Jump to content
Dogomania

kto przechowa amstafa?


Recommended Posts

pisalm juz na psach w potrzebie,ale nie wiem czy wszyscy czytaja,wiec sprobuje i tutaj...

Szukam domku dla Amstaffka,psiak jest pregowany z bialym,fotki bede miec chyba niedlugo.Ma ponizej 2 latek,nie wiadomo czy ma rodowod,ale bede wiedziec,mozliwe ze ma.Nieciete uszka:)super usposobienie,niczego mu nie mozna zarzucic pod wzgledem zachowania.Sprawa wyglada tak:wlascicielka wyjechala,wraca okolo polowy czerwca.zostawila psiaka pod opieka swojej mamy,ale ta nie chce/nie umie psem sie zajmowac..Wlascicielka najbardziej chcialaby zeby znalazl sie ktos kto moglby przetrzymac psiaka do jej powrotu,ale sytuacja jest na tyle napieta,ze z bolem,ale zdecyduje sie takze oddac tego psiaka na zawsze..pies jest wwalbrzychu i jesli w gre wchodzila by ta druga,niewesola opcja,to wlascicielka nie chciala by zeby znalazl dom w walbrzychu..rozumiecie-byloby to zbyt bolesne kiedys go spotkac na ulicy..Bardzo licze na wasza pomoc...idealne byloby przechowanie psiaka,w koncu to nie tak dlugo..z innymi zwierzakami dobrze sie dogaduje.Co do transportu to mysle,ze udalo by sie cos wymyslic.

Link to comment
Share on other sites

Szukam pytam ale na razie nic większośc ma suki i na wiosnę cieczki :oops:
mam nadzieje ale nikna w oczach, a jeszcze niedawno miałam chetnego ale na psa na stałe :-? przykro mi wklej to jeszcze Tu [url]http://amstaff.civ.pl/forum/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ale musze zapytac - A jakby było z jego utrzymaniem przez te miesiace ???!!!!

Naprawde sorrki,ze zadałam takie pytanie,ale wiadomo,ze wyzywienie kosztuje ,dlatego nie ma co sciemy wsadzac ,jak wiadomo,ze moze duzo znalazloby sie chetnych na "hotelowanie" psiaka,ale jednak finanse wchodza na pewno w gre .
Zaznacze ,ze pytam tylko o wyzywienie !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...