Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']dziękuje :) bo to stare prace :diabloti: ciekawe co powiesz dzis wieczorna tego onka nowego. Wczoraj zapomnialam wziać z pracy rysunek ;)[/QUOTE]
Na pewno powiem prawdę :diabloti: to czekam !!!
kocham Twoje "stare" pastele - są takie prawdziwe , przestrzenne , dopieszczone w szczegółach.
Te ostatnie , to już Ci pisałam , że nie były takie. A na prawdę masz ogromny talent , tylko i skłonność do przesady ;)
Wiesz , te Twoja starsze prace , ubiorę w definicję taką - skromna Betty i jej kolorowe kredki .... a nowe , to taka wielka artycha z kredami , która zapomniała jak się rysuje :diabloti:

A tak serio , to nie moje słowa, tylko plastyka do którego uczęszczałam , w szkole podstawowej. Był bardzo czepialski i nie szczędził krytyki , gdy widział jak kogoś ponosi , w nie swoim stylu.

Pielęgnuj ten swój stary styl :modla: on jest mega giga ekstra i hiper !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Bardzo mi się podoba :) To są ołówki? Jakie od razu sie zapytam i czy papier zwykły czy jakiś inny? Nie wiem czemu ale nie mogę ze swoimi ołowkami jakoś mocno skontrastować sierści.. :/[/QUOTE]
dzięki
tak ołówki,a konkretnie 2B,4B i 6B z kooh-i-noora
A papier jest zwykły, kupiłam kiedyś blok w lidlu ale nie wiele się różni od papieru do drukarek, no może ołówek się nie rozmazuje na nim tak bardzo


[quote name='Klaudia&Aza'][B]NightQueen[/B]
Naprawdę podziwiam twoje prace:lol:
Wilk świetny:roll:[/QUOTE]


dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Jakiegoś węża, jaszczura czy coś? Albo płaza?

A ja sobie ostatnio sobie wymyśliłam, że będę ćwiczyła końskie proporcje i białej gorączki dostaję jak rysuję te konie i mi od razu nie wychodzi, albo 20'sty raz pod rząd z źle narysuję nogi. :shake: Ale może kiedyś coś da.
Chociaż i tak wydaje mi się, że i tak jest trochę lepiej niż było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']No myślę :) Na Litwie jest zwyczaj wysyłania kartek z kondolencjami i wzory na takie kartki wlasnie robię - może mi się uda i coś wybiorą . Mój temat teraz to kalie , cmentarze itp :)[/QUOTE]
A wstawisz później jakąś kartkę? Bo jestem strasznie ciekawa jak to wygląda :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...