Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie o 10.30 się obudziłem ,Ala spróbuj mnie wybudzić ze snu telepatią jeszcze raz to starość spędzisz w domu moherowym. xD
A tak poważnie to od 9 psy żrą kości więc sen był taki se chrup chrup chrup chrup.
Lucas dał mi pospać do 6.08 niesamowite a spokojnie poczekałby dłużej ino się dziecko nudzi....durny ten pies śpi max 6godzin na dobe.Czarek z Kają przesypiają jakieś 20h/dobe.Budzą się jeść ,pić ,na spacery ,na spacerze ganiają wracają i śpią.A ten po spacerze jeszzcze z 15min lata w kółko jakby sie naćpał ,popatrze na niego a on jak porąbany labradorek zaczyna kręcić dupą ,aż się zwija w rogalik jak boksery.
Poza tym doszedłem do tego ,że psy są nienormalne.Arek nic przy nich nie robi tylko podkarmia jak gotuje i czasem odleje młodego ,ale wszystkie bardzo go lubią.A ja dre na nich ryja ,rzucam najstarszym zawodem na świecie ,męcze aportami ,szkoleniem.A jak zostawie kundle Arkowi do potrzymania i wejde do sklepu to Magda25 na Grunwaldzie pewnie słyszy moje psy z Miłostowa xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Właśnie o 10.30 się obudziłem ,Ala spróbuj mnie wybudzić ze snu telepatią jeszcze raz to starość spędzisz w domu moherowym. xD
A tak poważnie to od 9 psy żrą kości więc sen był taki se chrup chrup chrup chrup.
Lucas dał mi pospać do 6.08 niesamowite a spokojnie poczekałby dłużej ino się dziecko nudzi....durny ten pies śpi max 6godzin na dobe.Czarek z Kają przesypiają jakieś 20h/dobe.Budzą się jeść ,pić ,na spacery ,na spacerze ganiają wracają i śpią.A ten po spacerze jeszzcze z 15min lata w kółko jakby sie naćpał ,popatrze na niego a on jak porąbany labradorek zaczyna kręcić dupą ,aż się zwija w rogalik jak boksery.
Poza tym doszedłem do tego ,że psy są nienormalne.Arek nic przy nich nie robi tylko podkarmia jak gotuje i czasem odleje młodego ,ale wszystkie bardzo go lubią.A ja dre na nich ryja ,rzucam najstarszym zawodem na świecie ,męcze aportami ,szkoleniem.A jak zostawie kundle Arkowi do potrzymania i wejde do sklepu to Magda25 na Grunwaldzie pewnie słyszy moje psy z Miłostowa xD[/QUOTE]

eeee tam marudzisz ...widać nadajemy na tych samych falach i poszły zakłócenia :diabloti:

wiesz ...Qba też olewa totalnie Ozzulca a ten idiota jak Kuby nie ma to z wyrzutem na mnie patzry jakbym to ja młodego wywaliła z domu i śpi u niego pod biurkiem do czasu aż Qbek nie wróci :diabloti:
wczoraj jak Qba wyjeżdżał to Ozzy leżał przy plecaku ...wybierał sie z nim :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Właśnie o 10.30 się obudziłem ,Ala spróbuj mnie wybudzić ze snu telepatią jeszcze raz to starość spędzisz w domu moherowym. xD
A tak poważnie to od 9 psy żrą kości więc sen był taki se chrup chrup chrup chrup.
Lucas dał mi pospać do 6.08 niesamowite a spokojnie poczekałby dłużej ino się dziecko nudzi....durny ten pies śpi max 6godzin na dobe.Czarek z Kają przesypiają jakieś 20h/dobe.Budzą się jeść ,pić ,na spacery ,na spacerze ganiają wracają i śpią.A ten po spacerze jeszzcze z 15min lata w kółko jakby sie naćpał ,popatrze na niego a on jak porąbany labradorek zaczyna kręcić dupą ,aż się zwija w rogalik jak boksery.
Poza tym doszedłem do tego ,że psy są nienormalne.Arek nic przy nich nie robi tylko podkarmia jak gotuje i czasem odleje młodego ,ale wszystkie bardzo go lubią.A ja dre na nich ryja ,rzucam najstarszym zawodem na świecie ,męcze aportami ,szkoleniem.A jak zostawie kundle Arkowi do potrzymania i wejde do sklepu to Magda25 na Grunwaldzie pewnie słyszy moje psy z Miłostowa xD[/QUOTE]
czy przez te 8 miesięcy co mnie nie było coś mnie ominęło :icon_roc::icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Z Gliwic przeniosłem się do Poznania.
Zostałem Pedałem faza 2.
Mieszkam z moim loverem.
Mam 3psa od 2miesięcy.
I nadal cię koffciam. xD[/QUOTE]
coś mi sie obiło o uszy że sie przeprowadzasz
pedałem zawsze byłes- zadna nowość:diabloti:
przystojny??:razz:
też coś tych imion w banerze było mi za dużo:lol:
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Z Gliwic przeniosłem się do Poznania.
Zostałem Pedałem faza 2.
Mieszkam z moim loverem.
Mam 3psa od 2miesięcy.
I nadal cię koffciam. xD[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
i to się nazywa prawidłowe streszczenie ;)
coś czuję że gdybyś podjął się streszczenia wszystkich części Dziadów to byłyby na max jedną stronę a4 :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Przystojny MEGA.[/QUOTE]
zdjęcie chce!

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i to się nazywa prawidłowe streszczenie ;)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]coś czuję że gdybyś podjął się streszczenia wszystkich części Dziadów to byłyby na max jedną stronę a4 :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]
buahhhahahha
[quote name='olekg89']kufa dzięki jak mogłem popełnić taki błąd.
Loffciam cie Efcia.[/QUOTE]
:roll: korygodna pomyłka ale mam słabośc do ciebie więc wybaczam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Żonkil-prace maturalną miałem wielkości 1strony a5xD
[url]http://img687.imageshack.us/img687/5453/sl551502.jpg[/url] -Efffcia masz i biegnij po wibrator[/QUOTE]

jestem w pracy aaa aaaaa nie wziełam elektrycznego przyjaciela aaaaaa o nie o nie uchhhhh ochhhhh mrrrrrrr..... hahahaha





widać ze gej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Żonkil-prace maturalną miałem wielkości 1strony a5xD
[URL]http://img687.imageshack.us/img687/5453/sl551502.jpg[/URL] -Efffcia masz i biegnij po wibrator[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:roflt: no to zaszalałeś
przynajmniej sprawdzający mieli więcej czasu dla siebie[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tu akurat mam wątpliwości w Twoim przypadku...ostatnio demonstrowałeś co prawda w ukryciu ale jednak, walory lubego :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='olekg89']Same sie demonstrowały :P[/QUOTE]
:icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...