Jump to content
Dogomania

2xCACIB SARAJEVO 14-15maj 2005


limnolka

Recommended Posts

Organizuje wspolny wyjazd autokarem na wystawe. 2xCAC lub 2xCACIB to championat Bosni i Hercegowiny za jeden weekend ?
oplata po 20 euro za kazda wystawe, czyli razem 40 euro. Znalazlem noclegi w pokojach 2 osobowych po okolo 20-25 euro za noc. Oplata za autokar dla jednej osoby z psem sredniej wielkosci nie ebdzie wieksza niz 600-700 zlotych. Kto chetny.
Autokar bedzie jechal z podlasia, przez warszawe, Katowice.
Info i wiecej danych podam pozniej.
Pozdrawiam
[/b]

Link to comment
Share on other sites

A mi sie wcale to tak duzo nie wydaje, zobaczcie jakie tu sa tanie wystawy w porownaniu z innymi krajami. I tu wystarcza tylko dwa wnioski, a nie jak niektorych krajach 4. Jezeli wszystko sie uda wystarczy tylko jeden wyjazd. Wiec nie nazekajcie, ze tak drogo wychodzi :wink: :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='Sonya-Nero']CACe potrzebne są tylko dwa,
ale opłata za dyplom to tylko 25 euro :roll: .[/quote]

Strasznie duzo sobie licza za te Championaty ;) Ciekawa jestem ile bede musiala zaplacic za 3 bo mam nadzieje, ze zrobie trzy Championaty jeszcze w tym roku ;) Narzekamy na Polske a Dyplom dostajemy za darmo :)[/quote]

Przeważnie w każdym kraju obcokrajowiec płaci za krajowego championa.

Link to comment
Share on other sites

Oto szczegoły wystawy:
klasy wystawowe tak jak w Polsce czyli mlodziez (9-18 mies.), posrednia ( 15-24 mies.), otwarta ( od 15 mies.), uzytkowa , championow i veteranow ( od 7 roku zycia)
termin wysylania zgloszen do 5.05.2005 ( mozna placic za wystawe na miejscu), poczatek sedziowania 9.45, finaly od 15.00
Oto sedziowie
sobota 14. V.
Zijan Zulovic (BiH) - I FCI (owczarki niemieckie, angielskie, tornijak,
Bela Siklosi (Wegry) - pozostale z I FCI
Rade Pajic ( BiH) - II FCI ( rottweiler, doberman)
Jadran Francesi ( Chorw.) - pozostale z II FCI
Damir Skok - III FCI
Karl Reisinger - IV FCI i inne z VI FCI
Dusan Paunovic Serbia - V FCI
Anto Udovivic ( Chorw.) - VI FCI ( rasy lokalne), VII FCI
Zoran Curcic ( Serbia) VIII i X FCI
Denis Kuzelj (Slowenia) - IX FCI

Niedziela 15.V.
Rade Pajic (BiH) - I FCI ( owczarki niemieckie)
Denis Kuzelj (Slowenia) - inne z I FCI, V FCI, inne z VIII FCI
Jadran Francesi ( Chorw.) - II FCI ( rottweiler, doberman)
Zijan Zulovic (BiH) - II FCI ( molosy i pinczery)
Bela Siklosi (Wegry)- II FCI pozostale
Zoran Curcic ( Serbia) - III FCI
Anto Udovivic ( Chorw.) - IV FCI, golden retrivwer i labrador
Damir Skok - VI FCI
Karl Reisinger ( Austria) - VII FCI
Dusan Paunovic Serbia - IX, X FCI
Zainteresowanych wyjazdem prosze o maila ([email protected]), bo do 15 kwietnia mam rezerwacje autokaru (max 15-28 osob w 40 osobowym autokarze).

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacy,
juz pierwsze osoby wpisuja sie do mnie na liste wyjazdowiczow. W autokarze planuje tylko 25-27 osob, a reszte przestrzeni bedzie dla naszym milusinskich. Trasa z w-wy do Sarajeva to 1200 km w jedna strone no i obowiazkowe postoje. A na dodatek moge powiedziec ze, gdyby uczestnikom wyjazdu bylo za malo wystawiania, to w poniedzialek tzn 16 maja od rana jest na Węgrzech (Szilvasvarad) terrashow - czyli klubowka europy dla terierow !!!!! Wiec mozna zachaczyc w Gory Bukowe tez.
Pozdrawiam limnolka od terrierow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...