Jump to content
Dogomania

Gdzie kupic Bullterriera??


Robert81

Recommended Posts

Witam wszystkich po raz pierwszy :)
Od dluzszego czasu planuje kupic bullterriera :D Nie zalezy mi tak bardzo na rodowodzie,tylko na ladnym piesku.Poszukuje szczeniaczka (psa) w kolorze bialym i najlepiej z czarna latka na oku :D W jakiej cenie mozna kupic tego pieska bez rodowodu i z rodowodem??Prosilbym o podanie stron,adresow hodowli w mazowieckim.
Z gory dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy :)
Powiem tak.......nie szukaj psa bez rodowodu, bo potem może nie wyrosnąc z niego bullterier i będziesz żałować.
Lepiej dołozyć i kupic psa za więcej pieniędzy, ale mieć pewność co do jego psychiki itd. przecież piesek będzie z Tobą wiele lat więc warto zaiwestować.

I nie ograniczaj sie tylko do szukania psa w Warszawie, bo może być akurat jakiś fajny miot w innym mieście wiec warto pojechac po psiaka troszke dalej.

Co do róznych hodowli to zapewne ktoś ci zaraz poda jakies linki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Znalazlem szczeniaka "Z GÓRY JEŻOWSKIEJ" konkretnie chodzi mi o Bangkok :D Piesek jest suuuuuper,ale daleko i troszke chcialbym kupic taniej :-?
[img]http://www.bullterrier.republika.pl/pliki/galeria/bangkok3.jpg[/img]
[img]http://www.bullterrier.republika.pl/pliki/galeria/bangkok1a.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Robert moja rada jest taka: wejdz w topik założony przez tufi gdzie pieczołowicie spisała zapewne większość hodowli bulciów. Znajdziesz tam również linki do stron tych hodowli.
Radziłabym ci również nie kupowanie psa bez rodowodu. Akurat w przypadku bullteriera znane pochodzenie gwarantuje to, że dostaniesz psa o zrównoważonej psychice. Pomijam kwestię poprawnego eksterieru bo o tym napisała Gosia.
Więc przemyśl swoją decyzję raz jeszcze. Nie zawsze taniej znaczy lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GOSIA09']Nie bardzo słyszałam o tej hodowli :roll: , ale może sie myle i mają fajne pieski.
Czy te pieski są z rodowodem i mowiąc że wolisz taniej to za ile chcesz kupic psa ?[/quote]
Ja znam tę hodowlę i ją zdecydowanie polecam. Psy wychowywane są w domu, a rodowody mają niczego sobie. Czyściutko, milutko itd. Aha i są z Jeleniej Góry. Byłem u nich z 3 razy.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dołącze się do tego co już napisano.

Nie ograniczaj się terenem,, podzwoń podowiaduj się, czasem możesz trafić też na pieska niewystawowego (zdecydowanie taniej). To nie jest decyzja na chwilę, musisz konsekwentnie dokonać wyboru, poświęcić trochę czasu i wykonać ileś tam telefonów, a potem jak już będziesz miał jakieś rozeznanie w hodowlach, to napewno znajdą się osoby które będą Ci mogły podpowiedzieć.
A co do odległości to (powtarzam się) warto jechać my mamy psa z pod Wrocławia

Link to comment
Share on other sites

Na [url]www.zwierzaki.org[/url] jest w tematach przyklejonych Vademecum pt: [b]"szczenię bez rodowodu, dlaczego nie"[/b]

[url]http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=16461[/url]

Czy ktoś ma chęć i czas żeby przygotowac coś takiego na nasz użytek?

Ja chwilowo się odnaleźć generalnie nie mogę :oops: , więc moge jedynie asystować przy projekcie.

Prościej by bylo i nam i osobom chcącym kupić psa. 8) [/url]

Link to comment
Share on other sites

Niedługo jest wystawa w Warszawie 8,9,10.04. BUllteriery są w niedzielę. Może przyjdź i popytaj hodowców o szczeniaki. Potem 17.04 jest klubowa wystawa terierow w nowym Dworze Maz. MOże trafisz szczeniaki z bliższej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajcie z ta cena - z papierami mozna spokojnie za 1500zl dostac, a jak sie dobrze poszuka, to i sie uda za 1000-1200zl. Istnieje jeszcze zawsze cos takiego jak warunek hodowlany.
Nie wiem czy podac liste hodowli, gdzie aktualnie sa lub w najblizszym czasie spodziewane sa szczenieta - jest tego troche.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Nie przesadzajcie z ta cena - z papierami mozna spokojnie za 1500zl dostac, a jak sie dobrze poszuka, to i sie uda za 1000-1200zl. Istnieje jeszcze zawsze cos takiego jak warunek hodowlany.
Nie wiem czy podac liste hodowli, gdzie aktualnie sa lub w najblizszym czasie spodziewane sa szczenieta - jest tego troche.[/quote]
Jak mozesz to podaj :)
Najlepiej gdzies w mazowieckim,ale inne ten poprosze.

Link to comment
Share on other sites

W Olsztynie jest miot kolorowych bullkow niestety, w Kielcach rozne - sa i biale psy, ale beda drozsze. Wkrotce powinny urodzic sie w Warszawie i na Pomorzu. Pod Warszawa jest miot 11-stu szczeniat niedawno urodzonych, sa tez biale psy, ale cena bedzie srednia (miedzy 2 a 3 tys).
Na pewno sa jakies w Bydgoszczy. W Gdyni jest nadal jeden bialy pies na sprzedaz. NaŚląsku sa psy w hodowli. W Krakowie niedlugo ma byc miot, raczej drozsze szczeniaki. W Poznaniu zostaly same suczki. W Wilkopolsce jest jeszcze jeden miot - sa biale psy, cena raczej powinna byc umiarkowana. No i to, co sam znalazles.

Przejrzyj sobie strony podane w spisie hodowli - tam sa ogloszenia o szczeniakach, popatrz sam na nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...