolku,

Ja sie wcale nie denerwuje :-) Co wiecej, ja sie na tej rasie wcale nie znam, wiec nie wiem czy M&M ma racje, czy tez nie.
Jesli jednak ktos chce sie z Nia spotkac, moze na drodze cywilnej, poniewaz czuje sie znieslawiony, to uczciwosc M&M nakazuje, aby dala szanse krytykowanej stronie.
Jesli M&M ma racje i nie minela sie z prawda, to chyba nie ma powodu do unikania odkrycia przylbicy, prawda?

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M'][quote name='Wind']Milo bylo dla jednej strony, tej nie krytykowanej. Ciekawe co na opiniotworcze (jak widze) uwagi M&M powiedzieliby wlasciciele i hodowcy, ktorzy zostali przez Nia skrytykowani :shake:

M&M zmusilam sie do przeczytania wiekszosci tego topiku ... Jak wiesz, zgodnie z Regulaminem anonimowa krytyka czegokolwiek jest na Forum zabroniona.

Jak rozumiem, Twoje dane na temat szeroko omawianych i ilustrowanych psow sa potwierdzone faktami, a nie ot tak sobie rzuconymi pomowieniami. Ja tego nie wiem, nie znam sie na rasie, wiec daleka jestem od wypowiadania sie, czy masz racje czy tez nie.
Z uwagi na to, ze dostalam w Twojej sprawie maila od krytykowanej przez Ciebie hodowli, prosze abys ujawnila na Forum swoja tozsamosc, ewentualnie przeslala mi do mojej prywatnej wiadomosci, wraz ze zgoda na przekazanie jej, wlascicielowi krytykowanej hodowli.
Dane te zostana wykorzystane, jak mniemam do zazegnania tego oficjalnego sporu, czy to co opiniujesz jest zasadne czy tez nie.


Bardzo Ci dziekuje i pozdrawiam,
Wydaje mi się że dopuki nie wiem o jaką hodowle chodzi i jaki fragment prostu nie mogę się wypowiedzieć czy jest to zasadne czy nie.
Jak pewnie zauważyłeś osoba podająca się jako Zenon nie zosatwiła suchej nitki na mnie i moich psach i w tej sytuacji to ja powinnam prosić oficjalnie o ujawnienie się tej osoby - bo nikogo tak nie obraziłam i takimi słowami.Jak myślicie mam się wdawać w te rozrywki czy wycofać się z forum . Myślę że nie będziecie za mną tęsknić - a jak będziecie chcieli coś wiedzieć - wiecie gdzie mnie szukać:-(
Pozdrawiam was[/QUOTE]
[B]
M&M,[/B]

Jakze wyjatkowo zgrabne unikanie konsekwencji :evil_lol:

Jednak szanuje, Twoje zdanie i niechec do poniesienia konsekwencji za slowa, ktore tutaj napisalas.
Zmuszona jestem prosci Ci, abys wszystkie swoje posty, w ktorych imiennie (z nazwy) krytykowalas okreslone psy, jak rowniez ilustracje do niech wyedytowala, tak aby krytykowane hodowle/psy nie mogly zostac zidentyfikowane. Jednoczesnie prosze, abys zrobila to do jutra. Jesli nie, ja wyedytuje posty tak, ze przy kazdym bedzie moja notka iz krytykowalas hodowle, zlamalas regulamin i nie chcialas podac swoich danych do weryfikacji pisanych przez Ciebie opinii.

Tylko wtedy, mozesz zostac nadal anonimowym uzytkownikiem.

Przyznaj, ze jest to uczciwe dla obu stron.

Mod.

Link to comment
Share on other sites

Fraszka została ocenzurowana, no nie rozumiem. Można tylko pośmiać się poprzez łzy. Ale dlaczego nie ocenzurowałeś zajadłego tekstu Zenona??? Czy nie widzisz, że tam są pomówienia w stosunku do M&M? Proszę mi to wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']Bez problemu mogę wykasowac nawet wszystkie moje posty- i nawet się ujawnić ale musi sie ujawnić osoba która tego żąda nawet choćby prywatnie . Nie może tak być że jedna strona jest odkryta a druga zawoalowana.[/QUOTE]


Dlatego zauwaz, traktuje Was po rowno. [B]Oboje jestescie proszeni [/B]o wyedytowanie swoich postow, we fragmentach ktore anonimowo krytykuja jakiegos psa lub hodowle.

Dla mnie EOT.

Czekam do jutra, do godzin wieczornych.

pozdrawiam,

Mod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']Wind nie denerwuj sie prosze :eviltong::eviltong::eviltong:
ja widze ze wojny musza byc na kazdej rasie , zaczelo sie na grzywaczach , przeszlo przez buldozki francuskie , shit tzu , skonczylo na papillonach :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wiec widze ze to domena nie tylko paru ras tylko wszystkich :diabloti:[/quote]

mnie interesuje to zjawisko bardzo. juz to kiedys obserwowałam na innym forum i zupełnie o innej rasie.
obiecałam sobie, ze nie bede juz pisać w tym temacie, ale robie wyjatek.
Od razu zastrzegam, że nie byłam i nie jestem hodowcą, nawet jako wystawca mam za soba dopiero 1 wystawe i to dlatego, ze moja córka ma ochote pobawic się w wystawianie, dla mnie nie jest to wazne.
Psy towarzyszą mi od 30 lat, rózne. Miałam już ładne i brzydkie, madre i głupie, kundle i rasowe.
Bardzo ucieszyłam się jak M&M pojawiła sie na forum. Miałam nadzieje na ciekawą merytoryczną rozmowę. Z Toba Sawo korespondowałam jeszcze na dogsach i tam podałam Ci linka na strone M&M piszac, że bardzo podoba mi się Olik.
Myslę, ze jestem obiektywna, że nie kieruje mną "sekretny" interes lub złe intencje.
Jednak od pewnego czasu nie było mi przyjemnie na tym forum.
Moze jestem za wrazliwa, moze zbyt empatyczna, ale pewne wypowiedzi były pozbawione ............. brak mi słowa odpowiedniego - napisze więc klasy i taktu.
Wszystko mozna napisać, ale warto dbać o zachowanie granic przyzwoitości. Rozumiem, ze pewne osoby mogły poczuc się bardzo urazone.
Powinny zostac przeproszone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menriqe']Fraszka została ocenzurowana, no nie rozumiem. Można tylko pośmiać się poprzez łzy. Ale dlaczego nie ocenzurowałeś zajadłego tekstu Zenona??? Czy nie widzisz, że tam są pomówienia w stosunku do M&M? Proszę mi to wyjaśnić.[/QUOTE]


Zenon zrobi to samodzielnie.

I jest mala roznica pomiedzy Twoja fraszka a postem Zenona.

Twoja byla wylgarna, a wulgaryzmy skierowane do konkretnej osoby. Post Zenona krytykuje konkretne psy, w taki sposob jak M&M krytykowala w swoich postach okreslone hodowle.
Oboje wiec posprzataja po sobie sami ...
Gdy ja zaczne sprzatac, wtedy kazdy Uzytkownik Dogo bedzie wiedzial, ze oboje o ile chetni byli do jawnej krytyki, o tyle ujawnic swej tozsamosci nie chcieli ...

A wnioski ... wnioski wyciagnie kazdy z Dogomaniakow osobno ...

Mod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']Wind nie denerwuj sie prosze :eviltong::eviltong::eviltong:
ja widze ze wojny musza byc na kazdej rasie , zaczelo sie na grzywaczach , przeszlo przez buldozki francuskie , shit tzu , skonczylo na papillonach :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wiec widze ze to domena nie tylko paru ras tylko wszystkich :diabloti:[/quote]
A ja jeszcze sznaucery dorzucę choc to nie ta grupa :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:grin::grin:
A tu coś na rozluźnienie sytuacji [URL="http://www.metacafe.com/watch/59665/funny_animals/"]http://www.metacafe.com/watch/59665/funny_animals/[/URL]

[URL="http://www.metacafe.com/watch/77460/talking_cats/"]http://www.metacafe.com/watch/77460/talking_cats/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A właściwie Zenek - opublikuj to, co masz do opublikowania, powiedz wszystko, co masz do powiedzenia, będzie jasność. Kto to jest M&M raczej wszyscy wiedzą, kto to jest Zenek wie przynajmniej Zenek.
Z przerażeniem się dowiedziałem, że nie można niczego krytykować.
To znaczy wiedziałem już wcześniej, maturę robiłem w 1971, ale teraz dowiedziałem się jakby na nowo.
A teraz jeszcze historyjka.
W kraju X jest hodowla, sprzedaje pieska do kraju Y, ale piesek jest niestety chory i nie cieszy się zbyt długim życiem. Ygreki mają pretensje do Ixów, że udają Greka, dają jakieś linki do tej choroby. Ja w języku tych Ygreków jestem cienki, ale cała sprawa mnie interesuje, więc szukam w języku Iksów, gdzie jestem trochę lepszy, ale nic nie znajduję.
No więc mam pytanie do Winda. Jakbym chciał się na DGM czegoś o tej sprawie dowiedzieć i napisał, co to X, co to Y, jaka rasa, jakie hodowle, może jeszcze imię pieska to byłaby krytyka?
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']A właściwie Zenek - opublikuj to, co masz do opublikowania, powiedz wszystko, co masz do powiedzenia, będzie jasność. Kto to jest M&M raczej wszyscy wiedzą, kto to jest Zenek wie przynajmniej Zenek.
Z przerażeniem się dowiedziałem, że nie można niczego krytykować.
To znaczy wiedziałem już wcześniej, maturę robiłem w 1971, ale teraz dowiedziałem się jakby na nowo.
A teraz jeszcze historyjka.
W kraju X jest hodowla, sprzedaje pieska do kraju Y, ale piesek jest niestety chory i nie cieszy się zbyt długim życiem. Ygreki mają pretensje do Ixów, że udają Greka, dają jakieś linki do tej choroby. Ja w języku tych Ygreków jestem cienki, ale cała sprawa mnie interesuje, więc szukam w języku Iksów, gdzie jestem trochę lepszy, ale nic nie znajduję.
No więc mam pytanie do Winda. Jakbym chciał się na DGM czegoś o tej sprawie dowiedzieć i napisał, co to X, co to Y, jaka rasa, jakie hodowle, może jeszcze imię pieska to byłaby krytyka?
Pozdrawiam serdecznie[/quote]

Donio ale dales :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sikam , no poprostu rewelka :multi::multi::multi: , ciekawe co zenon teraz napisze , a co do tego to juz chyba te linki znikly nie?? tak mi sie wydaje na tej strone tej hodowli co te go pieska wyslala to juz nic nie ma :cool3::cool3::cool3: ciekawe dlaczego :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

M&M według mnie Zenek to jakiś hodowca, który może przegrywał z Olikiem albo z jakimś innym psem z twojej hodowli i teraz chce sobie ulżyć. Jestem "szoknięty z lekka". To fakt,że posłałaś kilka słów w kierunku pewnej hodowli,ale co tam - najważniejsze jest że my swoje już wiemy, co nie? I nie przejmuj się, bo po wielu latach mamy wreszcie demokrację i wolność słowa, więc możesz powiedzieć co myslisz i kropka. Szkoda tylko,że nie jestem na tyle koneserem tej rasy,zeby rozszyfrować "Ygrekowscy" i "Ixińscy", no ale teraz to chyba totalna cenzura.
Trzymaj się.
Karol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...