Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

Kamila! szczęka mi odpadła!!!!!!!!!!!!! ja pierdziele, jak Ty kobieto to zrobiłaś!:crazyeye::-o:-o:crazyeye: normalnie jak żywa!!!!!!!!!!!! cudowna jest!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ogromnie dziękuję :loveu: dziewczyny jesteście przekochane, ja całe życie marzyłam, żeby mi ktoś narysował moje słoneczka :loveu: i szukałam tak daleko tego co jest blisko, ogromnie wam dziękuję!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaMasel']Basia: świetna kreska, ładny dynamiczny rysunek[quote name='Cerber']

basia - ten koń jest niesamowity jak dla mnie, ta dynamika i w ogóle... sama osobiście podobnie rysuję, bo inaczej nie potrafię... ale myślę, ze Do Twoich prac też się nie umywam ;)
[/quote][/quote]
Dziękuje :oops: zakochałam się w ołówku 3B i grubych krechach :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Betty - w zasadzie to nie są moje początki... początki miałam w podstawówce kiedy załapałam, ze nie rysuje się człowieka w kształcie piłka jako głowa i ręce, nogi i tułów jako zapałki :P i taka prawda, no ale cóż, jeśli diamentu się nie szlifuje to nie ma on prawa błyszczeć prawda :P:P:P a ja z pamięci w ogóle nie potrafię rysować więc no :eviltong: no i jak widać jeśli już cokolwiek to psy myśliwskie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Magda, narysowałam Axelowatego. :placz: Wyszedł okropnie tak jak się spodziewałam. Poddaje sie... :cool3:
I już ja się postaram, żeby tenże rysunek nigdy nie ujrzał światła dziennego... :diabloti:[/quote]

pokaaż! :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cymbałka, typowo graficzne rysunki ;) dżeki mi się nie podoba, bo grzywa i uszy a pysk to dwie różne historie, koń całkiem fajny, sczególnie grzywa, ale oczy trochę martwe;) pamiętaj, że zwierzęta nie maja czarnych dziur a gałki oczne jak wszyscy :cool3: ostatni piesek jest fajny, taki mięciutki :loveu: tylko ten sam problem co u mnie- długa krótka sierść :cool3: wiem jak ciężko się w tym walczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czesc!
Cymbianka a mi sie wlasnie bardzo podoba Twoj sposob cieniowania-szczególnie ujął mnie pudelek :loveu: oczka moze faktycznie-brakuje im źrenic. ale w ogole suuper . dawaj wiecej :loveu:

a ja dzis skonczylam w koncu Beaglusia. tyle ze zdjecie marnej jakosci bo skanera nie mam etraz. i zdjecie robione aparatem-wiec troche rozmazania jest.

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7322/dscf6133.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc!
Cymbianka a mi sie wlasnie bardzo podoba Twoj sposob cieniowania-szczególnie ujął mnie pudelek :loveu: oczka moze faktycznie-brakuje im źrenic. ale w ogole suuper . dawaj wiecej :loveu:

a ja dzis skonczylam w koncu Beaglusia. tyle ze zdjecie marnej jakosci bo skanera nie mam etraz. i zdjecie robione aparatem-wiec troche rozmazania jest.

[url]http://img148.imageshack.us/img148/7322/dscf6133.jpg[/url][/QUOTE]

co kto lubi :cool3:

bigluś ma szyję i grzbiet na odwal :mad:

Link to comment
Share on other sites

Narysowałam Leonbergera:
[URL]http://img16.imageshack.us/img16/9720/chomikimageaspxp.jpg[/URL]
Ołówkiem
[URL]http://img241.imageshack.us/img241/42/sssvsg.jpg[/URL]
Tu już pokolorowany. (Wiem, że palce mi się odcisnęły, ale pokoloruję tło i może nie będzie widać)
Może być?

Link to comment
Share on other sites

cymbianka - pudel fajny, sireśc mi się podoba, cieniowanie też, ale mam zastrzeżenia co do oczu i nosa, są płaskie, jakby tak więcej światła o wiele lepiej by się prezętowały ;)

koń wygląda dość sztucznie, brakuje mi wyraźnej sierści bądź lepszego cieniowania, za mało szczegółów ma, co do oczu to podobnie jak u pudla

Drugi pies całkiem fajny, bardziej animowany niż realistyczny ale mi się podoba, tu oczy wyszły całkiem fajnie

Betty super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

koń i drugi pies to stare rysunki i faktycznie sporo im brakuje;)

a co do pudla to takie ostre kontrasty i ostre kreski na pysku wyszły przez skaner, postaram się wrzucić zdjęcie tego rysunku:) wiem, że sporo błędów robię bo uczyłam się rysunku typowo architektonicznego a zwierzęta rysuję dla rozrywki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...