Jump to content
Dogomania

MISTRZOSTWA ŚWIATA AGILITY 2009, AUSTRIA - propozycja wyjazdu


niuka

Recommended Posts

Kochani Agilitowcy,

z racji tego ze MsA w Austrii zblizaja sie wielkimi krokami,
zajelam sie zorganizowaniem calej polskiej ekipie zawodnicy+KIBICE transportu :)
mam zarezerwowane dwa autokary - dla 18stu osob i dla 40stu osob. zaleznie od tego jak duza polska ekipa by sie zebrala, zaplacilibysmy odpowiednio w przyblizeniu 350zl lub 250zl za cala podroz od kazdego z nas :) cena wydaje mi sie bardzo sensowna.

prosilabym, aby do konca lipca zglosili sie do mnie na maila ([email protected]) wszyscy Ci, ktorzy chca jechac na mistrzostwa, gdyz poniewaz bedzie trzeba za autokar w miare wczesnie zaplacic i znalezc nocleg dla ekipy. musze wiedziec, ile nas sie szykuje, zeby organizacyjnie dac rade :)

licze na to, ze pojedziemy co najmniej tym wiekszym autokarem :>
po pierwsze - nie ma zawodnikow bez wspanialych kibicow
po drugie - to mistrzostwa, ktore sa dosyc blisko
po trzecie - rok temu pokazalismy, ze nasza mala grupka potrafi ostro kibicowac,
wiec warto w tym roku pokazac, co potrafi duza polska ekipa :>

rozwiesilibysmy po calym autokarze polskie flagi, puszczalibysmy sobie w kolko 'we are the champions' i byloby bosko! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Junka
fajnie, ale pies raczej odpada, na hali moga przebywac tylko te, ktore startuja, a szczeniaka chyba nie bedziesz trzymac caly dzien w hotelu?

Davie
chyba nic nie ma, przynajmniej ja nic nie widzialam oficjalnego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest ajsonowa

[quote name='PATIszon']A propos gadzetow...
czy ja moge w dalszym ciagu sie ladnie usmiechac :p:p:p do kogokolwiek celem wejscia w posiadanie festyniarskiej naklejki na auto o temetyce agilitowej?

Stawiam pifo w zamian tudzisz inny trunek.

:modla:[/quote]

o kurde!!!! To ja tez bardzo ladnie poprosze!!! :lol: (jesli wolno mi wybrzydzac moze byc z agilitowym maliniakiem :diabloti: - jak nie bedzie trudno)
Obiecuje, ze odbiore naklejke osobiscie na Cavanowskich zawodach + też stawiam piwo :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...