Jump to content
Dogomania

Dwa pieski w domu..


apaczkrk

Recommended Posts

Witam , mam takie pytanie,,, Od kilku dni mam drugiego psiaka w domu... PIerwsza była suczka-teraz ma 2 latka 9kundelek 20kg) teraz doszla nam mieszanka Owczrka Kaukazkiego z czyms..... (samien,docelowo 40 kg...) i mam takie pytanie. Jak daje im jest to dawac rownoczesnie?? Czy najpierw suce pierwszej jako alfie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apaczkrk']Witam , mam takie pytanie,,, Od kilku dni mam drugiego psiaka w domu... PIerwsza była suczka-teraz ma 2 latka 9kundelek 20kg) teraz doszla nam mieszanka Owczrka Kaukazkiego z czyms..... (samien,docelowo 40 kg...) i mam takie pytanie. Jak daje im jest to dawac rownoczesnie?? Czy najpierw suce pierwszej jako alfie??[/quote]


Ale w 'stadzie' ludzko-psim alfa powinnien byc raczej czlowiek , a nie ta suczka...

Link to comment
Share on other sites

Mówi się, że "starszemu" [stażem] psu. Nie mam 2 psów i nie miałam, ale ja bym dawała w miarę jednocześnie, co by jedno drugiemu nie wyjadało ;) albo wcześniej, jasne, ale też pilnować, czy jedno nie wyje drugiemu. Mój pies i kot najchętniej zamienialiby się miskami :D

Link to comment
Share on other sites

ja swoim psom daję jeść równocześnie. Jednak suce - ponieważ jest starsza "stażem" w domu - stawiam pierwszej miskę a zaraz potem psu. Psy jedzą zgodnie, jedynie to tylko "kukną" sobie do misek czy aby "ten drugi" nie ma czegoś lepszego ;).

Link to comment
Share on other sites

U mnie oba psiaki dostają równocześnie i nie wyobrażam sobie, że jadłyby jeden po drugim, bo ten czekający chyba na głowe by dostał:evil_lol:

Sunia 10kg pies 78kg i każdy pilnuje swojej, nie zbliża się do cudzej, chyba, że jej właściciel skończył i odszedł;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...