Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

cockermaniaczko, zależy co Cię interesuje ;). Diametralnie różni się od Mojego Psa czy Przyjaciela Psa. Gazetka ogólnie nie jest jakaś szczególnie gruba. Są w niej artykuły dotyczące np. chorób, czy psiej skóry bardziej fachowe, ale np. mnie też nie zawsze jakoś szczególnie zainteresują. Jest również opis rasy zazwyczaj ze sporym tłem historycznym plus ze wzorcem. Zdjęcia są beznadziejne :eviltong:. Jest też dużo ogłoszeń na końcu. Są też opisy wystaw, które się odbyły ze zdjęciami z pudeł (które trzeba przez lupę oglądać :P)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']shangri_la, możesz mi powiedzieć co jest na okładce? bo nie ma w moim kiosku, muszę gdzieś szukać! może GP? :diabloti:[/quote]
gp
[quote] Nie no troche dziewczyny przesadzacie- czego wy sie za 3,50 spodziewacie? [/quote]
no wlasnie :evil_lol: ale ja i tak ja lubie ;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']cockermaniaczko, zależy co Cię interesuje ;). Diametralnie różni się od Mojego Psa czy Przyjaciela Psa. Gazetka ogólnie nie jest jakaś szczególnie gruba. Są w niej artykuły dotyczące np. chorób, czy psiej skóry bardziej fachowe, ale np. mnie też nie zawsze jakoś szczególnie zainteresują. Jest również opis rasy zazwyczaj ze sporym tłem historycznym plus ze wzorcem. Zdjęcia są beznadziejne :eviltong:. Jest też dużo ogłoszeń na końcu. Są też opisy wystaw, które się odbyły ze zdjęciami z pudeł (które trzeba przez lupę oglądać :P)[/quote]

ja tylko PSA czytam,
MP i PP to dla mnie takie 'naj" "swiet kobiety' itp tylko w psim wydaniu :evil_lol::evil_lol: czyli duzo koloru, duzo reklam a zero tresci

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie czytam MP czy PP, a 'Psa ' chętnie. Szkoda tylko, że niektóre informacje są często przestarzałe i już dawno każdy zna np wyniki pudeł z międzynodówek czy jakieś ważne wydarzenia, albo że np. jakiś sędzia nie żyje.. z uwagi na to, że gazetka tak rzadko wychodzi, czasem piszą o czyms starym, ale oczywistym, 'bo tak wypada upamiętnić'. Dlatego skupiam się na innych treściach, bardziej uniwersalnych czasowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja tylko PSA czytam,
MP i PP to dla mnie takie 'naj" "swiet kobiety' itp tylko w psim wydaniu :evil_lol::evil_lol: czyli duzo koloru, duzo reklam a zero tresci[/quote]

myślę, że treść jakaś jednak jest :eviltong: ja czytam wszystkie trzy,dla mnie zawsze w każdej znajdzie się coś ciekawego (czytam MP i PP mimo że wiem o istnieniu innych ras niż beagle ;)) lubię w nich np. rubyki o nowych książkach, psich sportach albo ogólnie co się dzieje w pieskim świecie. Plus reklamy, na które wszyscy narzekają - ja lubie, bo są psiej branży i wiem przynajmniej czy jakaś promocja gdzieś lub, że Zoomarket jest albo piknik Hillsa na Polach. Pisząc, że gazeta różni się "diametralnie" od MP i PP nie pisałam, że jest gorsza. Jest po prostu inna. No ale już te zdjęcia to mogliby lepsze :eviltong: tu będę narzekać :cool3::cool3: a propos, ktoś kojarzy jakiś numer z Foxterrierem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nera-']I jak tutaj mozna porownac tą gazetę z "innymi" psimi gazetami w polsce? Jak dla mnie bez porownania w żadnym stopniu- wogole inny kąt patrzenia na sprawy. Bo moim zdaniem jest rozgraniczenie GAZETA O PSACH a GAZETA KYNOLOGICZNA ;)[/quote]
Bez porównania
Szkoda ze PIES jest dwumiesięcznikiem, bo w godzinkę już wszystko przeczytane i pozostaje czekać do następnego numeru.
Zainteresowała mnie reklama KOMPEDIUM WIEDZY HODOWLANEJ Pedigree pal, pewnie będzie dostępna tylko dla klubowiczów:shake: ale zapowiada się ciekawie.
jest napisane że premiera odbędzie się na wystawie w Poznaniu, nie wiem czy dojade, jeśli nie to proszę Was, jak będziecie mieć mozliwość przejrzenia tej książki, o relacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']I jak tutaj mozna porownac tą gazetę z "innymi" psimi gazetami w polsce? Jak dla mnie bez porownania w żadnym stopniu- wogole inny kąt patrzenia na sprawy. Bo moim zdaniem jest rozgraniczenie GAZETA O PSACH a GAZETA KYNOLOGICZNA ;)[/quote]
Dokladnie,zupelnie inna wiedza,inne podejscie nawet slownictwo...
Tak teraz mysle ze MP,PP to taka bardziej"laicka" gazeta bo przeciez zwyklego smiertelnika nie obchodzi historia eksterieru rasy Tazi:lol:
Swoja droga swietny artykul,bardzo bardzo wyczerpujacy:p
Ciekawy tez pewnie jest o oczach ale jeszcze nie zdazylam przeczytac:eviltong:
Ogolnie od stycznia biore prenumerate:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Dokladnie,zupelnie inna wiedza,inne podejscie nawet slownictwo...
Tak teraz mysle ze MP,PP to taka bardziej"laicka" gazeta bo przeciez zwyklego smiertelnika nie obchodzi historia eksterieru rasy Tazi:lol:
Swoja droga swietny artykul,bardzo bardzo wyczerpujacy:p
Ciekawy tez pewnie jest o oczach ale jeszcze nie zdazylam przeczytac:eviltong:
Ogolnie od stycznia biore prenumerate:loveu:[/quote]

No to widze kochana idziesz w moje slady ja tez juz jestem pewna ze biore prenumerate :cool3: Tylko niewiem na jakie konto mam wplacic pieniadze bo formularz już uzupelnilam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...