Jump to content
Dogomania

Chrupek & Syriusz - czyli kundel i nagi peruwiańczyk zapraszają do galerii.


Shetanka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odwiedzałam Waszą galerię już wcześniej, ale chyba nigdy nie zostawiłam po sobie śladu...

Chłopcy są świetni! :loveu:
[url]http://wd8.photoblog.pl/np4/201203/0F/116852007.jpg[/url] - powaliło mnie to - futerko od kurtki wygląda, jakby było jego :D

Z pewnością będę tu częściej zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Odwiedzałam Waszą galerię już wcześniej, ale chyba nigdy nie zostawiłam po sobie śladu...

Chłopcy są świetni! :loveu:
[URL]http://wd8.photoblog.pl/np4/201203/0F/116852007.jpg[/URL] - powaliło mnie to - futerko od kurtki wygląda, jakby było jego :D

Z pewnością będę tu częściej zaglądać :)[/QUOTE]

Dziękujemy i cieszymy się :D
i też postaram się do Was częściej zaglądać ;)

[quote name='deer_1987']Jeszcze masz szanse nowe zimowe zrobic, i u nas i u was slyszalam ze ma byc ochlodzenie do minisowych i snieg..[/QUOTE]

Nawet mi nie mów... W sumie wolę trochę śniegu niż to co dzisiaj jest - bardzo leje i wieje... Miałam rano jechać do schroniska ale to bez sensu bo psiaki by tylko się zmoczyły i pomarzły... Nawet nie wiem czy z moimi na spacerek pójdę bo nawet jak na chwile wychodzi słoneczko to zaraz znowu leje...

[quote name='Bewarka']Jej, ja nie chce zimy znów tylko ciepła :shake: śnieg jest fajny, ale nie w kwietniu :eviltong:[/QUOTE]

dokładnie.. wolę patrzyć na mojego psa jak jest "naturalny" a nie w ubranku :P choć z drugiej strony dla drugiego psa lepszy śnieg i mróz niż upały ;) więc jakby nie patrzeć mam psy 'na każdą pogodę'

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...