Jump to content
Dogomania

"Hotel dla psów"-film


zWiErZaKoMaNkA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Film oglądałam :) bardzo fajny, moim zdaniem dobra obsada aktorska, ale jednak jak to film familijny - nastawiony na szeroką rozbieżność widzów przez co staje się (moje odczucia) filmem strasznie dziecinnym, choć z drugiej strony - przecież taki był zamysł :lol: wielki szacun dla osób które pracowały przy filmie - praca z takim tabunem psiaków na pewno nie była łatwa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi się podoba ;) Na końcu jak zwykle - romantyczny happy end :eviltong:
Musiałam oglądać sama bo dla rodziców to już przekracza wszelkie normy oglądać 'dziecinne' filmy o psach :lol: Nie mniej mam pozytywne odczucia i polecam film - ot tak na poprawę humoru ;) I Shep :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A cena płyty mnie odrzuciała - 54.99 ... ;-)[/QUOTE]
A nie masz w mieście coś typu VideoWorld itp.? Ja wypożyczyłam na kilka dni i zapłaciła 8.10zł :)

Czy dziecinny to nie powiem :) Może dla kogoś był,dla mnie (jak już pisaliście) jest filmem familijnym,dla każdego coś się znajdzie.

Ciekawe ile czasu zajęło im kręcenie scen z ucieczką ze schroniska i z tym zawróceniem do tego hotelu. Sądzę,że dość długo xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...