Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

Czy w schronisku wszystko już wiedzą? Czy jest ktoś kto przywiezie psa ze schroniska w sobotę przed południem na pkp i poda go do pociągu?

Słuchajcie ja zaproponowałam transport, ale jako ostateczność jeśli nic innego się nie znajdzie. Mam w przyszłym tygodniu mnóstwo zaliczeń. Weekend miałam zostać w Poznaniu i się uczyć. W dodatku muszę zabrać ze sobą TZta i postawić mu bilety bo weekend to jedyny czas kiedy możemy się widzieć.

Dlatego, jeśli znajdzie się osoba z Ostrowa chętna do zawiezienia Bugiego to ja chętnie zapłacę nawet za bilety, bo i tak TZtowi bym musiała kupić.

Jeśli uda to się rozwiązać inaczej, fajnie a jeśli nie to co zrobić, pojadę jeśli Bugi miałby zmarnować szansę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Bugi, troszkę mnie u ciebie nie było, a tu taki ruch się zrobił!

Dokąd Bugi właściwie jedzie, bo się pogubiłam?[/QUOTE]

Do Lublina do Ewy, transport łączony: Łódź-Warszawa-Lublin. Na razie brakuje transportu na tym odcinku Ostrów Wlkp.-Łódź

Link to comment
Share on other sites

Państwo z Poznania, którzy jadą do Łodzi po labka, którego ja wiozę z Lublina do Warszawy - mają zabrać Bugiego do Łodzi, ale jadą na letnich oponach, proszą, żeby zgłosił się ktoś, kto go wywiezie na główną drogę w sobotę rano.
Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam.
Bardzo proszę, Malwi, jeśli ta paczka doszła, żeby Twój tata ją do schronu podrzucił jutro i w sobotę na podróż ubrać Bugiego w obróżkę i smycz, żeby to przekazał komuś, kto będzie w schronisku (Łukasz?).
Bugi ma spać 1 noc w W-wie, bo ja będę w sobotę na Roztoczu w sprawie adopcji spanielki z Nowodworu i w niedzielę go przywiozę do Lublina.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Czy ktokolwiek poinformował schronisko, że Bugi jedzie do DT?

Czy jest ustalone kto dowiezie Bugiego na tą główną trasę? Niestety ja z samego rana jadę w góry, nie pomogę :/

Trzeba to jak najszybciej załatwic! Nie wiem czy to dobrze, że schronisko dowie się o wszystkim na ostatnią chwilę...Żeby się do nas czasem nie zraziło za załatwianie wszystkiego za ich plecami, bo następnym razem mogą nie byc tak chętni na współpracę

Link to comment
Share on other sites

missy - o operze tez dowiedzieli się w sumie dzień wcześniej , myślę że z tym nie będzie problemu bo to i tak potraktują jako adopcję , dla nich im więcej psiaków wyjdzie ze schroniska tym lepiej.
Jeśli to nie schronisko finansuje DT to dla nich rybka czy będą wiedzieć wcześniej , szczególnie ze Bugi i tak już długo w schronisku siedzi.

Mnie w ostrowie nie ma na chwile obecną więc również nie pomogę ...

Link to comment
Share on other sites

A Malwi, może zamiast jutro Twój tata pojechałby w sobotę i zabrał Bugiego i w schronie szybko by się go ubrało w kubraczek? Ten dzień jeden dzień by wytrzymał jeszcze bez kubraczka.
A jak nie to może ubłagałoby się kierowniczkę żeby ktoś ze schroniska go wywiózł, i tak wyjeżdżają na interwencje czasem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']E-S Ty kontaktowałaś się już ze schroniskiem w sprawie DT dla Bugiego? Macie już kogoś kto go wywiezie na tą główną trasę w sobotę rano? Bo bez tego ani rusz.[/QUOTE]

Tylko na tym wątku są osoby, które mogą go wywieźć, ja jestem ponad 300 km od Ostrowa i nie znam tam nikogo, zresztą nie pisałabym na wątku, że potrzebny jest pilnie ktoś, kto wywiezie Bugiego na autostradę Poznań-Lódź, gdybym miała taką osobę.
Druga taka okazja pewnie się nie trafi niestety ...

Dziewczyny wyjeżdżają o 7 rano z W-wy, ale zawijają jeszcze w 2 miejsca i koło 12-13 będą w Lodzi, o 17 muszą być w Głownie w schronisku. Podaję telefon do Madalleny: 501-226-939
mój "psi" telefon: 790-755-998 (Ewa), dzwońcie do Maddaleny i wyślijcie jej SMS-em tel. do osoby, która wyciągnie Bugiego ze schroniska i podwiezie na autostradę

Bugi musi mieć obróżkę i smycz założoną. Nie zadzwonię do schroniska i nie postawię wszystkich na baczność, skoro nie wiem czy ktokolwiek go z tego schroniska odbierze, nie będę robić z siebie kretynki, sory. Zadzwonię w momencie, kiedy będę wiedzieć kto i kiedy po niego podjedzie.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Gdzie jest w Ostrowie ta trasa na Łódź? Ja nie jestem z samego Ostrowa i kompletnie nie znam się na ulicach i wylotówkach. Czy oni go odbiorą w Ostrowie na wylotówce czy trzeba go na A2 wywozić?

Ja dzisiaj będę dzwonić do Łukasza i błagać, żeby któryś z pracowników jutro go wywiózł. Jeszcze myślimy czy może jakaś osoba jedzie na studia zaoczne do poznania to by go podrzuciła do mnie i rano zawiozłabym go do Środy (bo rozumiem, że przez Poznań państwo nie jadą).

Trzeba coś wymyślić. Robię intensywną akcję poszukiwawczą.

Link to comment
Share on other sites

Ich trasa wiedzie następująco: Środa - Września (zjazd na A2) - i dalej A2 do Łodzi.
Nie ma szans, żeby przyjechali ze Środy do Ostrowa - to jest w sumie jakieś 120 km dla nich więcej trasy. I tak podróż nie będzie krótka, a letnie opony nie zachęcają do ryzykowania. Zwłaszcza, że zapowiadają gołoledź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...