Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=22&menu3=&[/url]

Tu masz link do ukrainskiej strony - może sie tam czegoś doczytasz

To , co Ci wcześniej napisałam to info ,które otrzymałam kiedyś na wystawie od hodowczyni z Ukrainy.powiedziała,że my mamy u nich taka sytuację jak oni u nas(tzn ,że 1 CAC nie wystarczy)

Link to comment
Share on other sites

1 CAC wystarczy dla ch.Rosji i dodatkowo zarejestrowanego we wschodnich krajach.Przy PKR nie! Ja byłam w zeszłym roku na Ukrainie Dostałam CAC na międzynarodowej i kończę ch. w Kijowie.Obowiązkowo 1 wystawa w Kijowie.Też korenspondowałam z ich Związkiem ,mogę Ci przesłać e-maile.To ktoś z dogomani nie doczytał i wprowadzał ludzi w błąd. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ta wystawa jak zobaczyłam na ukraińskiej stronie jest pod patronatem FCI - CACIB, czyli jest zgodność informacji z federacyjnymi.

podobnie opisana jest wystawa w Użgorodzie.

Może czegoś nie wiemy, o czym inni wiedzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zaraz - nie do końca chyba to prawda ,że na championa trzeba4x CAC- na tej podwójnej w Kijowie jest wyrażnie napisane 2xCAC=Ch.UK
cyt"2xFCI-CACIB+2xCAC.UA 2хCAC.UA = CH.UA"
tak jest napisane na zgłoszeniu online.
Dlatego gdzies w innym topiku pytałam ,czy jest jeszcze organizowana taka sama -fajna -korzystna wystawa na ukrainie?
A co do innych wystaw -to rzeczywiście potrzeba 1x CAC -będąc juz Champ.Rosji.(dlatego jadę do Kaliningradu)ale teraz nie wiem czy ma to sens -bo Warg napisał ,że trzeba być zarejestr.we wsch.krajach :x teraz sama już nie wiem-trzeba chyba do nich zadzwonić 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Tylko na stronie FCI są też wystawy Polskie - krajowe. Ja juz nic nie rozumiem... Z tego co sprawdzalam to wystawa CAC. Juz wszystko mi sie miesza z ta Ukraina i wystawy i championat.. ;)[/quote]

nie ma tam wystaw krajowych - gdzie to widziałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='gwiezdny-wyslannik']Tylko na stronie FCI są też wystawy Polskie - krajowe. Ja juz nic nie rozumiem... Z tego co sprawdzalam to wystawa CAC. Juz wszystko mi sie miesza z ta Ukraina i wystawy i championat.. ;)[/quote]

nie ma tam wystaw krajowych - gdzie to widziałaś?[/quote]

Przepraszam, jednak nie ma pomylilam, ze bo tam jest 2 x Warszawa itp. Jeszcze raz przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Wysłanniku a kiedy jest ta w Minsku -podaj mi jej namiary(dziękuję) Nad Lwowem się zastanawiam -w tym samym czasie jest wBratysławie podwójna CACIBówka -muszę kończyć championat Słowacki-chociaż mam i tak czas do następnego Trencina -(będzie rok)[/quote]

17 lipca jest Mińsk - CACIB. [url]http://www.bcu-upo.org/index.html[/url] .

No my też zaczęliśmy w Trencinie championat i powinnismy jechać do Bratysławy na 2 x CACIB, ale tak 80% Seterów będzie z Polski i nie będziemy sobie w droge wchodzić.

Link to comment
Share on other sites

Króliczku,
Championa Rosji ma się za jednego CAC na Międzynarodowej lub Wszechrosyjskiej jeśli wystawiasz zatwierdzonego np. Ch.Pl., klasa obojętna.
My wystawialiśmy się w otwartej, ale z wyraźnym zaznaczeniem, że to champion.
Ch. Ukrainy, 4x CAC w tym koniecznie jeden z Kijowskiej wystawy, od czterech różnych sędziów w odstępie jednego roku i jednego dnia. Dla tych co chcą przeczytać zasady uzyskiwania chamionatu podaję link:
[url]http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=2251&sub3_1=&menu3=&[/url]
W tym roku kwietniowa wystawa w Kijowie jest wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

o k.....wa wiedziałam :evil: ,że się nie powtórzy.Nie mam jak tam dojechać.Nobis na Litwie dwie wygrał ,jeśli w Kijowie powtórzyłby wyczyn z przed kilku tygodni - wyjazd byłby opłacalny.Zasady championatu Rosji znam,dlatego do Kaliningradu na 2xCAC wsjechros.jadę .
ale zastanawiam się co by się stało gdyby Nobis championa Rosji zdobył-czy tez na Ukrainie musi te 4xCAC dostać,czy wystarczy 1x jak innym champinom Rosji?

Link to comment
Share on other sites

no co Wy opowiadacie???
ja jakos dostalam championat ukrainy za 1 cac!!!tylko ze z kijowskiej wystwaki!dostalam fakt,ze 2 cace ale o wniosek dolaczylam tylko 1 caca!plus championat Polski
Kroliku nie wiem jak to rozwiazac z ta Ua...tez bym pojechala...ale jak?:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Wy sobie tam czytajcie co chcecie 8) ja przed chwilą zadzwoniłam na Ukrainę .Mam wadomości z pierwszej ręki o ilości CAC na Ch.UA. :B-fly:
Kto stawia :beerchug: za info?[/quote]

No dawaj, masz piwko:wink: jak w banku :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...