Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
krzywe_oko

chipy?

Recommended Posts

dobry,
wczoraj w lokalnych wiadomosciach mówili, że rady wszelkie ustaliły, iż wszystkie psy Wrocławia mają zostać zaczipowane do końca 2005 roku. podobno ma się pojawić lista miejsc, w których będzie można dokonać tegoż dzieła za friko albo przynajmniej taniej. czy jest może na forum ktos kto wie o tym więcej? będę dźwięczna za wszelkie informacje.
pzdrwm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te rady to same mogą się zaczipować, bo najsamprzód powinni weteryniarzom o tym opowiedzieć.
Jest wyznaczonych kilka gabinetów w mieście, gdzieś w sieci jest lista. Niefart, bo nawet na Skarbowców nie mają ani skanera ani niczego do czytania, nie mówiąc o nabijaniu (kabzy).

Share this post


Link to post
Share on other sites
o rety, powiało optymizmem :wink: ale to jak tak to ja przepraszam, nie wiedziałam że weteryniarze nic nie wiedzą i w ogóle, tak ładnie to zabrzmiało...przez moment...to człowiek nawet myślał że moze coś się zmienia... :roll: a tu kopa, :wink:
pzdrwm

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Olgierd']Te rady to same mogą się zaczipować, bo najsamprzód powinni weteryniarzom o tym opowiedzieć.
Jest wyznaczonych kilka gabinetów w mieście, gdzieś w sieci jest lista. Niefart, bo nawet na Skarbowców nie mają ani skanera ani niczego do czytania, nie mówiąc o nabijaniu (kabzy).[/quote]
weterynarz ma G do tego a co urządzeń sczytujących to Wrocław je ma może w małej ilości ale ma więc problem z głowy :lol:

Ja ten pomysł popieram może wreszczie będzie można ukarać wyrzucających zwierzęta na ulice bo np. się znudziły

Share this post


Link to post
Share on other sites
A my się dzisiaj zachipowaliśmy. W Płocku ten przepis już od dłuższego czasu obowiązuje. Moją poprzednią suke już chcieli zachipować (odeszła dwa lata temu, więc już kawałek czasu). Termin kończy się u nas z końcem kwietnia, więc trzeba się było pospieszyć. Dodam, że można to zrobić chyba u każdego weterynarza, za friko i każdy ma czytnik (my byliśmy w malutkim gabineciku, który otwarty jest tylko 3 godziny dziennie, za to miła pani no i u mnie w bloku :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby się upierać, że swego psa nie zachipuje, jeśli jest to całkowicie darmowe. I bardzo dobrze, psy powinny być oznakowane. :) Ja swoją sunię już jakiś czas temu zachipowałam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×