Jump to content
Dogomania

Jest wspaniała i ma własny dom! Łania przegrała z babeszjozą .Żegnaj...........


auraa

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia wczoraj pojechała do hotelu. Każda doba w lecznicy to 50zł. Grzecznie jechała samochodem tylko trzeba było ją tam włożyć.
Malagos może ściągnij tu te dobre duszyczki. :roll:
Dziewczyny mają teraz na głowie psa z rozjechanym ogonem.
Ogłoszenia są bardzo potrzebne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']sunia wczoraj pojechała do hotelu. Każda doba w lecznicy to 50zł. Grzecznie jechała samochodem tylko trzeba było ją tam włożyć.
Malagos może ściągnij tu te dobre duszyczki. :roll:
Dziewczyny mają teraz na głowie psa z rozjechanym ogonem.
Ogłoszenia są bardzo potrzebne![/QUOTE]

Ano mamy psa ze zmiazdzonym ogonem (teraz juz bez ogona) i roztrzaskana miednica, wychudzona, przerazona suke blakajaca sie przy trasie szybkiego ruchu, suke z zanikiem miesni. I niedowladem tylnych lap (jakis ch** trzymal ja cale zycie w ciasnej piwnicy), a do kompletu psa wywiezionego przez swoja pania na zupelnie pusta dzialke, bo sobie dwa yorki kupila. No i standardowo kilkunastu podopiecznych ostrowskich. Dlatego baaaaardzo prosimy o pomoc w oglaszaniu Lani. Odwiedze ja w Teresinie, ale dopiero w przyszlym tyg. Jak na razie ma sie dobrze, apetyt dopisuje i nic nie wskazuje na to, ze zamierza uciec (tfu, tfu)

Link to comment
Share on other sites

moge wam dac duza plastikowa klatke-kennel ktora jest w tomaszowie maz. nieuzywana /vide zdjecia post1084 i 1115 -na zdjeciu ma wyjete dzwiczki,jeden zamek wymaga naprawy -dalam ja na watek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/suka-pod-opieka-lawini-potrzebujemy-rad-osoby-z-doswiadczeniem-pilnie-120116/index112.html/,chcialabym[/url] tylko 2 x w roku ja pozyczyc po oddaniu bo sporadycznie pomagam wozic psy z warki.nie mam czasu po nia jechac i benzyna kosztuje mnie 150 zl wiec jesli macie mniej paliwozerny samochod do ktorego ona wejdzie to oddalabym za benzyne i klatka bylaby wasza bo tam sie marnuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']konkretnie ile jeszcze trzeba pieniędzy ?[/quote]
:roll: docelowo? Ze trzy worki, bo sunia starsza, nie za piękna, ładniejsze i młodsze nie idą, więc jak cud się nie stanie, to mamy ją na dożywociu:cool3:. A serio, dowiem się od Feli ile kosztuje nas tam hotelowanie jednego psa miesięcznie i dam znać

Link to comment
Share on other sites

Każdy grosz się przyda. Rozumiem, że trudno deklarować coś na stałe. Jednorazowe wpłaty też z radością przyjmiemy. Za hotelik płacimy niecałe 400 zł miesięcznie. I mało, i dużo - zważywszy, że kupe psów mamy pod opieką, a pieniędzy ani, ani. No i nie wiadomo, jak długo trzeba będzie ten hotel opłacać. Oby Łania znalazła szybciutko domek, ale szanse na to są - mówiąc szczerze - takie sobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...