Jump to content
Dogomania

KLUBOWA TERRIERÓW 2005 - O/Legionowo


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MarzenaTkacz']ASHER - a jaką Ty rasę posiadasz, może dam ją na koniec, abyś mogłą (dziewczę, na pewno ciągle młode !!!!( mogła spokojnie dojechać ?[/quote]

:roflt:
posiadam ONkę Sabinę ze Śląskiego Lasu (dosłownie, to znajda :wink: ) i mixa ON. a do Nowego Dworu chcę się wybrać, żeby sobie popatrzec na buliki, a szczególnie na jednego debiutanta o wdzięcznym imieniu Bigos :lol:
Ale dziękuję za dobre chęci :D Tylko może jednak nie dawaj tych bulków na koniec, bo nie wiem, czy wystawcy byliby tym zachwyceni, czy wręcz przeciwnie :wink:

[b]RadekS[/b], nie kłaść się :hmmmm: Cos w tym jest :wink:
A możesz napisac skąd odjeżdżają te autobusy, gdzie można się zapoznac z rozkładem, no i gdzie z nich wysiąść, żeby było blisko na wystawę?

Link to comment
Share on other sites

[b]Marzeno[/b], a może Ty orientujesz sie gdzie powinnam wysiąść?
W Nowym dworze autobus zatrzymuje się na następujących przystankach:

Nowy Dwór Maz. ul. Warszawska
Nowy Dwór Maz. ul. Paderewskiego
Nowy Dwór Maz. ul. Paderewskiego II
Nowy Dwór Maz. Dworzec
Nowy Dwór Maz. Osiedle Młodych I
Nowy Dwór Maz. Osiedle Młodych II

drugie pytanie: ile kosztuje wstęp na wystawę dla zwiedzających?
I jeszcze jedno: czy będą tam jakieś kiermasze z różnymi psimi gadżetami? Bo nie wiem, czy brać ze sobą gotówkę :wink:

[b]RadekS[/b], dziękuję za namiary :modla:

Link to comment
Share on other sites

papa_smerf, Twój psiak jest cudny. :D Ale w podpisie zdjęcie musi być mniejsze... Przeczytaj, proszę, [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14665]Regulamin forum[/url] i dostosuj podpis do regulaminowych rozmiarów. Szczególnie osoby łączące się przez modemy będą Ci bardzo wdzięczne. :D .

Link to comment
Share on other sites

Do Pani Marzeny z o/Legionowo - czy oddział ma w planach opublikować katalog na swojej www przed wystawą? Jadę do Legionowa z 2 cairnami i chciałabym wiedzieć z kim przyjdzie mi konkurować w ringu u Anglika :) O której godzinie cairny wychodzą na ring? Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Marcelina Chmielecka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1']nie ma sprawy :wink:
wystawa zaczyna się o 10, [b]potrzebne jest aktualne świadectwo zdrowia[/b][/quote]

:o Nawet jak się bez psa jedzie? Hmmmm, wystarczy od internisty, czy powinnam zrobić jakieś specjalistyczne badania? :wink:

A moje kciuki są zdradliwe, więc raczej za nikogo ich trzymac nie będę :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'] :wink:
potrzebne jest aktualne świadectwo zdrowia,:roll:[/quote]

Z tymi świadectwami zdrowia, to lekka przesada - tak jakby książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami nie wystarczyła. Nawiasem mówiąc ja po świadectwo zdrowia chodzę bez psa.

Chyba, że chodzi o nabijanie kasy... :-?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie. Jak ma się świadectwo zdrowia na klubowej do obowiazujących teraz przepisów że jedynymi dokumentami są swiadectwo szczepienia lub paszport. Mój wet zrobił wielkie oczy i powiedział że takich zaświadczeń juz sie nie wystawia chyba że będę sie bardzo upierać. Nieźle sie ubawił że powiatowy nie zna przepisów. Urzędowych swiadectw zdrowia też oczywiscie juz nie ma.

Link to comment
Share on other sites

ja Wam powiem,że napisałam to bo pisałam wszystko co miałam na zgłoszeniu,nawet się nie zastanowiłam,ale daliście mi dużo do myślenia. Miałam dużą przerwę w wystawianiu psów i od tamtego czasu dużo się zmieniło :wink: ale jak powiedziałam mojemu wetowi,że przyjdę po zaświadczenie to nic nowego nie powiedział,tylko,żebym przyszła jak będę już potrzebować,ale ciekawa jestem jak to będzie i jak się ułoży z tymi wymogami co do pokazywania dokumetów ze zdrowiem psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='altacarya']Gratulacje dla pracownikow oddzialu Legionowo za sprawną i szybką obsługę zgłoszeń na wystawę i katalog na www. Tak trzymać. :)
Pozdrawiam
Marcelina Chmielecka[/quote]

Ja się przyłączam do gratulacji. To bedie moja pierwsza wystawa i jak na razie mam bardzo pozytywne odczucia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...