Jump to content
Dogomania

Kalendarium Buldożkowe - czyli co, gdzie, kiedy.


Viris

Recommended Posts

[COLOR=DarkSlateBlue][B]Witam serdecznie wpadłam na pomysł takiego tematu, mam nadzieję że się przyjmie - ale potrzeba do tego chęci nas wszystkich. Jeśli się uda poprosiłabym o przyklejenie tematu.

Chodzi o to żeby w pierwszym poście umieszczać daty wydarzeń związanych z nami - buldożkofanami z dogomanii. Chodzi mi głównie o urodziny naszych pociech, mogą być też nasze urodziny czy imieniny. Mogą być daty planowanych wystaw na których się zjawimy i gdzie można nas spotkać (daty wyjazdów do innych miast - gdzie można zrobić spotkanko).

Co wy na to? Proszę o wypowiedzi i opinie, jeśli jesteście "za" podajcie już jakieś daty do umieszczenia :cool1:[/B][/COLOR]
[SIZE=2][B][COLOR=Sienna]
[/COLOR] [SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]
2013 rok


[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3]

* 14.07.2013 - Międzynarodowa wystawa w Warszawie

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3]* 15.09.2013 - XV zlot BF w Warszawie (FredziaFredzia)

* 29.09.2013 - Międzynarodowa wystawa we Wrocławiu (Viris)

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]



[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]

Edited by Viris
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dane :loveu:

Jak wrócę do Polski to zrobię tak że jeśli istnieje wątek powiązany z tym wydarzeniem (w przypadku urodzin będzie to np galeria) to podlinkuję tak żeby kliknąć od razu w to żeby złożyć życzenia itp (mam nadzieję że wiecie o co chodzi - bo ja jestem niepritomna deczko i właśnie idę spać;)).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bardzo chetnie ale jutro jedziemy do gorzowa do rodzinki i nie wiem na jak dlugo ale dam znc ;)
Diva wczoraj miala sterylke i juz do siebie dochodzi powoli, ranka ladnie sie goi tylko nie brdzo podoba jej sie wdzianko ochronne...za 10 dni zdjecie szwow... pozdrawiamy goraco

Link to comment
Share on other sites

bylam w Nysie i sie rozgladalam ale szanse byly marne bez wczesniejszego umawiania sie... niestety na poczatku przyjazdu nie miala dostepu do internetu.... strasznie zaluje, ze sie nie umowilam przed wyjazdem na konkretne daty spacerow....
wczoraj wrocilismy
Diva wysterylizowana-ranka pieknie zagojona i z podwojonym apatytem, po wielu kontaktach z psami w tym z buldozkiem z Gorzowa-przypadkiem :)
przykro mi, ze nie zobaczylysmy sie z Kajroskiem :(....
proponuje na swieta w grudniu jesli oczywiscie nie jedziecie nigdzie...na 100 procent konkretna data i godzinka i bedziemy :)
ps- albo mi sie zdaje albo Nysa wyladniala...choc zawsze byl ten jej urok

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Za późno weszłam i nie zauważyłam informacji więc nie dodałam.

Aktualizowałam kalendarz, wpiszcie proszę jeśli macie jeszcze jakieś informacje. Wpisałam wystawy na których planuję być - może ktoś z Was też się wybiera - dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...