Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Monia*']To będziemy gadać o pogodzie :cool3:. Albo o ogrzewanej komunikacji miejskiej w Wawie kiedy jest prawie 30 stopni :mdleje:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]to nie tylko w Warszawie ...w Rybniku też jeżdżą busy co mają klime ....ale włączaną tylko u kierowcy :diabloti: ...a pasażerowie płyną ......[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]to nie tylko w Warszawie ...w Rybniku też jeżdżą busy co mają klime ....ale włączaną tylko u kierowcy :diabloti: ...a pasażerowie płyną ......[/B][/COLOR][/QUOTE]
No to czuję się pocieszona :evil_lol:. Kierowcy mają w nosie pasażerów i jeżdżą jak z kartoflami - brat ostatnio fruwał, a pies to mi się zawsze zapierać o coś musi żeby nie jeździć po całym autobusie :mad:

A mi się chce spać tylko nie chce mi się złazić z wygodnego fotela żeby przejść do łóżka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Jaki bannerek ładny sobie wyczarowałaś :cool3:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no ba, całe 5 minut roboty :cool3:
trzymałam się wytycznych coby nie prowokować Osoby do złożenia kolejnego raportu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Gwiazdaa-a najlepszy tekst jest jak był w Youcandance i na pytanie z kim przyjechał powiedział ,że z mamą ,ale podpisała i wyszła ,bo sie wstydziła.xD nie dziwie się.[/QUOTE]

hahahahahhaha jest to w necie gdzieś, nie wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Boże jaki ja jestem durny.gwiazdaa w ycd jest jest xD

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Fo4R71DWlGM&feature=related[/url][/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
rany Olek .... splułam se monitorek ..klawiaturę osłoniłam :roflt:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...