Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

[quote name='olekg89']W krzakach okociła się kotka ,ludzie pobrali se kocięta został jeden.I wlazł do przedsionka klatki schodowej ,Lucas wchodzi i nagle wrrr i w długą za nim kotka hahaa wrócił na moje słodkie "k.... do mnie" .Wchodze do klatki ,a tam ten mały kociak napuszony i nie chciał nas wpuścić.[/QUOTE][COLOR=Navy][B]

nie on jeden ....Ozzyego pogoniła kotka podbalkonnikowa u mojej mamy , jak odchowywała ostatniego malca przed sterylką .... kurde tak sie napuszyła ze wygladała na czarną pantere :shock: spierniczaliśmy równo stamtad ...dobrzez ze do mamy jest wejsćie z 2 stron , bo nocka była by na dworze ;)


Dariaanna , nie ty jedna się nad tym zatanawiasz :evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']a ja mam inny problem. Nijak nie mogę zmieścić wszystkich psów, z którymi moje rude się regularnie spotykają, na bannerze :shake::shake:

:placz::placz::placz:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Nie róbcie mi tego!!!
Gdyby wszyscy zaczęli wciskać - przyjaciół swojego psa -[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] do banneru[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] to w krótkim czasie stałabym się inna gdyż mój pies nie ma psich przyjaciół :roll:
Mogłabym jedynie umieścić na bannerze frisbee, piłkę, patyka i takie tam różne.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Wpadaj do nas, moje rude pokochają Twoją rudą :D najwyżej bez wzajemności :D A zawsze będziesz miała kogo wkleić do bannerka :D[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ha! teraz widzę że pragniesz zdobyć jak najwięcej psów do swojego banneru :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Na wystawie w zabrzu ON zerwał sie i wbiegł na ring beagli i rzucił się na jedną babke xD[/QUOTE]

Na lubelskiej puszczona luzem chihuahua zaatakowała dobermana :razz: Na miejscu właścicieli dobermanki, puściłabym smycz i powiedziałabym "Ups!"... :evilbat:

Mówicie, że to tak trzeba teraz, wszystkie znajome psy do bannerka? Matko kochana :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']

od jakiś dwóch tygodni sobie Oluś Twoją galerię czytam i mi humor poprawia :D
wspólni 'wrogowie' łączą xd[/QUOTE]Też ostatnio tu zaglądam, bo wcześniej nawet nie wiedziałam, że Olek ma galerię swoich psów, ale przez naszą kochaną afrykańską dogomaniaczkę zapragnęłam tu zajrzeć:lol:
Pamiętasz mnie jeszcze?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam pamiętam Ciebie i Bobka morderce na plaży "Bobik bierz go" rozerwał kolesiowy bluze czy koszulke no nie?No przecież mam galeryjke od iluś tam lat :P
Sunsraj-mówiłem ,że będzie wolał sponsora od sponsorki :P
Polaco92-o sponsora trzeba się postarać.:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Pamiętam pamiętam Ciebie i Bobka morderce na plaży "Bobik bierz go" rozerwał kolesiowy bluze czy koszulke no nie?No przecież mam galeryjke od iluś tam lat :P
P[/QUOTE]Ha ha pamiętam to :evil_lol: Wtedy do mnie i do Mysi ten koleś się przyczepił:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...