Jump to content
Dogomania

trzęsący się język


Balbina.

Recommended Posts

Witam.Mam 8 miesięcznego yorka.Kiedy podchodzi do trawy i zaczyna ją wąchać i lizać to po chwili trzęsie mu się język.:-(Wystawia pół języka on mu sztywnieje zaczyna mu się on trząść w górę i w dół,przy tym obficie się ślini:-(Nie wiem co mu jest:-(

Link to comment
Share on other sites

O kurka!! całkiem mozliwe ze trawsko jest czym pryskane :angryy:( jakies chemikalia lub nawóz) i to jest reakcja na to. Mozliwe równiez ze rosnie tam jakas paskudna roslina(np. trująca) i mały ją lize :placz:. Kurka nic mi innego na mysl nie przychodzi.:roll: Moze zmien okolice spacerków i zobaczysz czy sie cos zmieni.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Mój pies tak reaguje kiedy wyliże mocz w trawie/piasku/na kamieniu. Wygląda to jak analiza zapachu... Kiedy zlokalizuje źródło zapachu to robi się nadpobudliwy i spręża ciało, żebym nie mogła go odciągnąć. Nie pozwalam mu na to, bo może się jeszcze czymś zarazić od obcego psa (jego moczu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LakusiowaPani']powodzenia i napisz jak było czy lepiej czy nie!!:p[/quote]
Niestety dzisiaj szłam sobie chodnikiem i psiak zaczął go lizać:-(Wziełam go na ręce i zobaczyłam , że znowu języczek mu się trzęsie:placz:Pojadę jakoś w tygodniu do weterynarza niech go zobaczy i sprawdzi czy wszystko w porządku;)Jeśli tak to będzie najprawdopodobniej to o czym pisała Magda.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj nie dopuścić do tego, żeby sunia lizała cokolwiek na spacerze. Kiedy tylko zobaczysz, że przystanęła na dłużej i coś wącha to ją odciągnij. Zobaczysz, że nie będzie żadnej reakcji ;) Jakby coś się miało dziać to już dzisiaj byłyby objawy zatrucia czy czegokolwiek. Jeśli w domu wszystko jest normalnie to nie ma się czego bać, zaoszczędź stresu małej i nie pędź z nią do weta na każdym kroku :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda']Spróbuj nie dopuścić do tego, żeby sunia lizała cokolwiek na spacerze. Kiedy tylko zobaczysz, że przystanęła na dłużej i coś wącha to ją odciągnij. Zobaczysz, że nie będzie żadnej reakcji ;) Jakby coś się miało dziać to już dzisiaj byłyby objawy zatrucia czy czegokolwiek. Jeśli w domu wszystko jest normalnie to nie ma się czego bać, zaoszczędź stresu małej i nie pędź z nią do weta na każdym kroku :p[/quote]
TO CHŁOPAK:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LakusiowaPani']Hej !! gadałam dzis z kolezanką i ona powiedziała mi (a studiuje medycyne) ze moze to alergia!!!!:roll: Czy mały miał tez tak zimą czy tylko latem ???? :roll:[/quote]
tylko latem:roll:Właśnie wróciłam od weterynarza a on powiedział , że może tak reagować na ostre zapachy a może po prostu tak ma;)LusiowaPani i Magda-dziękujemy za zainteresowanie naszym problemem który już się rozwiązał:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Cześć:lol:Ja też się baaardzo cieszę,że moje słoneczko jest zdrowe:cunao:Dzisiaj jeszcze trochę trząsł mu się języczek ale jeśli to nic poważnego to widocznie taki jego "znak rozpoznawczy":cool3:Może z wiekiem mu to przejdzie:multi::confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...