Jump to content
Dogomania

MISTRZOSTWA ŚWIATA AGILITY 2009, AUSTRIA - propozycja wyjazdu


niuka

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ano... prawie wszyscy...

dzieki za wczesniejsze zdjecia! jestem zachwycona! mimo warunkow wyszly swietne! a te zakrety do tunelu miekkiego - jakie profesjonalnie ciasne

juz nie mowiac o mistrzostwach swiata... to dopiero byla impreza... i nie pojechalam tam po oficjalne zwyciestwo... wewnetrznie i tak z Tolka zostalysmy Mistrzyniami! i nauczylysmy sie jeszcze wiecej niz rok temu...

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie informuję, że zdenerwowałam się na swoje zdjęcia tak bardzo, że właściwie wszystkie obrobiłam raz jeszcze (z wyjątkiem końcówki, którą od razu obrabiałam inaczej) i wszystkie tutaj podmieniłam...

Poza tym zamieściłam je [URL="http://una.net.pl/AWC09/"]TUTAJ[/URL].
Opisy robiłam przy średniej przytomności umysłu, więc jakby ktoś natrafił na błędy, to proszę o info :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wszystkim Wspanialym Polskim Kibicom za wsparcie, trzymanie kciukow i zdzieranie gardel :loveu: Fajnie, ze tyle kibicow zapakowalo sie do ciasnego autobusu i przyjechalo nam kibicowac.

Gratuluje sukcesow calej ekipie dlatego, ze mysle, ze jestesmy coraz lepsi i coraz wiecej umiemy pokazac na MS. Widac, ze sie rozwijamy, ze pracujemy nad swoimi metodami treningowymi i technika prowadzenia psa na torze. Mamy fajne, coraz szybsze psy i nie mamy sie czego wstydzic!

Mam nadzieje, ze wiecej polskich kibicow zarezerwuje sobie termin 1-3.10.1010 i do Niemieckiego Rieden pojedziemy silniejsza ekipa!
[B]Rieden - Niemcy - Mistrzostwa Świata Agility FCI 2010[/B]

[B]1. 10. - 3. 10. 2010[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']

Mam nadzieje, ze wiecej polskich kibicow zarezerwuje sobie termin 1-3.10.1010 i do Niemieckiego Rieden pojedziemy silniejsza ekipa!
[B]Rieden - Niemcy - Mistrzostwa Świata Agility FCI 2010[/B]

[B]1. 10. - 3. 10. 2010[/B][/quote]

Hmm kuszące.

Link to comment
Share on other sites

OOOOooooooooo to Jazda Halina!!! :multi::evil_lol: jak miło! a trener mowil ze w Niemczech bedzie prawdopodobnie, takze bede ;d;d wiadomo;d jak dobrze tu mieszkac :evil_lol: hahhaahahah jak miło ze znow bede!!! z Niemcami, ale wezme flage i Polska i Niemiecka tak jak zaproponowala Monika ;) zeby nie bylo.... . niech juz beda mś 2010! :loveu: :-( zacznijmy odliczanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ale czad, nie dość że beda w miesiacu moich urodzin, to jeszcze niecała godzine jazdy z tamtad jest do miejsca gdzie sie urodziłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...