Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

Ambicjonalnie podchodzisz do sprawy warg :) Zw.UA.. no! no! :D

Dostałam w Użhgorod CAC i CACIB i BOB - i nawet na pudło w grupie się załapaliśmy :) (jechałam tylko po CACIB do intera) - ale nie gadałam z nikim o Ch UA, tylko czytałam na ichniej stronie regulamin, z którego jasno wynikało, że do Ch. UA potrzebne są 4 CACe: jeden z dużej kijowskiej wystawy plus 3 inne (ten jeden CAC + jakiś Ch. - dotyczył tylko państw członków Wspólnoty...)

Nie wiem, albo źle przeczytałam, albo coś zmienili w regulaminie...

Gdybym wcześniej o tym wiedziała, to już dawno mój Magik byłby Ch.UA bo rok wcześniej też zgarnął wszystko...

Ale... co się odwlecze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Warg- za te telefony kiedyś się z wami policzę :wink:
@ Magic-ale czy Twój pies był już wtedy championem swojego kraju.Wyrażnie mi powiedziano ,że 1xCAC tylko gdy pies jest Ch swojej strany.
We Lwowie kobieta mi powiedziała ,żebym wystawiła w Championach -jak dostanę CAC i potem potwierdzenie Ch.Ru -to wtedy ten komplecik mam przesłać do nich.Nie trzeba tego robić na wystawie.
Zresztą nie rozumiem -ja nie pracuje na poczcie ani na centrali ....u was telefony powyłączali czy co ?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'] @ Magic-ale czy Twój pies był już wtedy championem swojego kraju.Wyrażnie mi powiedziano ,że 1xCAC tylko gdy pies jest Ch swojej strany.
:lol:[/quote]

Był już Ch.Pl. :)

[quote name='króliczek'] a do Lwowa to z paszportem czy na dowodzik?ajak z tymi badaniami przeciwciał wścieklizny[/quote]

Dotychczas na Ukrainę jeździło się na paszport i nie były wymagane badania przeciwciał. Te badania są potrzebne w krajach gdzie obowiązuje kwarantanna - a na Ukrainie nie ma kwarantanny :)

Link to comment
Share on other sites

Od: Transcarpathian Cynologique Regional Center <[email protected]>
Data: 24 października 2004
Vitam ,
Potwierdzenie CACIB vi dostanete z FCI ,a ne od nas. Dlya tego ctobi vas
pes stal Ch.Ukraini za 1 rok nado na Ukraine dostat 4 CAC(eden z nih nado
dostaty na CACIB v KIEVE).Potom nado zaplatity 10 evro i dolacity
originali kartocek CACx4 i postoj otpravit v Kiev documenti. U nas na
[url]www.uzhgorod-dog.org[/url] esty eti pravila kak staty Championom
Ukraini. Tak i mi ezdim do Poland i ctobi bity Ch.Pl.nado dostaty 3CWC za
pol roka.

Link to comment
Share on other sites

Chciałoby się powiedzieć "co kraj, to obyczaj"... ale to w obrębie jednego kraju tak różne interptretacje przepisów...

Coś mi to przypomina :(

Miże w takim razie należy napisać zapytanie do Kijowa, i jeśli odpowiedź będzie taka jak Króliczkowi to... nie zawracać sobie więcej głowy...

Link to comment
Share on other sites

Kochani zadałam sobie trud specjalnie dla Was 8) Dzwoniłam nie tylko do Kijowa ale też do Lwowa (bo tam mam zamiar jechać) -odpowiedz usłyszałam następującą :cyt"acha...kak wasza sobaka uze jest championem swojej strany ,to nada u nas połuczit odin CAC,wsjo ,doswidania"-pajemajetie uże ,czy jak? :evil:
A najprościej jak jeszcze ktoś by zadzwonił :roll:
Ale Orsini tez już mówiła niedowiarkom,Ze ma Ch.UA za 1x CAC :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Mam Kroliczku telefony,ale wolę e-mail, bo mam stałe łącze.50,00 miesięcznie czy coś napiszę czy nie.Z telefonem nie jest tak łatwo. :wink: yczę wszystkiego najlepszego światecznego i obyśmy wszyscy tu dojechali do tej Ukrainy i wygrali,bo po jedziemy.Sędziego nie znamy więc przynajmniej z początku nie jedziemy po opisówkę dobrego sędziego.

Link to comment
Share on other sites

Dziś wysałam zgłoszenie i resztę papierów faxem do Lwowa.Mam nadzieję ,że nie będą marudzić ,bo na dole zgłoszenia napisałam ,że diengi na wystawkie :P zapewne będą szczęśliwi.Sprawa się rypła .Decyzja podjęta.Jadę po Championa. :lol:
Może ten busik to niegłupi pomysł Kika?Zawsze nie musisz się martwić ,że jak ci skubną -to nie bedzie czym wracać .Jak skubną to od razu z kierowcą :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ale Orsini na słowacj 4x CAC-do Champ.Sł.,a tu jadąc raz do Lwowa (mając CH.RU-po to jadym do Kaliningradu)wystarczy 1xCAC na ch.UA 8) Jest to rozgrywka taktyczna.U mnie bedę mogła kończyć Słow.Ch. dopiero w styczniu .dlatego i tak nic nie przyśpieszę -musi minąć rok i koniec .A tak po jednym wyjeżdzie jest szansa -jeden Championacik więcej-główka pracuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...