Jump to content
Dogomania

Dusi się


Wiktor.1998

Recommended Posts

Po pierwsze, pracuj z psem, zeby nie ciagnal - nauka grzecznego chodzenia przy nodze, wysep od rodzicow kase na szkolenie, jak sam nie dajesz rady.

Po drugie - pokaz rodzicom swojego posta i popros, zeby sprezentowali ci slownik ortograficzny, jeszcze jest dla ciebie nadzieja.

Nate - nie wiem jak ten pies, ale moj bardzo ladnie kaszlal po pojsciu na wystawe :evil_lol: Ja stalem jak kolek [za rada bardziej doswiadczonych, w koncu metoda drzewa i te sprawy], ze przeciez jak bedzie sie dusil, to sam przestanie ciagnac :evil_lol: Mojego paskudy nie znaja, prawie siny byl, ale twardo dawal do przodu. Jak widac nie musi czlowiek ciagnac psa, wiec nie wieszajmy... kotow na dzieciaku, ktory wyraznie napisal, ze pies "bardzo mocna sie pociongno", sie "pociongno", czyli sam sie, nie on go. Jak pies mi szarpnie ostro do przodu, bo zobaczy kogos znajomego, to ja ciagne jego, czy on mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor.1998'][B]Witam[/B]
Byłem na spacerze z moim psem i bardzo mocna sie [COLOR=Red][B]pociongnoł[/B][/COLOR] i [B][COLOR=Red]zaczoł[/COLOR][/B] sie dusić [COLOR=Red][B]jusz[/B][/COLOR] z 5min sie dusi co teraz mam zrobić ?
:placz:[/quote]

[quote name='Wiktor.1998']Widzę małą poprawe chyba nic mu nie jest [B][COLOR=Red]jusz[/COLOR][/B] sie nie dusi [B][COLOR=Red]sasnał [/COLOR][/B]moze jak sie obudzi [B][COLOR=Red]bendzie [/COLOR][/B]dobrze a jak nie ide do weterynarza
[COLOR=Red][B]i[/B][/COLOR] jeszcze cos on sie nie dusi tak [B][COLOR=Red]ze cały[/COLOR][/B] czas tylko co jakies 50sekund[/quote]

[B]Sógeróję, rzebyś naipierf nałóczył siem pożondnie zasat jenzyka polskiego, a fufczas morzemy potyskótować, niełóku! Fstyć siem! Tosz to obżydlistwo!



[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LakusiowaPani']Dlatego najlepsze dla psów są SZELKI !!!!!! Jak sie pies pociągnie w szelkach to nic mu nie bedzie a jak ma obroze to niestety konczy sie to tak jak wyzej. :mad:[/quote]
Jeśli jest szczeniakiem to przez nawyk ciagnięcia może sobie wyciągnąć łopatki, no ale nie popadajmy w paranoję :lol: Szelki są najbezpieczniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LakusiowaPani']Dlatego najlepsze dla psów są SZELKI !!!!!! Jak sie pies pociągnie w szelkach to nic mu nie bedzie a jak ma obroze to niestety konczy sie to tak jak wyzej. :mad:[/quote]

Mój pies miał na początku obrożę i właśnie bardzo się ciągnął. Bywało że jak się mocniej pociągnął to zaczął się dusić. Lecz nie było to tak jak wyżej. Dusił się tylko wtedy gdy się ciągnął, a kiedy skończył ciągnąć od razu przestał się dusić. Dlatego kupiliśmy mu szelki, dłuższą smycz i po sprawie. DLA MAŁYCH PSÓW NAJLEPSZE SĄ [B]SZELKI[/B] (jakby ktoś nie wiedział :lol: )


----------------------------------------------------------------------------
mój pies:

imię : Miki
rasa: pinczer miniaturowy (ratlerek)
wiek: 3 lata

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

oberwie mi się za spam, ale mnie rozłożył na łopatki post 12 ;) Wyrazy współczucia i życzenia ogrooooomnej cierpliwości dla moderatorów ;)


a na serio - jakby mój pies zaczął się dusić i harkać (odpukać) ponad 5 minut, to już dawno byłabym u weta....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...