Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='lady_m']Za taka cene pewno ze sie oplaca nawet na makulature :evil_lol:[/quote]

Zgadzam się :lol:
Błędy, błędy... Były, zawsze chyba są :razz: Ale nie narzekajmy. W końcu redakcja ma tylko 2 msc na przygotowanie numeru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buu jeszcze nei dostalam mojej prenumeraty :placz: to juz 1,5 miesiaca. dzwonilam do ZK i mi powiedzieli ze maja jakis nowy system komputerowy itp itd, ale to bylo juz jakis czas temu. sluchajcie to ejst dwumiesiecznik tak? czyli ze jesli ostatni numer byl do was wyslany ok 30 kwietnia to znaczyloby ze prenumeraty moge sie spodziewac dopiero pod koniec czerwca?? kurcze chyba jeszcze raz tam zadzwonie :angryy:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie , czy ktos z Was zbiera może PSA od bardzo dawna? Jeśli tak to proszę możecie mi podać numery, w których znajdują się informacje o terierach? wszystkich: wysokonożne, niskonożne i w typie bull. Rozumiem, że długo zajmie takie przekopanie, ale bardzo mi zależy na tym. Jeszcze jedno: jak myślicie, jeśli pojade do swojego oddziału i poproszę ich o wyszukanie mi gazet w których znajdują sie informacje o terrierach to będą oni w stanie? W obrębie gazety PIES oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']słuchajcie , czy ktos z Was zbiera może PSA od bardzo dawna? Jeśli tak to proszę możecie mi podać numery, w których znajdują się informacje o terierach? wszystkich: wysokonożne, niskonożne i w typie bull. [/quote]

Jakbyś chciała z przyjaciela psa to bym więcej znalazła, a z PSA udało mi się znalesc tyle:

* Nr 5 (307) 2004 "Airedale - król terietów cz. II"
* Nr 5 (307) 2004 "Klubowa Staffordshire Bull Terrierów, Granna - 4 lipca 2004"
* Nr 4 (300) 2003 "Norwich Terier - portret rasy"
* Nr 4 (300) 2003 "Historia cairn terrierów w Polsce"
* Nr 3 (299) 2003 "Aussie - czyli terier australijski, portret rasy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']Jakbyś chciała z przyjaciela psa to bym więcej znalazła, a z PSA udało mi się znalesc tyle:

* Nr 5 (307) 2004 "Airedale - król terietów cz. II"
* Nr 5 (307) 2004 "Klubowa Staffordshire Bull Terrierów, Granna - 4 lipca 2004"
* Nr 4 (300) 2003 "Norwich Terier - portret rasy"
* Nr 4 (300) 2003 "Historia cairn terrierów w Polsce"
* Nr 3 (299) 2003 "Aussie - czyli terier australijski, portret rasy"[/quote]


dziękuję Ci ślicznie za znalezienie :multi: z przyjaciela psa mniej interesują mnie artykuły bo: po pierwsze mam już dużo numerów, a po drugie opisy ras zawierają mniej historii

jeśli jeszcze komuś przewinie się jakis terierowy artykuł to bardzo prosze o cynk :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Proszę napiszcie, czy wyszedł numer 3 , bo moja prenumerata coś ucichła...[/quote]

No to jest niestety to... Tylko pierwszy numer dostalam ekspresowo :roll: Po prostu trzeba byc cierpliwym i nie oczekiwac cudow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara&Nusia']Dziś dostałam nareszcie :)[/quote]
Też byłam w Empiku i chyba zamówię prenumeratę bo tu na Ursynowie jeden kiosk ma ale w prenumeracie szybciej, i jeszcze sie pochwalę bo jest artykuł o mudikach pióra Uli Ch. Asti z moimi czarnulkami:lol:
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...