Jump to content
Dogomania

GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia


rotek_

Recommended Posts

[quote name='_ogonek_']\
OGLOSZENIA:
1. Hator
2. Asan
3. Negra - Kulkerson
4. Avia - _ogonek_
5. Rambo
6. Rudy
7. Gaduś
8. Roofy
9. Hendrix
10. Jachu
11. Rino (kudłacz)
12. Karina i Sarna
13. Unger - rotek_
14. Stupi
15. Pimpek
16. Albinka II - _ogonek_
17. Hektor - _ogonek_
18. Ozzy
19. Sting
20. Jurand
21. Mario
23. Nero - _ogonek_

KTOŚ CHĘTNY DO POMOCY???[/QUOTE]

Dopisałam do Ungera nick rotka.
Ktoś jeszcze chętny na ogłoszenie psiaczka? W nagrodę wirtualny buziak od pupila :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']no pewnie, teraz mieszka w Świdnicy!
W ogóle dużo się pozmieniało, obiecałaś że kiedyś wpadniesz...no więc jak?:)[/QUOTE]

Mam teraz do Was wiele km ale może coś wakacyjnego się wymyśli :)
Wrzućta jakies fotki schroniska , co się pozmieniało , oko pocieszyć :)
Uściski dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']Diggery logujcie się!!!!
:D

A zalogujemy się ;) Szkoda psiutka żeby się męczył z takim... hmmm futrem tego raczej nie można nazwać.... więc postanowiliśmy zrobić ściepę na spa dla niego ;) Na jego wątku napisaliśmy ok 50zł bo jak się okaże że będzie brakowało np 60zł to i te 10zł więcej się znajdzie.
Diggerek ostatnio dostał pluszową świnkę piszczącą. Nie odstępuje jej na krok. Jak idzie na spacer to bierze ją ze sobą, a jak nie chce mu się nieść to zakopuje ją w ogrodzie i odkopuje jak wraca. Więc z różowej ładnej świnki zrobiło się coś czarnego podobnego do świnki (a prana już była kilka razy). Trochę ją też "stuningował"-amputował jej ogon i ucho. A jak tylko usłyszy dźwięk świnki to choćby jadł, czy spał to zaraz się zrywa i jej szuka. Ostatnio na spacerze chciał biec do jakiegoś dziecka bo miało zabawkę wydającą podobne odgłosy do tych jakie wydaje jego ukochana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lukles6'][quote name='rotek_']Diggery logujcie się!!!!
:D

A zalogujemy się ;) Szkoda psiutka żeby się męczył z takim... hmmm futrem tego raczej nie można nazwać.... więc postanowiliśmy zrobić ściepę na spa dla niego ;) Na jego wątku napisaliśmy ok 50zł bo jak się okaże że będzie brakowało np 60zł to i te 10zł więcej się znajdzie.
Diggerek ostatnio dostał pluszową świnkę piszczącą. Nie odstępuje jej na krok. Jak idzie na spacer to bierze ją ze sobą, a jak nie chce mu się nieść to zakopuje ją w ogrodzie i odkopuje jak wraca. Więc z różowej ładnej świnki zrobiło się coś czarnego podobnego do świnki (a prana już była kilka razy). Trochę ją też "stuningował"-amputował jej ogon i ucho. A jak tylko usłyszy dźwięk świnki to choćby jadł, czy spał to zaraz się zrywa i jej szuka. Ostatnio na spacerze chciał biec do jakiegoś dziecka bo miało zabawkę wydającą podobne odgłosy do tych jakie wydaje jego ukochana...[/QUOTE]
Boskie :evil_lol: Dawajcie zdjęcia jakieś! :)

justyna, zrobi się nowe zdjęcia itd ;) jak napisała rotek: będzie miała caaaałą galerię :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Justyna, żyjesz!!!!!!!! ;)

Zapraszam Was niesmaiło do mojej nowej sierotki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209010-Ślepy-szczeniak-martwy-szczeniak.-Falko-chce-żyć[/URL].....[/QUOTE]
Ja widzę, że powrót Justyny to spektakularne wydarzenie na dogo :p
ulv, zajrzę oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']osz Wy ;P to poproszę calutką galerię , podczytuję Was po cichu ale chyba lepiej co jakiś czas sie odezwę :)
Ulv żyję :))) masz przecież moje gg odezwij się :)[/QUOTE]
ciesz się, mało kto ma taki wielki come back :D

Aha, zaktualizowałam stronę - wreszcie :p

Link to comment
Share on other sites

Takie cudo znaleziono we Wrocku:

[IMG]http://uciechow.com/galeria/302/1.jpg[/IMG]

Kopiuję ze strony:
[QUOTE][B]Charakter:[/B]
Witam, dziś o godzinie 18 w centrum handlowym Factory we Wrocławiu znalazłam młodego psiaka w typie Jack russel terier.
Psiak biegał po centrum handlowym,gonił go ochroniarz.

Piesek jest bardzo towarzyski, dobry w kontaktach z psami,kotków sie bardzo boi, na szyjce miał obróżkę w kolorze czarnym.

Niestety był mocno zaniedbany,dużo pcheł i kleszczy.Został wykąpany.

Szukam dla niego domku tymczasowego,domku stałego lub właściciela(chociaż wątpię,żeby się znalazł pewnie pozbył się psiaka przed wakacjami sądząc po stanie fizycznym malucha).

Proszę o pomoc. [B]Sterylizacja/Kastracja:[/B] Nie [B]Inne:[/B]
PIESEK PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM NA TERENIE WROCŁAWIA I W SPRAWIE ADOPCJI PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z OPIEKUNAMI POD TYMI DANYMI:
tel.796079717 lub 695066614[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

dyplomy już zrobiłam...tylko w co je oprawić???

Zaczęłam znowu bawić się aparatem...są lekkie niedociągnięcia techniczne ale zdjęcie do ogłoszeń mogło by się nadawać.
Avia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc0774fp.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5985/dsc0774fp.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mi chodziło o podziękowania na stronę :p Ale co do dyplomów, to chcesz je wysyłać, czy wręczać? Bo jak wysyłać to się nie opłaca oprawiać ;) A zresztą dla mnie to nie ma różnicy ;)

Co do zdjęć - to akurat mi się bardzo podoba tylko szkoda że drugiego ucha nie widać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Resztę dorobię jak mnie najdzie wena twórcza. Tymczasem pouzupełniam nasz profil na FB:
[URL="http://pl-pl.facebook.com/people/O%C5%9Brodek-Pomocy-Dla-Zwierz%C4%85t/100000577287434"][IMG]http://badge.facebook.com/badge/100000577287434.2790.382257880.png[/IMG][/URL]

Zapraszam :):)

Link to comment
Share on other sites

Unger:
allegro.pl
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
kupiepsa.pl
allezoo.pl l:uciechow
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adpcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org
petworld.pl
gielda.swidnica.pl
doadopcji.pl
cwirek.pl

Biorę się za Avię

Link to comment
Share on other sites

AVIA NA:
allegro.pl
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
adopcje.org
kupiepsa.pl
allezoo.pl l:uciechow
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adpcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org

RESZTĘ OGŁOSZEŃ DOKOŃCZĘ JUTRO

Link to comment
Share on other sites

Ale adopcje stoją :(
Nie ma odzewu z ogłoszeń, ale nie ma też osób do ogłaszania psów. A mamy tyle ładnych i rasopodobnych psów...
Ech...

Jutro zrobimy jeszcze zdjęcia takiemu małemu, fajnemu trikolorkowi, Arli się nazywa, starszy pan, ale sympatyczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Takie cudo znaleziono we Wrocku:
[URL]http://uciechow.com/galeria/302/1.jpg[/URL]
[/QUOTE]

[quote name='_ogonek_']Znaleziony psiak we Wrocku znalazł już dom :)
[URL]http://uciechow.com/galeria/302/1.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='Nikaragua']błyskawiczna akcja :)[/QUOTE]

Tak, błyskawiczna... ale ściema. Małolata, która miała psa pod opieką, okazała się totalnym dzieckiem. Tak fatalnie przeprowadzonej akcji adopcyjnej jeszcze nie widziałem - para, która zgłosiła się po psiaka - zdecydowana na 100%, posiadająca dobre warunki mieszkaniowe i sporo miłości - została po prostu wystawiona do wiatru. Po obejrzeniu psa, na drugi dzień, z podpisaną już prawie umową adopcyjną, została poinformowana, że piesek już nie jest do adopcji. Żenada to mało powiedziane - to zwykłe okrucieństwo w stosunku do ludzi w wykonaniu tej osoby! Wstyd. :-/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czempion']Tak, błyskawiczna... ale ściema. Małolata, która miała psa pod opieką, okazała się totalnym dzieckiem. Tak fatalnie przeprowadzonej akcji adopcyjnej jeszcze nie widziałem - para, która zgłosiła się po psiaka - zdecydowana na 100%, posiadająca dobre warunki mieszkaniowe i sporo miłości - została po prostu wystawiona do wiatru. Po obejrzeniu psa, na drugi dzień, z podpisaną już prawie umową adopcyjną, została poinformowana, że piesek już nie jest do adopcji. Żenada to mało powiedziane - to zwykłe okrucieństwo w stosunku do ludzi w wykonaniu tej osoby! Wstyd. :-/[/QUOTE]

wygląda mało poważnie, fakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...