Jump to content
Dogomania

Podróż za granicę - choroba lokomocyjna - paszport.


zmora0

Recommended Posts

W sierpniu najprawdopodobniej wybieram się ze swoją suczką w typie laba do Czech, skąd po dwóch dniach jedziemy na Słowację.
Do Czech jest jakieś 5h, a na Słowacje ok 3h(?)
Wiem, że suczka źle znosi podróże samochodem, mam więc pytanie - są jakieś środki na chorobę lokomocyjną psów? Co polecacie? Jakie sa skutki uboczne?

Drugie pytanie to paszport:
Czy ktoś wie ile kosztuje jego wyrobienie i czy chip przy paszporcie jest obowiązkowy?

Link to comment
Share on other sites

oho, dzieki :)
Popytam o ten lek, a z karmieniem wiedziałam już wcześniej, bo sama mam chorobę lokomocynją i taka 'głodówka' działa.
Poza tym wiem kiedy jej niedobrze, bo mnie też robi się nieciekawie.. i odwrotnie.. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=black][FONT=Verdana]Witam,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chciałbym zaprosić do bezpłatnego czipowania psów. W naszym gabinecie na ul. Skolimowskiej 4 cały czas są jeszcze czipy. Zapraszamy mieszkańców Warszawy z psami, książeczką zdrowia i dowodem osobistym właściciela. Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 022 8494744 w godzinach pracy gabinetu. Dodatkowo bezpłatnie wprowadzamy dane psów do ogólnopolskiej bazy danych identyfikacja.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.hau-miau.pl/"]www.hau-miau.pl[/URL], [URL="http://www.identyfikacja.pl/"]www.identyfikacja.pl[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...