Jump to content
Dogomania

Tajga, ok. 4 letnia suczka w typie staffika ... ma dom


Katica

Recommended Posts

Od kilku dni jest u mnie na domku tymczasowym, cudowna, malutka suczka w typie stafika. Suczkę wyciągnęłam, wraz z aga1234 z łódzkiego schroniska.
Sunia ma naprawdę cudowny charakter, jest wesoła, energiczna, bardzo grzeczna i posłuszna. Umie jezdzić autem, windą, zachowuje czystość w domku... bez problemu śpi w klatce. Jest w bardzo dobrym stanie fizycznym i psychicznym, na szczęscie w schronisku była lekko ponad miesiąc. Bardzo bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, pragnie mieć tego swojego jednego jedynego pana... [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6868/28163705.jpg[/IMG]

[url]http://img403.imageshack.us/img403/2043/34561527.jpg[/url]

[url]http://img40.imageshack.us/img40/4476/64192432.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']...cudo
Katica,ona jest sliczna
zapisuje sobie[/quote]
Jest śliczna, i naprawdę grzeczna... 1 raz bullowatego wypuszczam na dwór bez smyczy :D, oczywiście tu na naszym ogrodzonym terenie, ale mojej Ori nigdy tak nie puściłam, od kiedy skończyła 6 miesięcy ;)

Znakomicie dogaduje się z małymi psami również, kot ją interesuje, ale skarcona rezygnuje z dalszych psich zamiarów ;) Poprostu suczka idealna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sebriel']Piękna :loveu: Ta uśmiechnięta mordka :p Wprost chce się ją wziąć do siebie. A jak ze sterylką, cyknięta już?[/quote]
Tak suczka jest już ponad miesiąc po sterylce, zaszczepiona, odrobaczona. Jest naprawdę idealnym psiakiem do domu, nie ciągnie na spacerach - a nawet jak jej się zdarzy rozpędzić to na krótkie NIE, elegancko wraca i idzie ładnie na luznej smyczce. W domku bezproblemowa, wytrzymuje 8-9 godzin bez spaceru, toleruje koty, małe psy, duże psy, zaczepiona potrafi odpyskować, ale szybko na komende się uspokaja. Tam gdzie jej się wskaże miejsce tam będzie spała, u mnie śpi i na posłaniu - w nocy, a jak wychodzę do pracy, ze względu na drugą sukę, śpi w klatce - żadnego problemu. Jest strasznym łasuchem :D jadła by non-stop :D, no i po sterylce często by sikała, ale jak trzeba to wytrzymuje... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mArGoSiA']I jak się miewa Tajga? są jakieś telefony w jej sprawie?[/quote]
No jak do tej pory były 2... jedziemy zapoznać się z jedną Panią (która dzwoni najczęściej) w piątek, ale jej mąż, po stracie ukochanego owczarka nie chce słyszeć o psie... jednak ona strasznie chce, i generalnie to wątpie by coś z tego wyszło, ale że mamy po drodze, to podjedziemy do nich... jak do tej pory Tajga kazdego zauroczyła kogo poznała, więc może zdarzy się cud... bo warunki Państwo mają idealne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...