Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

[quote name='Madallena']ale bucka nie tknal? kurde, chory![/QUOTE]

No właśnie z tym sandałem mnie zastanowił ... ukradł go z szafy, trochę pogryzł i schował sobie pod łózko, żebym mu nie zabrała. Dzisiaj jadę do szelmy, szukam sandałów trekingowych - 1 jest, tam gdzie go schowałam w szafie na półce, 2 nie ma, znalazłam pod jego łózkiem, musiałam rzepy przywiązać sznurkiem do reszty sandała :angryy::mad: i taka "wystrojona" pojechałam.
To obiekt jego pożądania ten sandał i go nie tknął !
Ale skoro ukradł puszkę, to zdrowy, widać faktycznie za gorąco mu na wariowanie.

Link to comment
Share on other sites

Bo widzisz ja po swoim patrzę - jak dam butelkę plastikową do zabawy to czasami powącha, popatrzy i nie chce, a najfajniejsza jest taka ukradziona komuś w parku z kocyka, najlepiej jak jeszcze pełna to się fajnie niesie.. A ja tylko latam i przepraszam ludzi, a pies wyje że mu zabrałam :roll: bo kradzione jest najlepsze :mad:
Także Bugi pewnie myśli że jak coś dają sami to podejrzane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a co te cioteczki tak narozrabiały? Szczególnie ta E-S? Teraz nie mamy iformacji o Bugi i kto właściwie w tym momencie jest ukarany, ona czy my ?[/QUOTE]
takie pytania w/g regulaminu można zadawać tylko modowi na PW bo za publiczne można bana dostać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Boguś, Zdrapka co u was słodziaki? Szykujecie się na wakacje? Wasz kudłaty kolega jedzie w wysokie góry, a jego pańcia ma szczery zamiar obfocić bidulki z nowotarskiego schronu...[/QUOTE]

A ja wiem, ja wiem !
Zdrapka z Bugim będa u Madalleny na działce w następnym tygodniu. Strach się bać. Na sesję fotograficzną pewnie poczekamy na koniec bana E-S i powrót z wakacji bo u Madalleny na działce nie ma internetu ani zasięgu tych takich wkładanych kart do laptopów co to działają przez telefonię komórkową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']No Bugusiu co tam u Ciebie?? :)[/QUOTE]

Bugi będzie od środy wieczór u Madalleny na działce.
Jego foty będą pewnie gdzieś tu: [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=218&page=1[/url]
o ile Madallena zdobędzie kartę, która w tym lesie internet złapie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Bugi będzie od środy wieczór u Madalleny na działce.
Jego foty będą pewnie gdzieś tu: [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=218&page=1[/url]
o ile Madallena zdobędzie kartę, która w tym lesie internet złapie ...[/QUOTE]

spróbuj erę ... chyba ma najlepszy zasięg ze wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...