Jump to content
Dogomania

Szczotka dla Bearded Collie


mimi_91

Recommended Posts

[quote name='mimi_91']DorkaWD a dla malutkiego szczeniaczka Bearded Collie polecałabyś najpierw tego Maxi Pina czy Mason Pearsona czy może od razu obie??[/quote]

Będziesz mieć czy już masz Beardeda? Tak czy owak ZAPRASZAM do sekcji o kudłatym pastuchu. Załóż galerię! Z chęcią powspominam i pozazdroszczę małej puchatej kuleczki plątającej się po domu :loveu:

A co do szczotki to zacznij od [B]Mason Person[/B] - ona jest idealna do przyzwyczajania do czesania, bo jest delikatna i miękka, a przy okazji przy krótkim włosie wszystko nią wyczeszesz. To szczotka na każdy okres życia kudłacza :loveu: Kupując ją na początku zaoszczędzisz sobie czasu i pieniędzy na poszukiwania idealnej szczotki (ja to przerabiałam, brrryyy...)

JOLY używa tylko MP, nie ma innej szczotki do BC, więc nią robi WSZYSTKO i w efekcie jej dziewczyny mają piękny, długi, gęsty i bardzo zadbany włos.
Ja niestety nie mam takich umiejętności jak JOLY i potrzebuję pomocy innych szczotek i grzebieni :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze sie wtrace, ale sa odpowiedniki MP francuskie i niemiecki- polowa ceny w kieszeni. Wszystko zalezy od obecnej zasobnosci portfela:) i checi zainwestowania...
Choc ja ..mam MP:)
np [url=http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,655690,0.html]Towar: SZCZOTKA COMAIR "ELITE" DU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']Będziesz mieć czy już masz Beardeda? Tak czy owak ZAPRASZAM do sekcji o kudłatym pastuchu. Załóż galerię! Z chęcią powspominam i pozazdroszczę małej puchatej kuleczki plątającej się po domu :loveu:

[/quote]

Jeszcze maluszka nie mam( jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę go miała za ponad 2 miesiące:multi:), ale już zaczynam myśleć o wyprawce dla maluszka:evil_lol: ( trzeba sobie jakoś uprzyjemnić okres czekania:cool3::lol:) oczywiście galeria w swoim czasie się pojawi:evil_lol:

A co do MP to raczej w oryginał zainwestuję;) a tego Maxi Pina w takim razie na razie sobie odpuszczę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Tak, placi sie niestety niemale pieniadze za jakos i marke. A powiem jedno znam kogos, kto uzywa te szczotke juz 20 lat ![/quote]

mam nadzieję, że i u mnie długo pożyje:evil_lol:
zazwyczaj jakość idzie w parze z ceną:roll: ale czegóż to nie robi się dla psiaków:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Możecie jeszcze mi powiedzieć gdzie można kupić szczotkę Mason Pearson Handy ( ten rozmiar mi polecono)??
Bo w żadnym sklepie jej znaleźć nie mogę:roll: w jednym mi się udało, ale cena była powalająca( ponad 300zł):roll::mad:

Link to comment
Share on other sites

A sprawdzalas w Germapolu?
Tylko zastanow sie , czy waro niedoplacic i kupic Juniora, doplata nei jest wysoka a powierzchnia robocza wieksza.
[url=http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,01,,pl-pln,26866,0.html]SZCZOTKI. On-line Shop Germapol s.c.[/url]

Widze ze pocketa nie ma, ale skontaktuj sie z Iza i zapytaj, kiedy bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzyłam na germapolu i tam też Handy nie ma:roll:
Hmm w sumie przy zakupie takiej szczotki to już to 30zł w cenie nie robi takiej różnicy;)
Tyle tylko, że wcześniej mi Handy polecano, a że ja się aż tak nie znam na tym to szukałam właśnie jej.
Ale skoro mówisz , że Junior też będzie odpowiedni to mogę się na niego zdecydować;)
Mam jeszcze trochę czasu.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...