Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JustynaJK']chyba nie warto skanować,kosztuje ok 3 zł więc wydatek niewielki
Nie mam jeszcze nowego nr,czekam z utęsknieniem.[/quote]
Chodzilo mi raczej o to ze dzisiaj jest niedziela i jestem na wsi, wiec kupic nie mam gdzie, a chcialam zobaczyc swoja suke ;)
No ale moze sie doczekam do jutra :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szkoda, może w następnym numerze coś będzie... Bo ja już sę nie mogę na te zdjęcia doczekać a na stronce katowickiego oddziału też nadal pusto... A ja już naprawdę niewytrzymuję to pewnie dlatego, że była to moja pierwsza wystawa i już moją debiutantkę wystawiałam a teraz chciałabym zobaczyć jak wyglądałyśmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']Szkoda, może w następnym numerze coś będzie... Bo ja już sę nie mogę na te zdjęcia doczekać a na stronce katowickiego oddziału też nadal pusto... A ja już naprawdę niewytrzymuję to pewnie dlatego, że była to moja pierwsza wystawa i już moją debiutantkę wystawiałam a teraz chciałabym zobaczyć jak wyglądałyśmy...[/quote]

ja tak czekalam na wyniki z Wroclawia bo wygralam BIS szczeniat - zawsze byla relacja a w zeszlym roku wyjatkowo nie i sie nie doczekalam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja tak czekalam na wyniki z Wroclawia bo wygralam BIS szczeniat - zawsze byla relacja a w zeszlym roku wyjatkowo nie i sie nie doczekalam :([/quote]

No to gratuluję sukcesu we Wrocławiu :multi:. My w Katowicach byłyśmy trzecie na Junior BOG ale i to dobre tym bardziej, że ja nawet wcześniej towarzysko na wystawie nie byłam ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A ja mam pytanie, kiedy wychodzi "Pies"? Że co dwa miesiące to wiem, ale kiedy dokładnie? W styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu, listopadzie? Czy w lutym, kwietniu, czerwcu, sierpnu, październiku, grudniu? Na początku miesiąca, w połowie, na końcu? Kupiłam dwa numery przypadkowo i chciałabym kupować regularnie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Kupiłam dwa numery przypadkowo i chciałabym kupować regularnie. :lol:[/quote]

Najlepiej zamówic prenumeratę, kosztuje 15 zł za rok, wysyłają do domu bez dodatkowych kosztów, i co najważniejsze nowy numer masz w domu ok. tydzień (czasami 2 tyg) wcześniej niż jest dostępny w punktach sprzedaży.

[URL="http://www.zkwp.pl/index_pl.htm"]http://www.zkwp.pl/index_pl.htm[/URL]

[B][SIZE=2][COLOR=#005633]Prenumerata[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=#005633]Cena 1 egz. czasopisma „PIES” w prenumeracie wynosi 2,50 zł. Koszt rocznej prenumeraty wynosi 15 zł (w cenę wliczone są koszty wysyłki). Roczna prenumerata obejmuje wszystkie numery z danego roku, bez względu na miesiąc rozpoczęcia prenumeraty.

[B]Zamówienie na prenumeratę[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#800000][B]wraz z potwierdzeniem dowodu wpłaty [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#005633]prosimy przesłać na adres:

Związek Kynologiczny w Polsce, Zarząd Główny
ul. Nowy Świat 35, 00-029 Warszawa

lub faxem na nr 0-22-826-46-54

lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://www.zkwp.pl/PIES/zam_prenum.htm"]
[/URL][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=#005633]lub wypełnić [URL="http://www.zkwp.pl/PIES/zam_prenum.htm"]elektroniczny formularz zamówienia[/URL][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=#005633]


[B]Wpłaty[/B] prosimy kierować na konto:

BIG O/Millennium 12 1160 2202 0000 0000 5515 7116 (Związek Kynologiczny w Polsce - Zarząd Główny)

z dopiskiem: "PRENUMERATA za rok ..."


[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=#800000]UWAGA ! Aby przyspieszyć realizację prenumeraty prosimy przesłać faksem lub e-mailem potwierdzenie wpłaty.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']3 numeru poki co ni widu ni słychu.
Podobno maja za mało materiałów do druku[/quote]

Dwa tygodnie temu kupilam 3 numer. :eviltong:

[quote name='Agnieszka K.']Najlepiej zamówic prenumeratę[B][SIZE=1][COLOR=#800000][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Nie w moim przypadku. Często się przeprowadzam w ciągu roku. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...