Jump to content
Dogomania

Mała maszynka typu finisher


Bura

Recommended Posts

Planuję kupić coś takiego do maluśkich łapek i ryjka mojego pudelina, bo z Osterem Golden a5 nie daję rady, wycinam schody i mało się nie zabiję o nią.

Polecono mi Oster Finisher, ale znalazłam kilka maszynek w tym typie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi? Zależy mi, aby cięła prawie na zero, jak to u Pudla na ryjku i łapach.

Myślę o Wahl 2200 Pocket Pro, Andis D4D, Andis T-Light,

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pani Bura nigdy nie strzyże się na "zero" mogą wystąpić podrażnienia skóry i zacięcia.
Ja strzygę maszynką Moser 1245 i głowica tnąca ME 1225 +2 ,właśnie u pudla pyszczek i nogi i nigdy nie mam problemów.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Bura, a moze wypróbuj węzsze ostrze 5/8 - i bedzie pasowac do Ostera:
[URL="http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,310290,0.html"]www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,310290,0.html[/URL][/quote]

Nie polecam tego ostrza do kufy.

Link to comment
Share on other sites

Mnie Słowacy, a dokładnie Jana Nahilowa poleciła 15 lub 10, 10 za długi włos zostawia więc muszę 15 zamówić, może będzie lepiej. Amerykańscy groomerzy tną 30 (B. Bord, S. Blackburn to polecają) ale boję się podrażnień. Chyba skazana jestem na tego Ostera cholernego, wielkie to ciężkie a jakie głośne... bleee....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyna.']Ja tak samo... Nie wygodnie się nim goli.
A powiedzcie, do kufy pudli toy jakie ostrze polecacie? do Ostera Golden A5 :)[/quote]

#15 lub #10 w zależności od gęstości włosa.
Do #30 trzeba psa przyzwyczaić.
Są psy którym nie można golić kuf.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Nad czym tu się zastanawiać,podałem czym strzygę.
Głowica nadaje się do Ostera.[/quote]
Tyle, że w necie ta głowica nie istnieje bo szukałam, jeśli możesz to podaj linka do tej głowicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...