Jump to content
Dogomania

Psi jedwab :)


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='lolka75']kupuje go w sklepie psim ale ja mieszkam w Holandii...ale ta firma ma swoje wlasne sklepy internetowe zaraz cos poszukam[/QUOTE]

jeśli ktoś szuka wiadomości na temat psiego jedwabiu to polecam polską stronkę: petsilk.pl miłej lektury i udanych zakupów życzę:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Stosowałam dla swojej Pasji jedwab Biosilk - porażka, strasznie wysuszył włos.
Miałam też i z Joanny, i z Marion - nic szczególnego nie robiły, ale przynajmniej nie szkodziły.
Teraz mam ProfiSilk - serum jedwabne (też "ludzkie") - sprawdza mi się - jak na razie - świetnie (dodaję łyżeczkę-półtorej do odżywki).

Ale zdecydowanie naj naj najlepszy okazał się Silk z Laser Lites. Drogi, to prawda, ale bardzo wydajny. Miałam ok.120 ml (kupowałam na spółkę z koleżanką) i ta ilość wystarczyła mi na 3 miesiące. Używałam po rozcieńczeniu z wodą jako spray do czesania i dodawałam do odżywki przy kąpieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilia1983']No ja właśnie kupiłam BIOSILK u fryzjera za 5 zł 5 ml. Czy można jedwab dawać nierozcieńczony na skórę? Wet zalecił to mojemu psu na modzele.[/QUOTE]
trochę bez sensu, bo to prawie same silikony plus trochę jedwabiu bo nazwa zobowiązuje :roll: i raczej na skórę, poza funkcją ochronną, to nic nie da

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Stosowałam dla swojej Pasji jedwab Biosilk - porażka, strasznie wysuszył włos.
Miałam też i z Joanny, i z Marion - nic szczególnego nie robiły, ale przynajmniej nie szkodziły.
Teraz mam ProfiSilk - serum jedwabne (też "ludzkie") - sprawdza mi się - jak na razie - świetnie (dodaję łyżeczkę-półtorej do odżywki).

Ale zdecydowanie naj naj najlepszy okazał się Silk z Laser Lites. Drogi, to prawda, ale bardzo wydajny. Miałam ok.120 ml (kupowałam na spółkę z koleżanką) i ta ilość wystarczyła mi na 3 miesiące. Używałam po rozcieńczeniu z wodą jako spray do czesania i dodawałam do odżywki przy kąpieli.[/QUOTE]

A gdzie kupujesz [I]ProfiSilk[/I]? Dla mnie [I]Silk z Laser Lites[/I] jest trochę za drogi, na razie może spróbuję jakichś tańszych środków jeśli innym psom pomagają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilia1983']A gdzie kupujesz [I]ProfiSilk[/I]? Dla mnie [I]Silk z Laser Lites[/I] jest trochę za drogi, na razie może spróbuję jakichś tańszych środków jeśli innym psom pomagają.[/QUOTE]
Na Allegro - poszukaj, wpisując [I]profisilk jedwab[/I] albo [I]serum jedwabne[/I]. Są pojemności 15 ml i 30 ml.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja polecam serię BIO z firmy Pchełka- dostępny szampon i odżywka w spray z jedwabiem, klienci bardzo go sobie chwalą, na Allegro też bardzo dobrze się sprzedaje. Odżywka pachnie lawendą, więc łagodzi stres po kąpieli :) I tani, na All dostępny teraz zestaw szampon z odżywką i kokardka gratis za niecałe 32zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Pewnie i nie ale dla yorków pod papiloty to wręcz wymarzona rzecz. Moja znajoma go stosuje na swoim yorku i naprawdę pięknie się prezentuje na wystawach. Prawie zawsze zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie.
Ps. Dosam jeszcze ze do tego silikonu dodaję odrobinę olejku norkowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...