Jump to content
Dogomania

Kara za dokarmianie bezdomnych!?!


jaanna019

Recommended Posts

  • 1 month later...

UuU to ile ja bym miała tej kary za wszystkie lata dokarmiania. Nie żałuję bo psy które dokarmiam znajdują często dom np. Rudy (ja wymyśliłam imię)
został zabrany z pod naszego bloku przez ciocię mojej koleżanki. Teraz mieszka w willi w warszawię :P :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]żeby szybciej padły i rząd miał problem z głowy?![/QUOTE]
Pewnie o to chodzi. Bo przecież państwo też musi dać na utrzymanie schronisk niemałe pieniądze (które zabierają od naszych rodziców-podatników),które by mogli by dla siebie wziąć (ile oni zarabiają-i za co? :shake:).

Jeżeli pomaganie zwierzętom jest karalne to możecie mnie wsadzić do poprawczaka.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać za dobre serce też się płaci. Ale nie można się poddawać i należy walczyć ze światem paranoi.
Jak ktoś nie chce pomagać naszym braciom mniejszym nie musi, ale niech nie przeszkadza.
Spokojnie, wszystkie uczynki miłosierdzia kiedyś będą nam policzone.

[I][B],,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj.''[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Spokojnie, wszystkie uczynki miłosierdzia kiedyś będą nam policzone.[/QUOTE]
Z tej historii wynika na to,że policzone będą w złotówkach :shake:

[QUOTE] Jak ktoś nie chce pomagać naszym braciom mniejszym nie musi, ale niech nie przeszkadza.[/QUOTE]
Dokładnie. Niektórzy więcej zaszkodzą,niż pomogą :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie wszyscy są wstanie ogarnąć pojęcie dobra i pomocy innym.
Absurdalny jest tylko to, że kara się ludzi za dobre uczynki.

Są ludzie, którzy mają całkowicie obojętny stosunek na los innych istot.
Ale są też ciche anioły, przyjaciele braci mniejszych, którzy pomoc mają zapisaną w sercu i karanie ich za to jest szczytem okrucieństwa i przejawem bezduszności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Della']a ile ludzi powinni zamknac za dokarmianie golebi na krakowskim rynku :diabloti:[/quote]

Jeśli za dokarmianie jakąkolwiek inną pora roku niż zimą, to wszystkich. Nie wolno tego robić, bo ptaki potem nie radzą sobie same ze znalezieniem właściwego dla nich pożywienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...