Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komunikat ZG ZKwP

"[SIZE=3][COLOR=#666666][FONT=Tahoma][B]2.[/B] Z dniem 1 stycznia 2012 roku Związek zaprzestaje sprzedaży kwartalnika [B]„Pies”[/B], który będzie rozprowadzany wyłącznie dla członków Związku, którzy opłacili składkę za rok bieżący."[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#666666][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_zg[/URL]

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A spotkał się ktoś z was z sytuacją że oddział nie wysyła bo nie i już? W sytuacji kiedy nie bedzie można psa kupić poza związkiem, to trudno nie będę go mogła czytać, bo nie będę jeździć specjalnie żeby gazetę odebrać... Tylko szkoda że MUSZĘ za to płacić skoro nie dostaję tego za co zapłaciłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie87']A spotkał się ktoś z was z sytuacją że oddział nie wysyła bo nie i już? W sytuacji kiedy nie bedzie można psa kupić poza związkiem, to trudno nie będę go mogła czytać, bo nie będę jeździć specjalnie żeby gazetę odebrać... Tylko szkoda że MUSZĘ za to płacić skoro nie dostaję tego za co zapłaciłam...[/QUOTE]

Słyszałam, że oddziały już go nie rozsyłają. Podobno co miesiąc mają wysyłać do ZG listy członków, który opłacili składkę i to Warszawa ma rozsyłać czasopismo. Zapłaciłam składkę na początku stycznia, ale do tej pory nic nie dostałam i dlatego pytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie87']A spotkał się ktoś z was z sytuacją że oddział nie wysyła bo nie i już? W sytuacji kiedy nie bedzie można psa kupić poza związkiem, to trudno nie będę go mogła czytać, bo nie będę jeździć specjalnie żeby gazetę odebrać... Tylko szkoda że MUSZĘ za to płacić skoro nie dostaję tego za co zapłaciłam...[/QUOTE]
Byłam ofiarą takiej sytuacji. Zaprenumerowałam i...musiałam dodatkowo kupować w kiosku! Z całej prenumeraty rocznej doszła może połowa. Oczywiście napisałam do nich o zaistniałej sytuacji, raz mi odesłali zaległe numery, ale za drugim razem już nie. I jeszcze się głupio pytali, czy abym adresu nie zmieniła...Nie-ja nie zmieniłam adresu, to oni zawalili na całej linii-choć przecież ja za prenumeratę ZAPŁACIŁAM!!!
Obecnie wznowiłam swoje członkostwo w ZKwP i ciekawa jestem, czy raczą mi przysyłać, czy też znów dla pewności będę musiała pilnować w kiosku...

Link to comment
Share on other sites

Agastaffbull, w kiosku "Psa" już niestety nie dostaniesz.[URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_zg"] http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_zg[/URL] pkt.2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']Uuuuuu! A to zonk! Dziękuję za tą wiadomość, bo nie wiedziałam...Niech mi tylko spróbują nie przysłać należnych numerów z tytułu opłacenia składki!!![/QUOTE]

Nie ma za co. W zeszłym roku mnie też nie przysłali i musiałam się upomnieć w ZG.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...