Jump to content
Dogomania

Henio ma wspaniały dom.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 years later...

[B][B]Tamb ma 22 podopiecznych, w tym staruszki i zwierzęta wymagające specjalnej opieki. Nie udźwignie kolejnego psa.
[B]Wielu z nas wie, jak bardzo się poświęca i ile pracy wkłada w ratowanie i najlepszą opiekę dla psów i kotów w potrzebie.
[U]PROSZĘ I APELUJĘ, nie zostawiajmy Jej samej z kolejnym dramatem, bo to jest ponad siły jednego człowieka.

Henio potrzebuje deklaracji na hotel.

Kto może, pomóżmy, rozsyłajmy wątek, sprawdźmy, czy nie został nam grosz, który moglibyśmy podarować Heniowi.[/U][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Dowiemy się w sobotę, jak trafi do hotelu. Wczoraj był telefon, żeby zabierać. Dzisiaj, że w sobotę sama przywiezie. Na umowie adopcyjnej mam adres tych ludzi już nieaktualny więc muszę czekać.[/QUOTE]

Tamarko, do którego hotelu jedzie psiak?

Przypomina mi się zwrot suni wydanej jako szczeniak po trzech latach.. nie było żadnego powodu poza kolejnym dzieckiem.. Kobieta oddała mi sunię jak zbędny przedmiot, naprawdę nie do uwierzenia, co ludzie wyrabiają i jak są bezczelni. Rozumiem, że nie zaproponowali żadnej pomocy w hotelowaniu psa?

Link to comment
Share on other sites

Będzie w Węgrzcach u Pani Anety. Mało, że nie zaproponowali to jeszcze pytali czy nie zostaną obciążeni jakimiś kosztami. Skończyłam z adopcjami, nie potrafię już nikomu zaufać. Najpierw Fifi wróciła po 5 latach, potem super domek mało nie wykończył szczepieniem i podwójnym odrobaczenie Reksia i jeszcze zostałam naciągnięta na 500zł, potem Zuzia po 15 miesiącach a teraz Henio. Domy były sprawdzane, zapowiadały się świetnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Będzie w Węgrzcach u Pani Anety. Mało, że nie zaproponowali to jeszcze pytali czy nie zostaną obciążeni jakimiś kosztami. Skończyłam z adopcjami, nie potrafię już nikomu zaufać. Najpierw Fifi wróciła po 5 latach, potem super domek mało nie wykończył szczepieniem i podwójnym odrobaczenie Reksia i jeszcze zostałam naciągnięta na 500zł, potem Zuzia po 15 miesiącach a teraz Henio. Domy były sprawdzane, zapowiadały się świetnie.[/QUOTE]
Bardzo dobrze Cię rozumiem. przeżyłam kilka takich zwrotów i moje zaufanie wobec ludzi jest bardzo bardzo małe. Biedny Henio..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']To się w głowie nie mieści!!! Śliczny szczeniaczek stał się nagle dorosłym balastem?[/QUOTE]

Do nas zadzwonił ostatnio facet aby zabrać huskiego. Na pytanie "Dlaczego?" usłyszeliśmy "Bo urósł!". Dziwota, że pies rośnie!

A cała reszta to bardzo smutna jest. Wydaje się że domki super, a po latach potrafią zwrócić zwierzę jak niepotrzebny przedmiot...

Link to comment
Share on other sites

Ja po każdym tymczasiku cierpię, zarzekam się, że to już ostatni, najostatniejszy tymczasik. Ale sobie tłumacze, że to nie o mnie chodzi, tylko o psa. Trudno, pocierpię, ale psu się daje nowy dom. Staram się jak najdłużej utrzymywać kontakt z nowym domem, choć nie zawsze mi się to udaje:-(

Link to comment
Share on other sites

Jest zdezorientowany, nie wie, co się dzieje. Powód? Przez telefon pogryzienie i agresja, w czasie rozmowy na żywo- rodzina przeniosła się do matki na wieś z Krakowa a matka nie toleruje psa. Albo wynoszą się z psem albo muszą go oddać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[. Powód? Przez telefon pogryzienie i agresja, w czasie rozmowy na żywo- rodzina przeniosła się do matki na wieś z Krakowa a matka nie toleruje psa. Albo wynoszą się z psem albo muszą go oddać.[/QUOTE]
------------------------
Rodzina....... i tu spuszczam zasłonę milczenia.
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...