Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faktycznie , widać jakieś podobieństwo.Ja cały czas myślę o tym miotowym braciszku Lanzi i jak on zapowiada się tak wspaniale ,to koniecznie musi iść do kogoś ,co będzie chciał wystawiać .Warto z takim pieskiem pojeżdzić na zagraniczne wystawy .Ja ze swoimi amerykanami jeżdziłam i miałam sukcesy ,ale nigdy nie w Niemczech. Sędziowie niemieccy to są tak stronniczy ,że postawią niemiecką szkaradę przed polskim super psem.
Niemcy nie mają urzekających psów i te hodowle papisiów nie podobają mi się ,ale tak jak pisałam ,dopiero się uczę patrzeć na tą rasę.

Link to comment
Share on other sites

Cudo ,takie kolorowe .Masz talent !
Ja na swojej stronie chcę zrobić podstronkę Lanzi i tam będą jej zdjęcia i mam nadzieję twoje dzieła (grafiki) z Lanzunią .
Pani Ewa milczy ,więc chyba dalej komputer nie działa .

Link to comment
Share on other sites

Angel ,chwal się swoimi papiśkami ,bo są super ,a tak mało piszesz w tym temacie .Masz hodowlę ,więc doradzaj nam ,nowym właścicielkom malutkiej Lanzi .Dowiedziałam się ,że w piątek (mam nadzieję) przyjedzie do naszego domu LANZI :multi: :loveu: :klacz: :jumpie: :laola:
Będę pytać was o wszystko ,bo całkiem zapomniałam jak to jest z takim maluszkiem .ONki ,to jednak większe i inne ,a taka kruszynka ,malutka ,aż się boję ,żeby z miłości nie zrobić jej krzywdy .
:lilangel: :iloveyou: :Cool!: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M'][IMG]http://img316.imageshack.us/img316/7161/grafika2kopia6ie.jpg[/IMG][/quote]
To niesamowite,ze te maluchy bedą kiedys miały taaaaakie włosy na uszach jak ich tatuś! Coraz bardziej fascynują mnie te psy-motyle - i pomyśleć,że jeszcze tydzień temu moja rodzinka wahała się pomiędzy papillonem a chihuahua! Czy jesteś może grafikiem komputerowym albo fotografem z zawodu? - bo obrazki robisz superowe.Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Śliczności ,a Olik jest gwiazdą .On jest urodzonym modelem ,jego kolory na głowie wręcz idealne ,takie o jakich marzą wszyscy hodowcy zafascynowani trikolorami. Cudeńko ,jestem cały czas pod Olikowym urokiem.Jak miotowy braciszek Lanzi jest takim odbiciem tatusia ,to cud miód.:lilangel:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ,zaczynam mieć coraz większą pewność ,że podobają mi się papisie z długimi szyjami .Takie bez szyi są właśnie zbyt ciężkie i karłowate.Może dalej nie znam się na rasie ,ale w moich oczach elegancki i klasowy ,to nie tylko anatomia,włos ,ale z długą szyją .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to mi chodziło .M&M ,ty zawsze wiesz na czym polega obrazowe przedstawienie jakiegoś elementu anatomicznego. Dokładnie i obrazowo ,czytelnie dla wszystkich .Super ,że jesteś ,bo nikt nikogo nie wprowadzi w błąd .Moje przemyślenia ,dla kogoś nie znającego może faktycznie wyglądały ,że oczekuję łabędziej szyi od papillonka ,a tak naprawdę dokładnie chodziło mi o to, co ty tak świetnie zobrazowałaś.
Dzięki .

Link to comment
Share on other sites

Owszem ,owszem bardzo urodziwy z niego kawaler .Czy dzieci po Revinku już są ?Jeśli tak ,to pochwal się .Super ,że randka się udała .My teraz planujemy cały weckend z naszą Lanzi .Ciekawa jestem ,czy będzie płakać :placz: za mamą i rodzenstwem.Bedzie spała u Karoliny w pokoju ,więc niech jej paniusia się martwi co w nocy zrobi ,aby :calus: utulic swoją Missunie Lanzunie.Pierwsza nocka może być z głowy .Napiszę wam co się działo .Jednego się boję ,że Karolina weżmie Lanzi do łóżka i w nocy ją przydusi ,albo Lanzi spadnie .Trzeba będzie wytłumaczyć jej ,że to niebezpieczne.:mad:
Cieszymy się ogromnie i liczymy już nie dni ,a godziny.:multi:

Link to comment
Share on other sites

O matko ,a tak było słodko i fajnie na naszym papillonkowym forum.Zenek wszystko zniszczył .Dla mnie nauki M&M są niezastapione ,a pan panie Zenek jest [COLOR="Red"]/cenzura/ Mod[/COLOR] i wulgarny .To pan wyszedł w tym liście na plotkarza i intryganta .Czasem chcąc opisać daną rasę trzeba odnieść się do zdjęć i opisać na czym polega wygląd ,kolor i anatomia .Nawet jeśli do tego celu są pokazane zdjęcia z innych hodowli ,to przecież nie są to zdjęcia robione w krzakach ,bez zgody właściciela ,a publikowane na stronach danej hodowli .Nie odebrałam nigdy pisania M&M jako plotkowania ,czy oczerniania innych hodowli .Wszyscy mają prawo wypowiadac się na temat danych psów i nie tylko pochlebnie .Tak jak to pan panie Zenku zrobił ,to pierwszy raz czytałam takie obelgi i krytykę .
Dopiero teraz widzę jakie jest środowisko w papillonach ,a myślałam ,że tylko w innych rasach (chłopskich) takie zagrywki są.
Cała przyjemność poznawania rasy jest przez pana zbesztana z błotem i mam nadzieję ,że nie będę miała z takimi ludżmi jak pan nic wspólnego.
Pewnie moja Lanzi zostanie przez pana nazwana jeszcze okropniej ,bo przecież to córka Olimposa .Dla mnie to co pan napisał jest wręcz aroganckie i mam nadzieję ,że więcej pan nie będzie takich paszkwili tu wypisywał .M&M dla mnie właścicielki szczeniaczka papillonka jesteś właśnie GURU i proszę pisz nie bądż pod presją takich ludzi jak pan Zenon.Ja chcę wiedzieć jak najwięcej o papiśkach i myślę ,że wszyscy czytający ten temat byli i będą zachwyceni twoją wiedzą i fachowością .
Olik jest pięknym psem i Revinek też ,a tylko zazdrośni mogą mieć coś do nich .
Panie Zenonie ,proszę nie robić na tym forum takiej złej atmoswery ,bo nikt i nic nie obraziło ,tak jak zrobił to pan.

Link to comment
Share on other sites

Chyba Panie Zenku trochę Pan przesadził. G...o mnie obchodzą w tym momencie prywatne rozgrywki M&M, hodowli papillonów wszelakich i Pana polityka. Wedle mnie może Pan pokryć papillonkę kaukazem.
A z przyjemnością czytam forum papillonów, bo zaczął się tu wypowiadać po prostu fachowiec. Jak się znajdzie drugi lub trzeci to teoretycznie powinno być lepiej, ale praktycznie będzie gorzej, bo zaczną się przede wszystkim wycieczki osobiste.
Zaznaczam, że M&M nie znam, powodów, żeby jej lubić nie mam, a wprost przeciwnie. Potrafię, wydaje mi się, docenić jednak fachowość.
A Pan, Panie Zenku, może do sznaucerów?
Przepraszam miłośników tej rasy, ale mi się jakoś żle kojarzy.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie będę rozmawiać z tym panem ,ala Zenkiem ,bo moja Lanzi jest ze "złej rodzinki " i jeszcze ją przeklnie .Mam nadzieje ,że więcej tu nie napisze pan Zenon i odczepi się od naszego tematu ,a przeniesie swoje intrygi do rasy jaką hoduje .

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle wyjęłaś mi to z ust .Tak samo ja myślę i życzę wszystkim takiego obiektywnego i fachowego podejścia do rasy jakie masz ty .
Ten pan Zenek miał w tym cel ,aby nas rozgromić ,ale mu się nie uda ,bo my będziemy rosnąć w siłę i nie schowamy głowy w piasek udając kogoś innego niż jesteśmy.On (lub ona ) bardzo arogancko potraktował miłość do papillonków ,więc faktycznie wygląda na to ,że wielbicielem rasy nie jest ,a raczej jakiś z opcji nie zadowolonych ,zakompleksionych w hodowli .Koniec tematu pana (lub pani) Zenek ,bo nie ma o czym gadać .

Link to comment
Share on other sites

Wracając do ciekawszego niż pan Zenek tematu .Myślę ,że jak koty są na ptasią grypę wrażliwe ,to może i psy ?Tego nikt nie powiedział ,ale jak jest przymus trzymania psów na smyczy ,to wydaje się ,że zagrożenie jest realne . Lepiej dmuchać na zimno i pilnować swoich psów ,żeby do ptactwa się nie zbliżały.

Link to comment
Share on other sites

[Czytam i nie wierzę co czytam i jeszcze raz czytam:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

... mam ogromną prośbę do Pana Zenona do tej chwili było tu bardzo przyjemnie teraz zrobiło się tu nie przyjemnie a mi sie to nie podoba :shake: :shake: :shake: :shake: więc jeśli tylko to mozliwe to niech pan zapomni o tym wątku "Papillony"i ne zagląda tu wiecej bardzo proszę:bye: :bye: :bye:
SAWA dołączam sie:modla: :modla: :modla:
M&M = GURU
no i dostało mi się za wyzywanie własnego psa od świni morskich chyba sie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy ja bardzo lubię świnki morskie ,więc liczę na to ,że dalej M&M będzie nas oświecać ,co dobre ,a na co trzeba zwracać uwagę w hodowli papillonów.
Na początku pisałam jak szukałam papiśka i jak zimno potraktowały mnie stare wygi w tej rasie .Dzieki ,że nie mam od takich ludzi suńki ,a pani Ewa jest cudowną osobą i dała tego dowód nie sprzedając naszej Lanzi do Francji .Dobre rady i doświadczenie M&M pomogły mi w decyzji ,za co jestem jej bardzo wdzięczna .Mam ogromna prożbę ,żebyś M&M nie brała takiego zdania oszołoma do serca ,bo my jesteśmy chyba ważniejsi od jakiegoś intryganta .Pisz i ucz nas ,bo ty i Angel jesteście motorem tego tematu ,a my tylko chcemy się od was uczyć i słuchać dobrych rad .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Mam ogromna prożbę ,żebyś M&M nie brała takiego zdania oszołoma do serca ,bo my jesteśmy chyba ważniejsi od jakiegoś intryganta .Pisz i ucz nas ,bo ty i Angel jesteście motorem tego tematu ,a my tylko chcemy się od was uczyć i słuchać dobrych rad .[/quote]
dokładnie tak
podpisuję sie pod tym ja i mój Ori :bluepaw: któremu rady M&M tylko na dobre wychodzą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...