Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

Koma, prześwietnie
Kojocie, piękny ten yorczek :loveu:
Gazowana, mam kuzynkę w Twoim wieku, widzę, że robicie mniej więcej takie same błędy, podobnie rysujecie. Błagam, używaj kartek bez lini. Jak to zeszyt dla wyjeżdżającej przyjaciółki, to rysuj na kartkach bloku technicznego i tam wklejaj. ;)Myślę, że będzie ładniej to wyglądać. zrób kilka włosków w uszkach, szybkimi, delikatnymi pociągnięciami ołówka. I lekko przyciemnij w zaciemnionych miejscach. Np.trochę pod linią bródki, pod łapkami, pod ogonkiem, za ogonkiem itp. Rysunek będzie bardziej trójwymiarowy. Według mnie jak na 10'latkę idzie Ci całkiem nieźle.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika6']
Gazowana, mam kuzynkę w Twoim wieku, widzę, że robicie mniej więcej takie same błędy, podobnie rysujecie. Błagam, używaj kartek bez lini. Jak to zeszyt dla wyjeżdżającej przyjaciółki, to rysuj na kartkach bloku technicznego i tam wklejaj. ;)Myślę, że będzie ładniej to wyglądać. zrób kilka włosków w uszkach, szybkimi, delikatnymi pociągnięciami ołówka. I lekko przyciemnij w zaciemnionych miejscach. Np.trochę pod linią bródki, pod łapkami, pod ogonkiem, za ogonkiem itp. Rysunek będzie bardziej trójwymiarowy. Według mnie jak na 10'latkę idzie Ci całkiem nieźle.;)[/QUOTE]
spróbuję... lecz to pierwszy mój raz z sierścią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domiśka']To mój ostatni pies.[IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3797/bordercolie.png[/IMG]
Miał być to border colie ale nie wiem czy jest podobny?
Co mam poprawić?
Nie wiem czy jak na trzynastolatkę to dobrze rysuje?[/QUOTE]
Ja od razu poznałam, że narysowałaś BC ;) Wg mnie jest za jasny, możesz bardziej podkreślić czarną sierść i oczy, które są niewyraźne. Nieźle jak na 13latkę ;)
[quote name='vege*']Świetnie Ci wyszedł ten Snape :-) a masz może w planach Helenę (jako Bellatrix, albo jakąś inną?) :loveu:[/QUOTE]
Dzięx :) To dopiero moja druga postać, jeszcze nie rysowałam kobiet :) Ale jak znajdę jakąś ciekawą fotkę Lestrange, to postaram się narysować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']
Dzięx :) To dopiero moja druga postać, jeszcze nie rysowałam kobiet :) Ale jak znajdę jakąś ciekawą fotkę Lestrange, to postaram się narysować ;)[/QUOTE]
To ja Ci chętnie jakąś ładną fotkę znajdę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Domiśka[/B], bardzo ładny dalmaniec :) Rysowałaś go pastelami? Dodałabym jakieś tło ;)
[quote name='klaudusia0219']Bellatrix :loveu: niby najgorsza postać , ale fascynująca :)[/QUOTE]
Ja na pierwszym miejscu stawiam Snape'a ;) Bella też świetna :) Dobra, koniec Off'a

Link to comment
Share on other sites

Ojj ludzie, ludziska... Kompleksów przy was nabieram i to ogromnych:shake:
Niesamowicie podoba mi sie technika malowania na ciuchach-rodzice i mrówa, jak malujecie to idziecie ,,na zywca" czy delikatnie malujecie olowkiem kontury albo coś?
[B]paulinagd[/B] czy ty wiesz, ze jestem fanką twoich malowanych oczu? Cudownie:lol:
[B]domiśka[/B] lewe oko ciut w prawo i mordka przy nosku ciut przekrecic o 20 stopni w prawo. I jest git :) Mam nadzieje, ze wiesz, o co mi chodzi...;)
A dla reszty-:mdleje: musze coś maźnąć, bo wstyd ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Metheorko:loveu: a Dotika byś mogła mi narysiować:loveu: Kleo cudnie narysowana:D![/QUOTE]

oczywiście- jakieś propozycje co do zdjęcia? :p

[quote name='Asia&Luna'][B]Metheora[/B], czy to moja Kleopatra? śliczny rysunek:loveu::loveu:![/QUOTE]

tak -jest piękna zawsze kochałam czekoladowe psy:) fotke w galerii znalazłam :) jest tam też świetne zdjęcie Azy -już na mojej liście:diabloti:

mam też kilka rysunków w kolorze, co myślicie o takiej technice?

[IMG]http://art.manchesterterrier.pl/art/userfiles/wis%C5%82a%20039.jpg[/IMG]

[IMG]http://art.manchesterterrier.pl/art/userfiles/wis%C5%82a%20033.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...