Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']podoba mi sie artykul o zywieniu - karmo gotowe kontra jedzenie gotowane

koniecznie niech przeczytaja BARFowcy ![/quote]

BARFowcy nie muszą czytać artykułów sponsorowanych przez producentów karm :evil_lol: , wystarczą badania psów pokazujące faktyczny stan zdrowia zwierzaka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']BARFowcy nie muszą czytać artykułów sponsorowanych przez producentów karm :evil_lol: , wystarczą badania psów pokazujące faktyczny stan zdrowia zwierzaka :eviltong:[/quote]

uwielbiam takie podejscie do sprawy " ja wiem wszytko najlepiej i jestem glucha i slepa na slowa innych"

artykul nie jest sponsorowany, nawet nie preferuje zadnego ze sposobow zywienia, zostal napisany przez czlowieka z Instytutu Fizjologii i Zywienia Zwierzat PAN ale skoro czytac nie musisz nikt cie zmuszal nie bedzie

mnie utwierdzil tylko w tym o czym rozmawialam ostatnio ze swoim weterynarzem ( akurat szykowal do operacji amstafa - trzeba mu bylo usunac kosci z pzrewodu pokarmowego :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']uwielbiam takie podejscie do sprawy " ja wiem wszytko najlepiej i jestem glucha i slepa na slowa innych"[/quote]

skoro tak dobrze mnie znasz :eviltong:
a porównuję jedynie swoją wiedzę i doświadczenie po karmieniu przez 5 lat psa suchą karmą i po przejściu na BARFa

[quote name='Elitesse']( akurat szykowal do operacji amstafa - trzeba mu bylo usunac kosci z pzrewodu pokarmowego :roll: )[/quote]

z ciekawości - pies był na BARFie czy innym rodzaju pożywienia (suche, gotowane - do wyboru) a kości dostawał okazjonalnie...
doskonale wiem jak można manipulować danymi więc podaj całość informacji a nie tylko wybiórcze

Link to comment
Share on other sites

[quote]podoba mi sie artykul o zywieniu - karmo gotowe kontra jedzenie gotowane

koniecznie niech przeczytaja BARFowcy ![/quote]A mnie się mało podoba. Dlaczego? Dlatego, ze tak na prawdę 90% artykułu jest o karmach gotowych, o BARFie i zwykłym gotowanym jest po jednym zdaniu. Uważam, że napisał to ktoś kto jest miłośnikiem gotowej karmy i nie dopuszcza innych opcji.

Ogólnie nie przypadł mi do gustu ten artykuł, nieważne kto go napisał. Takie mam odczucia ;)

Link to comment
Share on other sites

mnie tez niezbyt sie podoba w/w artykul... Czarne Gwiazdy ma racje- co to za "porownanie" skoro o przemyslowych jest 3 strony a o naturalnych 2 zdania... :diabloti: i wlasciwie tylko o BARFie wyjasnione z czym to sie je, a o gotowanych "ryz z kurczakiem" :roll:jakby to mialo byc wszystko na co nas stac w gotowaniu psu posiłku... porazka

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote]jakiego koloru jest mudi na okładce ?[/quote]Czarny z białą plamą na przedpiersiu. Taki uśmiechnięty. Fot by U. Charytonik


edit:
Przeliczyłem, ile wydają na znaczki (dlaczego nie mają podpisanej umowy z pocztą to sam nie wiem) i wyszło mi, że wszystkie numery (rok) dostajemy praktycznie za 5zł. Reszta to znaczki.
Ni chu chu, słabo im się to musi opłacać, nawet biorąc pod uwagę reklamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']
edit:
Przeliczyłem, ile wydają na znaczki (dlaczego nie mają podpisanej umowy z pocztą to sam nie wiem) i wyszło mi, że wszystkie numery (rok) dostajemy praktycznie za 5zł. Reszta to znaczki.
Ni chu chu, słabo im się to musi opłacać, nawet biorąc pod uwagę reklamy.[/quote]

W ogole PIES w prenumeracie jest wyjatkowo w smiesznej cenie... :roll: Juz nawet biorac pod uwage, ze nie jest to jakies super pismo, ze ma bledy i, ze czasami jest tam tylko cos ciekawego to za 15 zl w rocznej prenumeracie za 6 numerow to az grzech nie brac- to prawie jak za darmo...

Link to comment
Share on other sites

Mój Victor!!!!!!!!!!!!!!!!!!zarazjadę do empiku dzięki Ula!!!!!!!!!!!!!!!!

I kicha śpieszyłam się jak głupia z Ursynowa na Nowy Świat żeby do 22 giej zdązyć i co chała :angryy: :angryy: mają ale tylko stary numer jak powiedziła pani na dniach powinni mieć a niech sie pocałują w .... :diabloti: kupię u mnie w kiosku założe się że będzie wcześniej , Empik schodzi na "psy"zawiodłam się:shake: :shake: :shake:

I wreszcie mam huuura, i to u mnie w kiosku, jak tylko mnie z psami pani zobaczyła to zawołała Jest Pani piesek! :-) :-)
Nie wszystko miałam jeszcze czas przeczytać więc opini o artykule o żywieniu narazie nie wyrażę.

Link to comment
Share on other sites

Wiem jestem nieskromna ale się nie mogę powstrzymać i ..Chwalę się artykuł autorstwa Uli od aussików ale zdjęcia moich diabełków są i suni która mieszka w Słowenii a jest córką przyrodniej siostry mojego Victorka,
Victor Cover Boy poleca:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mudik']mudiki i chorwaty są nieciekawe???? relacje z wystaw np. Westminster też???[/quote]
No nie były nudne, ale niedawno w MP też był owczarek chorwacki :roll: a z wystaw...no niby dobrze to napisali, ale ledwo mi się chciało to czytać...:P z tych starych wystaw piszą a z tych co niedawo były to trzeba 2 miesiące czekać...

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam, że w tym miejscu, ale potrzebna pomoc[/B]
Wiem, że wielu z Was już zagłosowało, ale może jeszcze ktoś dołączy. "Każdy głos na wagę karmy" - jak to ktoś ładnie określił.
W poprzednim miesiącu niestety bez sukcesu - ale może teraz się uda.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75542[/URL]

Dla osób, które głosowały w poprzednim miesiącu, czyli mają aktywne konto jest prościej:
[B]Wchodzisz na stronę [/B][URL="http://www.krakvet.pl/"][B]www.krakvet.pl[/B][/URL][B], dalej na Forum, klikasz link "zaloguj się, by sprawdzić wiadomości" - wpisujesz nazwę użytkownika i hasło.[/B]
[B]Dalej klikasz na "Forum [/B][URL="http://www.krakvet.pl/"][B]www.krakvet.pl[/B][/URL][B] Strona Główna". Dalej wybierasz najwyższej położony [/B][URL="http://www.krakvet.pl/"][B]www.krakvet.pl[/B][/URL][B] i temat "głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - lipiec 2007". Wtedy "wyskoczy" ankieta z nazwami schronisk, fundacji. Zaznaczasz Fundacja Maja z Zielonki i klikasz pod ankietą wyślij. [/B]

Dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]dostalam dzis nowy - 4 nr PSA[/B]

[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1955/mpiesvt8.jpg[/IMG]

sa w nim sprawozdania z wystaw w Katowicach, Plocku, Nitrze, lesznie, radomiu oraz Cavikada
o rasach : porcelaine, norweski szary pies na losie iBoerboel
artykul o chorobach uszu, zmiany we wzorcach psow z 9 grupy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...