Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My dokładamy się do weta-kastracji Maksia 250zł. Tylko nie wiem gdzie przelać :hmmmm:
Ciekawe jaki będzie koszt.. On chyba sporo waży..

Czy wszystkie osoby, które deklarowały się na ogrodzenie (Cudak, Donacja, Mysza, Canaveral, Panterka) podtrzymują swoje deklaracje z przeznaczeniem na weta?? Chciałabym pierwszą stronę zaktualizować..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.R.S.']

Czy wszystkie osoby, które deklarowały się na ogrodzenie (Cudak, Donacja, Mysza, Canaveral, Panterka) podtrzymują swoje deklaracje z przeznaczeniem na weta?? Chciałabym pierwszą stronę zaktualizować..[/quote]
Ja podtrzymuję i czekam na nr konta.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszych słowach- przepraszam za sprawę z elektryzatorem. Rzeczywiscie nie dotrzymałasm słowa- przepraszam.
Jedank jako jeden ze sponsorów przed uruchomieniem jakiejkolwiek wpłaty proszę o dokładne rozliczenie.
Ile było uzbieranych pieniązków na koncie Miecia? Z podaniem inicjałow osób wpłacających lub ich nicki. Ile zostało wydanych pieniązków? Ile kosztował Miecio i ile za jego transoprt? Ogólnie ile zostało i na co wydanych pieniązków?

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na forum PE i podsumowałam deklaracje wpłat na Miecia:
panterka- 40zł
Anulka- 200zł
mysza1-200zł
tsu-200zł
katlis-70zł
air force one- 50zł
Kajula-50zł (nie do konca wiem czy tyle, bo była mowa o jakiejś puszcze z kasą)
Razem: 810 zł przy załozeniu, ze wszyscy wpłacili a tego nie wiem
Dodatkowo Liderbud dała 400zł
Suma: 1210 zł (o ile wszyscy wpłacili)
Nie wiem czy ktoś poza deklaracjami wpłacił ale kwota mnie nie powala:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Weszłam na forum PE i podsumowałam deklaracje wpłat na Miecia:
panterka- 40zł
Anulka- 200zł
mysza1-200zł
tsu-200zł
katlis-70zł
air force one- 50zł
Kajula-50zł (nie do konca wiem czy tyle, bo była mowa o jakiejś puszcze z kasą)
Razem: 810 zł przy załozeniu, ze wszyscy wpłacili a tego nie wiem
Dodatkowo Liderbud dała 400zł
Suma: 1210 zł (o ile wszyscy wpłacili)
Nie wiem czy ktoś poza deklaracjami wpłacił ale kwota mnie nie powala:razz:[/quote]

Jeszcze tu na dogo (z bazarków) i z allegro uzbierało się [B][COLOR=Red]209zł ;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faza']W pierwszych słowach- przepraszam za sprawę z elektryzatorem. Rzeczywiscie nie dotrzymałasm słowa- przepraszam.
Jedank jako jeden ze sponsorów przed uruchomieniem jakiejkolwiek wpłaty proszę o dokładne rozliczenie.
Ile było uzbieranych pieniązków na koncie Miecia? Z podaniem inicjałow osób wpłacających lub ich nicki. Ile zostało wydanych pieniązków? Ile kosztował Miecio i ile za jego transoprt? Ogólnie ile zostało i na co wydanych pieniązków?[/QUOTE]


ja powiem co wiem

1100 osobiście wpłaciłam facetowi za Maksa (pieniądze przesłala mi Sandra) za przesyłkę też pewnie ze 30zł. zapłaciła bo przeslała przez western union
300 zł. dane było facetowi zaliczklowo i to może potwierdzić Panterka-podobno Ona to nadzorowała
100 zł. transport
40 zł. kowal (wczesniej pisałam że chyba 100 ale Sandra mnie wyprostowała)

czyli z konta Maksia wydano

1570 zł.

to znaczy że wydano więcej niz uzbierano ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterka-23']1570 wpłat o których wiemy a pozostałe? Bo napewno były ...bynajmniej tak myślę ale mogę sie mylić[/quote]

panterka to na Maksa tyle wydano

a zebrano 1419 zł. Z tego co wyliczyły dziewczyny

przed chwilą wysłałam fanty na bazarek do dziewczyny która sie tym zajmie jak będzie gotowy podam link ,przynajmniej podnoście - PLISSSSSS

Link to comment
Share on other sites

Czy na pewno nie da się nic zrobić z tym biodrem ?? Tu już nie chodzi o jakieś jazdy ale o jego komfort. Choć z drugiej strony na operację nie stać by nikogo było niestety ale pamiętam sprawę pewnego folbluta z Wielkiej Brytanii ,który wpadł w ogrodzenie. w 6 lat po wypadku go składali ale tak jak mówię za sporą sumkę niestety.

Link to comment
Share on other sites

Canaveral-staff - napewno nie 1419 bo były i inne wpłaty. nie jest tu wliczona chocby wpłata Fazy i wiele innych np 100 zł jokka
więc jaki sens jest zbierać kase na Miecia skoro już była zebrana a jak jej nie ma to SANDRA KIM TY JESTEŚ aby wydawać publiczną kase na swoje widzimisie?

Link to comment
Share on other sites

Ile wam brakuje na fachowca ?? Ja nie mówię o przeciętnym wecie ,który poklepie i powie nie da rady. Z doświadczenia wiem ,że ludzie wychodzą z założenia ,że zwierząt nie da się leczyć a sami przecież nimi jesteśmy.;) myślę ,że teraz trzeba zająć się jego biodrem bo tu liczy się jakość życia a nie jego długość.
Nic nie piszecie jak konik chodzi. Czy ma niedowład, co znaczy ,że chodzi "bokiem", jak stawia kończyny, czy ma jakieś porażenia nerwów ??
Mnie przeraża brak odpowiedzialności i bezmyślność pierwszego właściciela. Koń spadł no ok a gdzie zdjęcie RTG ??
To trochę tak jakby ktoś połamał nogi a my zamiast mu nastawić przynosimy pączki ;)

Oczywiście nie żebym się kogokolwiek czepiała nic z tych rzeczy , czepiam się jedynie tego kto nie zadziałał zaraz po wypadku

A gdzie konik teraz stoi ?? O właśnie czy na tylne kopyta też jest kuty ?? Czy podnosi nogi ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterka-23']Canaveral-staff - napewno nie 1419 bo były i inne wpłaty. nie jest tu wliczona chocby wpłata Fazy i wiele innych np 100 zł jokka
więc jaki sens jest zbierać kase na Miecia skoro już była zebrana a jak jej nie ma to SANDRA KIM TY JESTEŚ aby wydawać publiczną kase na swoje widzimisie?[/QUOTE]

panterka skoro wiesz kto jeszcze wpłacił pieniążki na Maksia ,podaj to do publicznej wiadomości i wtedy będzie wszystko jasne
ja nie jestem alfą i omegą aby wiedziec o wszystkich wpłatach ,sugerujemy się wszyscy tym co wiemy i mamy udokumentowane;)

FAZA i JOKKA proszę podajcie kwoty które wpłaciłyście na konika to dodamy do wpłat,jesli jest ktoś jeszcze nie ujety w kalkulacji prosimy o kontakt


a sens dalszego zbierania pieniązków jest chyba bardzo duży bo bez pomocy dogomaniaków koń umrze z głodu ,lub jakieś choroby bo np będzie nie zaszczepiony

Link to comment
Share on other sites

Pomiędzy 01 lipca, a dniem dzisiejszym, na moje konto było 5 wpłat z wskazaniem w tytule Maksa / Miecia / Dagusia II. Proszę, oto one:

- 20 lipca [B]Marta S.[/B] "DAGI NR DWA" [B]100 zł[/B]
- 20 lipca [B]Katarzyna L.[/B] "DAGUŚ II" [B]70 zł[/B]
- 22 lipca [B]Anna S.[/B] "NA DAGUSIA II" [B]200 zł[/B]
- 22 lipca [B]Agata C.[/B] "NA URATOWANIE KONIA DAGUSIA" [B]20 zł[/B]
- 04 sierpnia [B]Iwona P.[/B] "DAGUS II i CALUS" [B]250 zł[/B] (nie wiem, ile miało być na którego)

Później jeszcze raz bardzo dokładnie przejrzę wyciągi, ale wydaje mi się, że nikogo nie pominęłam. Na pewno kilka osób również wpłaciło pieniądze na ten konkretny cel, ale nie podali informacji w tytule przelewu - więc niestety nie umiem odpowiedzieć, ile tak naprawdę pieniędzy było na Maksa.

Jeśli kogoś nie uwzględniłam, to proszę wysłać mi na priv swoje dane i kwotę, bądź jeszcze lepiej datę przelewu, a porównam z wyciągiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Decameron']Ile wam brakuje na fachowca ?? Ja nie mówię o przeciętnym wecie ,który poklepie i powie nie da rady. Z doświadczenia wiem ,że ludzie wychodzą z założenia ,że zwierząt nie da się leczyć a sami przecież nimi jesteśmy.;) myślę ,że teraz trzeba zająć się jego biodrem bo tu liczy się jakość życia a nie jego długość.
Nic nie piszecie jak konik chodzi. Czy ma niedowład, co znaczy ,że chodzi "bokiem", jak stawia kończyny, czy ma jakieś porażenia nerwów ??
Mnie przeraża brak odpowiedzialności i bezmyślność pierwszego właściciela. Koń spadł no ok a gdzie zdjęcie RTG ??
To trochę tak jakby ktoś połamał nogi a my zamiast mu nastawić przynosimy pączki ;)

Oczywiście nie żebym się kogokolwiek czepiała nic z tych rzeczy , czepiam się jedynie tego kto nie zadziałał zaraz po wypadku

A gdzie konik teraz stoi ?? O właśnie czy na tylne kopyta też jest kuty ?? Czy podnosi nogi ??[/QUOTE]

podobno jeste świetny specjalista tylko od koni zajmujący się właśnie ortopedią dr. PECZYŃSKI ,uzyskałam niestety tylko nazwisko ale nie mam kontaktu telefonicznego,Sandra podobno korzystała już z Jego usług więc Go zna

niewiemy ile będzie kosztowała konsultacja z RTG ,gdyby udało się Maksa zoperować zaoszczedzilibyśmy Mu kilkanaście lat kalectwa

zaraz dokończę bo mam pilne wezwanie:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterka-23']Canaveral-staff - napewno nie 1419 bo były i inne wpłaty. nie jest tu wliczona chocby wpłata Fazy i wiele innych np 100 zł jokka
więc jaki sens jest zbierać kase na Miecia skoro już była zebrana a jak jej nie ma to SANDRA KIM TY JESTEŚ aby wydawać publiczną kase na swoje widzimisie?[/quote]

Wiesz, przechodzisz już sama siebie. Skąd wiesz ile i kto wpłacał?
Ty wpłaciłaś swoje zadeklarowane 40 zł?
Deklaracje to jedno a rzeczywistość jest inna.
Ludzie, skąd w Was tyle jadu?
Zazdrościsz Sandrze to założ fundację, będziesz wydawała ile zechcesz. Zobaczymy ile zbierzesz:evil_lol:

Iwona P to ja, 200 było na Miecia zgodnie z deklaracją.
Ale ja durna jestem, deklaruję a potem wpłacam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...