Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

[quote name='Canaveral-staff']Matko święta czy to Maks ???????????????????????????[/quote]

To Daguś
[*]



Masz 20 palików drewnianych, czyli jeszcze kilka plastikowych by się przydało i izolatory. Zorientujesz się, czy nie ma gdzieś w pobliżu sklepu rolniczego, gdzie można te rzeczy kupić? (żeby nie płacić za wysyłkę)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Canaveral-staff']ależ te konie do siebie podobne tylko Daguś trochę chudziutki ,wiem ze nie żyje ale dlaczego ?

czy ze wzgledu na nogi?[/quote]

Poczytaj, jak będziesz miała chwilę: [url=http://proequo.pl/forum/viewtopic.php?id=2510&p=1]Forum Fundacji Pro Equo / Info[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']Matko święta czy to Maks ???????????????????????????[/quote]

To Daguś I. Zdjęcie zrobione 15 min po tym jak go kupiłam.

Dzięki za zdjęcia, właśnie o takie mi chodziło i powiem.... masakra:placz:

Kurcze, panterka-23 mówiła ze moze wysłać do maksa dobrego weta kręglarza końskiego. Dlaczego nie chcecie skorzystać?

Link to comment
Share on other sites

Nie ma odpowiedzi.
Proponuję plan:
- Panterka sprawdzi ile kosztuje konsultacja u tego weta magika i napisze nam na wątku- mogłabyś?
- jeśli to nie bedzie astronomiczna kwota to coś pomyślimy i umówimy jak najszybciej weta
- w kwestii ogrodzenia dorzucam 100zł, Carnaverall podaj prosze numer konta do wpłat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie ma odpowiedzi.
Proponuję plan:
- Panterka sprawdzi ile kosztuje konsultacja u tego weta magika i napisze nam na wątku- mogłabyś?
[/quote]
No własnie to ponoć nie jest magik, bo od razu o to pytałam. Ja nie przepadam za magikami, znachorami i innymi szarlatanami:lol:

Ten koleś to ponoć jaki ortopeda i dobrze zeby go zobaczył. To już naprawde za długo trwa. U Daga wet był po 3 dniach i miałam wyrzuty ze długo zwlekałam, bo trzebabyło podawać biovetalgin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Magik taka przenośnia;)
[/quote]
A no widzisz :) Ja jak usłyszałam kręglarz to mi sie jakoś dziwnie skojarzyło z magikiem bez przenośni ;)


Panterka, kiedy mogłabyś zadzwonić do weta. Myśle ze 100 zł wystarczy na samą konsultację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterka-23']a no umawiałam i nie doczekalam się adresu :) no ale nie o to tu chodzi

Ja jutro mogę zadzwonić ale muszę wiedzieć gdzie dokładnie jest koń.[/QUOTE]

aż sprawdziłam poczte oczywiście że pisałam Ci że mieszkam w CHROŚLU dnia 13.08. nawet podałam Ci telefon że jak bedziesz jechać podpowiem Ci co i jak bo nie mieszkamy w wiosce tylko na siedlisku ,nawet FAZA ma mój dokładny adres do przesłania elektryzatora - ale faktycznie nie o to tu chodzi

byłam dzisiaj w sklepie rolniczym paliki 1,20 cena 2,70

taśmy na sklepie nie było ale fact powiedział że około 70 zł. 200 m.

Link to comment
Share on other sites

Już sie dopytałam i to wyglada tak. Dojazd 150 zł, plus ok 150 wizyta (z RTG) tak naprawde ciężko powiedzieć co będzie trzeba robić RTG, leki nie wiem. Weterynarz też nie wyceni mi przez tel kosztu tej wizyty ale ja myślę, że trzeba by uzbierać 400 zł maja na uwadze jakieś leki itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']byłam dzisiaj w sklepie rolniczym paliki 1,20 cena 2,70 [/quote]

No to niedrogo. :razz: U mnie palik 1,05 m kosztuje 2,97 zł.


[quote name='Canaveral-staff']taśmy na sklepie nie było ale fact powiedział że około 70 zł. 200 m.[/quote]

Taśmę Sandra wyśle razem z elektryzatorem. Patrzałaś po ile są izolatory (ale takie do taśmy, nie do drutu)?

[quote name='Canaveral-staff']wyswietla mi się że link jest nie aktualny :([/quote]

Musisz być zalogowana.

Podaj mi na pw nr konta do przelewu.

Bazarki też się przydadzą. Odzywałaś się do ladySwallow?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...