Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Potrzebne będą jeszcze pieniądze na transport i w dalszym ciągu szukamy wrazliwej osoby, która zechce dac mu dom stały.[/quote]


z tego co wiem, osoby, ktore deklarowaly dom sie wycofaly. Pieniadze uzbierane sa.

co dalej z koniem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']ponawiam pytanie do kogo pisać w sprawie konia????[/quote]

Najlepiej dzwonić lub smsować do Sandry, 502 309 385.

Jeśli dom się nie znajdzie będzie stał w siedzibie Pro Equo, jednak z racji na choroby konia, lepszy byłby dom stały. Na pewno zostanie przebadany i będziemy szukac mu super domu.

Link to comment
Share on other sites

Maksio juz bezpieczny stoi w mojej stajni

wczoraj w późnych godzinach wieczornych przyjechał do mnie aby troszkę się u mnie powczasować

jest przekochany :multi::multi::multi:


strasznie przytulasty

podróż choć nie daleko bo tyko 10km. przejechał bardzo spokojnie,z rampy zszedł sam nie trzeba było Go ciągnąć ,wycałowałam Maksia i od razu zabrał się za skubanie trawki:lol::lol:

jak wiecie jest to ogier ,ale tak spokojnego konia jeszcze w zyciu nie widziałam ,zachowuje sie tak jakby był układany specjalnie do hipoterapii
daje sobie zrobic dosłownie wszystko i klepać i przytulać ,przestawiać zagladać w zęby
szkoda że jest inwalidą :shake::shake:

jego ułomność polega na tym ,jedna tyna noga jest znacznie chudsza i przy chodzeniu utyka ale chodzi chętnie ,ma trochę zapuszczone kopyta
poza tym wygląda na zadbanego konia,tłuściutki ,czysty i pachnący ,ktoś kto Go weźmie na pewno nie będzie żałował

zaprowadzilismy Go z mężem do stajni ,mąż zawsze bardzo ostrożnie do koni podchodził ale tego wcale sie nie bał wziął Go na uwiąz i sam prowadził a Maksio bardzo posłusznie za nim poszedł ,nalalismy Mu wody ,dostał kostkę siana i kontener zieleninki ,zostalismy z Nim jeszcze chwilkę aby nie czół sie samotny jak zajął się konsumpcją ,zostawilismy Go w spokoju

około 23 jak poszłam wypuscić psy na ostatnie siku,po cichutku zajżałam do Maksia i jaka była moja razdość jak zobaczyłam że leży sobie spokojnie i odpoczywa a słyszałam że tylko konie które czuja się bezpiecznie kłada się

dzisiaj niestety pada deszcz :roll:
więc na razie dostał kostkę sianka a na łąkę wyprowadzę Go ja przestanie padać zaraz wstawię kilka zdjęć jeszcze u poprzedniego właściciela,później relacje będą na bieżąco

chiałam wszystkim bardzo podziękować za to że wspólnymi siłami zabraliscie pieniążki aby Go wykupić

w paszporcie ma na imie Maksio dlatego takiego imienia używam i niech tak zostanie tak ustaliłysmy z Sandrą

Link to comment
Share on other sites

Canaweral ,dziewczyno Ty nawet nie wiesz jaką wielką frajde mi zrobias pisząc ten post. Od kilku dni piszę do Sandry i do innych dziewczyn i Nikt nic nie wiedział.
Cieszę sie przeogromnie ,że konik jest u Ciebie i ,że jest bezpieczny.
Zdecydowałas sie tylko na tymczas?

Link to comment
Share on other sites

na razie tymczas ,nie stac mnie na utrzymanie konia przynajmniej do przyszłego roku ,teraz jest duzo zieleninki ,marchewki ,zaraz zaczną sią jabłuszka więc i na jedzonko nie trzeba duzo wydawać ,słomy mam duzo po porzednim gospodarzu ale sianka nieiwiele może na tydzien starczy ,facet który przywiózł Maksia powiedział żeby kupić otręby ale mąż wypłate dostaje dopiero 10 więc musi przeżyć na zielenince i sianku trochę marchwi z ogrodu
poza tym nie mam ogrodzenia :(
po tych kilku godzinach spędzonych z Maksiem nie wiem jak zniose rozstanie jest tak kochanym koniem ze nie da się tego opisać
obawiam się że całkowicie zabierze mi serce i zakocham sie w Nim na zabój a rozstanie będzie bardzo bolesne ,na razie nie zanosi sie u mnie na jakieś wieksze dochody żeby zrobic Mu jakiś kawałek wybiego aby nie stał uwiązany,po prostu pewnych spraw sie nie przeskoczy,miejsca w stajni ma duzo 60m kwadratowych ,łazi sobie luzem chociaz po stajni,dzisiaj niestety cały czas leje ,nawet nie moge Go wyprowadzić na łakę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że konik jest u Ciebie bezpieczny :multi: .Szkoda że nie może zostać na zawsze(choć może jednak?).Ogrodzenie to nie jest kosztowna sprawa, wystarczy kupić elektryzator, kilka słupków, szpulkę taśmy i gotowe. sprawdź na allegro, czasami taki zestaw udaje się kupić za 200 plnów (sama tyle zapłaciłam jakiś czas temu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']na razie tymczas ,nie stac mnie na utrzymanie konia przynajmniej do przyszłego roku ,teraz jest duzo zieleninki ,marchewki ,zaraz zaczną sią jabłuszka więc i na jedzonko nie trzeba duzo wydawać ,słomy mam duzo po porzednim gospodarzu ale sianka nieiwiele może na tydzien starczy ,facet który przywiózł Maksia powiedział żeby kupić otręby ale mąż wypłate dostaje dopiero 10 więc musi przeżyć na zielenince i sianku trochę marchwi z ogrodu
poza tym nie mam ogrodzenia :(
po tych kilku godzinach spędzonych z Maksiem nie wiem jak zniose rozstanie jest tak kochanym koniem ze nie da się tego opisać
obawiam się że całkowicie zabierze mi serce i zakocham sie w Nim na zabój a rozstanie będzie bardzo bolesne ,na razie nie zanosi sie u mnie na jakieś wieksze dochody żeby zrobic Mu jakiś kawałek wybiego aby nie stał uwiązany,po prostu pewnych spraw sie nie przeskoczy,miejsca w stajni ma duzo 60m kwadratowych ,łazi sobie luzem chociaz po stajni,dzisiaj niestety cały czas leje ,nawet nie moge Go wyprowadzić na łakę :shake:[/quote]

Zwóc się do Sandry o pomoc. Z funduszu Miecia powinny zostac jakies pieniązki. Może będzie mogła Ci pomoc lub cos zadziałac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...