Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

Nie da rady go na łzy, on powie, że tym bardziej - ty chora, ja sam z papugami i psami, Bugi swą żywiołowością mnie przytłacza (to taka mantra :p), tym bardziej pilnie dla niego dom. Jutro wyjeżdża o 10 rano.

Bugi mi przed chwilą na spacerze wyznał, że kocha tego pana, co ma tą dużą czerwoną kosiarę ... wiernie mu asystował, przyklejony bokiem do jego nogi i jak zaczarowany wpatrzony w działanie kosiarki i rozpryskujące się, pocięte trawki, nie mogłam go odciągnąć od tego pana ...

Link to comment
Share on other sites

Ale w sensie: mężu mam do cię prośbę, jedną jedyną nim wyjedziesz i że odmówi?Eeeee, nie wierzę :)[quote name='E-S']Nie da rady go na łzy, on powie, że tym bardziej - ty chora, ja sam z papugami i psami, Bugi swą żywiołowością mnie przytłacza (to taka mantra :p), tym bardziej pilnie dla niego dom. Jutro wyjeżdża o 10 rano.

Bugi mi przed chwilą na spacerze wyznał, że kocha tego pana, co ma tą dużą czerwoną kosiarę ... wiernie mu asystował, przyklejony bokiem do jego nogi i jak zaczarowany wpatrzony w działanie kosiarki i rozpryskujące się, pocięte trawki, nie mogłam go odciągnąć od tego pana ...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ale w sensie: mężu mam do cię prośbę, jedną jedyną nim wyjedziesz i że odmówi?Eeeee, nie wierzę :)[/QUOTE]
Mshume, gdybym nie postawiła przed faktem dokonanym to nawet samochodu bym nie miała ... działkę kupiłam ze szwagrem na spółę - po umowie rozdzielności majątkowej z TŻ-em, bo też były schizy, poza tym wykorzystałam już w tym roku pulę ustępstw, nawet nie wiesz jak strasznie .... póki trwa ta homeostaza, że ja "szukam" domu dla Bugiego, ale ostrożnie, żeby nie wrócił jak bumerang, Mateusz cierpliwie czeka na efekty - to po co mi awantura ? przed jego wylotem a moim szpitalem, niepotrzebnie całkiem, poza tym mamy większe problemy niż Bugi teraz, więc na razie to nie jest top temat w domu i niech tak zostanie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przyznać się, która wyciągnęła jakieś foty z sympatii.pl albo innego badziewia, zrobiła se nicka fałszywego tu na dogo i mnie napastuje zaproszeniami do "znajomych"???
[URL="http://www.dogomania.members/108157-Marcin_Praga_JSI"]http://www.dogomania.pl/members/108157-Marcin_Praga_JSI[/URL]

Co to w ogóle jest ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Przyznać się, która wyciągnęła jakieś foty z sympatii.pl albo innego badziewia, zrobiła se nicka fałszywego tu na dogo i mnie napastuje zaproszeniami do "znajomych"???
[URL="http://www.dogomania.members/108157-Marcin_Praga_JSI"]http://www.dogomania.pl/members/108157-Marcin_Praga_JSI[/URL]

Co to w ogóle jest ???[/QUOTE]

To jest koles, wyglada jak rozwodnik, ktory szuka drugiej polowki, a ze nie wychodzi mu na sympatii to przylazl tutaj bo ma psa. Kolo uwaza sie za kasanowe a cioteczki zesraly sie na widok opalonego, zakochanego w sobie bobka. A jemu spodobala sie E-S - ma przeciez takie piekne zdjecie w avatarku odzwierciedlajace jej cale "ja" :p
i se koles cioteczki kolekcjonuje :D

Ciekawe jak smaruje cholewy na watkach. Czy rzezywiscie pomaga czy tylko uwodzi i slodzi a one sikaja pod siebie :p

Link to comment
Share on other sites

Poszczałam się :megagrin:

Ej, nie dostaniemy bana za lekkie zboczenie od głównego tematu wątku ?
(słowa "zboczenie" używam całkiem nieprzypadkowo).

Madallena ma rację, to rozwodnik. Narcystyczny w dodatku. Nie chodzi już ta jego stronka ... :( uuuu, jaka szkoda :)

Moim zdaniem jednak to było tak nieprawdopodobnie kretyńskie, że śmiem wnioskować, iż to była podpucha.

Bugi boi się burzy z piorunami bardziej niż Zdrapka i tak piłuje skubany na grzmoty, że sam już jak mordę rozedrze to .. pędzi do więzienia :) Na wszelki więc wypadek drzwi do kibla nie zamykam, niech się umartwia i sam karze za darcie japy.

EDIT: Madallena, uważasz, że zdjęcie Zdrapki odzwierciedla całe moje ja ? Why ? :) Możesz na PW :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie linka otworzyć nie mogłam, ale nie odpuściłam sobie przyjemności pogrzebania na dogo i odnalezienia tego cuda ;)
Sluchajcie, on chyba coś działa...

[quote name='Marcin_Praga_JSI'][COLOR=Blue]Dziś chcę porobić zdjęcia suni i napisać dla niej nowe ogłoszenie[/COLOR],
które Wam tu wkleję,
a Wy je przeniesiecie na 1sza stronę :)
Sunia teraz jest ładniejsza.
Ona na dworzu lubi latać, jak musi to umie chodzić na smyczy,
ale ma potrzebę biegania :)
Cieszy się do ludzi, skacze, niektórym się to nie podoba.
Niech się cieszą, że to nie Amstaff :)
Na szczęście nikogo nie gryzie, nie lubi jak ktoś biegnie lub ucieka,
bo zaraz go goni i szczeka, żeby tak szybko nie biegł, bo ona jest szybsza :)

Chce oddać rzeczy, które od Was dostałem :)
Sunia je tylko puszkę "Chappi", lub domowe jedzonko.

[B]Zostało:[/B]
Hill's Nature"s Best 1.25kg
Hill's Sensitive Stomach 1kg
Hill's Sensitive Stomach 1kg
Hill's Puppy chicken z opakowania 3kg zostało jakieś 300gram
Mera Dog Goody Snacks pudełko z ciastkami zostało 1/4
2 zabawki ładna piłeczka gumowa zielona i kosteczka piszczałka :)

Te dwa posłanka wiśniowe to maluszki na nie sikały, ale nic nie czuć,
i zastanawiam się czy można je uprać w pralce w 40stopniach
+ płyn zapachowy do płukania?
Nie chcę żeby się zniszczyły :( ona lubi strasznie na tym spać i leżeć :)[/QUOTE]

wątek (przyznaje, ze go nie czytałam) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184561-Mamu%C5%9Bka-sama-z-brygady-rogala-czeka-na-swojego-pana[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']No właśnie linka otworzyć nie mogłam, ale nie odpuściłam sobie przyjemności pogrzebania na dogo i odnalezienia tego cuda ;)
Sluchajcie, on chyba coś działa...

wątek (przyznaje, ze go nie czytałam) : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184561-Mamu%C5%9Bka-sama-z-brygady-rogala-czeka-na-swojego-pana[/URL][/QUOTE]

Aaaa, to już wiem, wykorzystał dogomanię, karmę, zabawki, coś tam jeszcze chyba i proszę ja Was po cichu SPRZEDAŁ te szczeniaki do niesprawdzonych domów, jeden chyba został. Ciotulindy (skojarzenie z brzydkim słowem na p ... - nieprzypadkowe) tak były zachwycone kolegą "wujaszkiem", że tylko Kostek, Idusiek i może ze 2 inne usiłowały opanowac sytuację, ale nie dało rady, reszta była tak prowujowska, że aż im się gacie paliły i facet zrobił co chciał i ładną kaskę jeszcze zgarnął za szczeniaki utrzymywane przez dogomanię. Co mnie zdumiało to to, że jak wyszło szydło z wora (bez skojarzeń z mosznowym) - to nie wybuchły świętym oburzeniem, bynajmniej. Pałały oburzeniem na ... Kostek, która napisała, że szczeniaki się nie nacieszyły czymś tam (zabawkami chyba) bo zaraz je sprzedał (tzn. szczeniaki, nie wiem czy zabawki też), że to niej sprawa i prosiły Marcina, żeby się ... nie obrażał :crazyeye:
Absurd jakiś i to robiły gwiazdorki fundacji znanych i nielubianych przez co poniektórych, palcyma wytykać nie będę :evil_lol:
Ten wątek szczeniaków gostka stał się genezą zmiany avatara Isadory na kwokę.
Poczytajcie, bardzo pouczające psychologicznie - jak w piosence mojej i Madalleny ulubionej El Bandy pt. "tylko kochaj mnie" :)
Madallena, puściłaś w obieg ?

Edit: nie ma na youtube, jest tekst na tekstowie:

[I]aj lofiu.

Kiedy po raz pierwszy się zakochałam, drugi,trzeci,ósmy i trzynasty rozkładałam nóżki , rozwierałam ramiona krzyczałam aj lofiu, bierz mnie, chciej mnie, pożądaj mnie, jestem Twoja. Zrobie Ci kanapki, wyprasuje skarpetki a majtki w sześciokąt złoże i na półce ułoże kolorami bejbe. Tylko okaż mi odrobinę uwagi. Zmienię się dla Ciebie : schudnę, umaluje oczy, ogolę nogi, wytnę irokeza na cipce. Obiecuje. Tylko mnie kochaj,tylko mnie kochaj - Wsadź mi te słowa gdzie tylko się da,w każdą dziurę, każdą szczelinę człowieczeństwa. Tylko obiecaj,że zawsze za rękę, aby wszyscy widzieli jakie szczęście mam u boku kogoś takiego, wszystko jedno jakiego. Jesteś wielki, jesteś bogiem,bo mnie chcesz ,bo wierzysz w moje żale i snucie długie jak to tata nie dawał mi miłości, jak mnie bił i strasznie? się go bałam. Tylko mnie przytulaj,bo jestem mała. Niespokojna,bezbronna dziewczynka. Tylko utul mnie do snu ... NAJLEPIEJ WIECZNEGO! NAJLEPIEJ ABYŚ MNIE ODRAZU ZADŹGAŁ,ZASZTYLETOWAŁ,ZAMORDOWAŁ,UDUSIŁ, UTOPIŁ, WBIŁ W SERCE NÓŻ, W GŁOWĘ GWÓŹDŹ,WBIŁ W NADGARSTKI ŻYLETKI NA STAŁE. BYM NIE MUSIAŁA CIĄGLE BŁAGAĆ O MIŁOŚĆ,BYLEBYŚ STALE MNIE KOCHAŁ???? ODWIECZNIE.

Ale ty milczysz kochanie, jak to kochanieńki nie kochasz mnie?
Jak to nie chcesz mnie?
Ja Ci ciast(k)o zrobię, loda Ci zrobię,zmyje po Tobie brudy w zlewie, z kibla wyszczotkuje resztki Twojego gówna a z włosów wyczesze tłuszcz palcami, z życia zabiorę Ci wszystko,zerzre Cie, wysse z Ciebie energie calutką aż nie będziesz chciał mnie widzieć,słyszeć znać. I Tylko mnie kochaj.

Prosze Cię! Tylko kochaj mnie, tylko mnie kochaj...

[/I]
ale to trzeba posłuchać ....
A watek to ta piosenka w praktyce dogomaniackiej :) bardzo pocieszny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...