Jump to content
Dogomania

Hulajnoga


samojed

Recommended Posts

Sorry ale hulajnoga dla psiaka to raczej poroniony pomysl !!!! dla wiecej tym bardziej,
Masz zamiar ciagac psiaka po asfalcie ???? Bo chyba tylko w takich warunkach hulajnoga sie sprawdzi. Jak hulajnoga sobie proradzi w terenie ?? Jak na goralu bywa extremalnie ?? Ja sobie nie wyobrazam biegania z psiakiem na hulajnodze, pod gorke biegne obok ok, tylko jak wskocze na hulajnoge jak bedzie nagly spadek i psiak przyspieszy ?? jak z utrzymaniem rownowagi na ostrych zakretach, na goralu mozna wchodzic w takowe uslizgiem ale na hulajnodze :o
Moze hulajnoga bardziej jest zblizona do wozkow niz goral , ale one maja trzy kola, i zupelnie inna stabilnosc. Wlasnie wrocilem z psiakiem z przebierzki rowerowej, teren lekko gorski, bardzo mokro i slisko i mialem duze problemy z przezyciem, pojawilo sie "moje" stadko sarenek, na hulajnodze skonczyl bym marnie.
Reasumujac, jesli dysponujesz zupelnie plaskimi szerokimi trasami z lagodnymi zakretami (tylko prosze nie asfalt lub zwirowa nawierzchnia) to hulajnoga moze i ok, w przeciwnym razie wykup ubezpieczenie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No ja nie uwazam ze hulajnoga to poroniony pomysl.
My mamy w klubie dwie wlasnorecznie robione hulajnogi i z powodzeniem smigamy sobie na nich na treningach.Spokojnie mozna nawet do niej podpinac dwa psiaki.
A skoro nawet na Mistrzostwach Swiata w Lublincu jest klasa scooter to oznacza ze sa ludzie ktorzy na tym jezdza na zawodach :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ile jest takich extremalnych chlopakow ;-) , wystartowal bys w Wysokiej na tych kamulcach i slizgawicy na hulajnodze ????
Wiem ze warunki byly takie ze znalazly sie osoby z wozkami ktore sobie odpuscily i nie byli to poczatkujacy.
Podziwiam za odwage twojego kolege,......
Ja jednak mam jakie mam zdanie o przydatnosci hulajnogi, co nie oznacza ze mam racje, moze faktycznie jak sie opanuje technike to mozna wymiatac ;-)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że zdania na temat tego sprzętu są bardzo podzielone... ;)

Niestety nie jest łatwo coś takiego kupić. Niektóre hulajnogi są świetne, ale cany są okropne. :(

Czy może ktoś biegał już z psiakiem przy tego typu sprzęcie? Jak to się sprawdza (na prostych, w miare normalnych terenach, bez asfaltu :P)?

Może ktoś wie coś więcej o zawodach właśnie w klasie scooter?

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...