Jump to content
Dogomania

Zaginął labrador - Białystok !!!


evra86

Recommended Posts

28ego czerwca w Białymstoku przy ul Nowy Świat zaginął biszkoptowy labrador - bardzo prosimy o pomoc - znalazcę lub osobę, która doprowadzi nas do niego czeka nagroda !!! tuż po zaginięciu ktoś go widzial przy dworcu pks i słuch po nim zaginął. jezeli widzieliście gdzieś błąkającego się biszkoptowego labradora lub wasz sąsiad, znajomy nagle wszedl w posiadanie dorosłego takiego labradora bardzo prosimy o kontakt: 504 799 282 lub 500 6... e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] !!!

Link to comment
Share on other sites

Tak się zazwyczaj kończy wypuszczanie psa samopas na spacer :shake: Mam nadzieję, że jak się już znajdzie, to nie popełnicie więcej tego samego błędu...

Trzymam kciuki za odnalezienie, będe się rozglądać. Sprawdzajcie regularnie schronisko i ogłaszajcie gdzie się da!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Tak się zazwyczaj kończy wypuszczanie psa samopas na spacer :shake: Mam nadzieję, że jak się już znajdzie, to nie popełnicie więcej tego samego błędu...

To jest forum, na którym ofiarowuje się pomoc, a nie złośliwe wypowiedzi-tym bardziej jak się nie ma pojęcia o zaistnialej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']Może porozwieszajcie ogłoszenia w mieście.
Ludzie często zwracają uwagę na takie ogłoszenia, np. na przystankach autobusowych, może ktoś go wypatrzy i da Wam znać..[/quote]


niestety na przystankach robić tego nie wolno...dostaliśmy już kare za rozwieszanie ogłoszen i z kilkudziesięciu uchowało się tylko kilka-nie chce znów zadzierać ze strażą miejską bo tym razem dostane o wiele wiekszy mandat (tak z 4x większy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka'][URL="http://bialystok.olx.pl/znaleziono-labradora-bialystok-iid-35445928"]znaleziono labradora białystok - Białystok - Zwierzęta[/URL] tu ktoś ogłasza,że znalazł labradora[/quote]


tak już jakiś 2tyg temu sprawdzałam ten trop - niestety właściciel już się odnalazł i jak się okazało ten labrador zaginął jakieś 10dni wczesniej. dziś rano dostałam wiadomość że przy dworcu pkp go widziano-niestety nie znaleźliśmy go tam-gdzieś sie skrył-mam nadzieje, że za którymś razem natknie się na nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evra86']To jest forum, na którym ofiarowuje się pomoc, a nie złośliwe wypowiedzi-tym bardziej jak się nie ma pojęcia o zaistnialej sytuacji[/quote]

Wybacz, ale dla mnie takie słowa są jednoznaczne:

"Uciekł sprzed domu w chwili nieuwagi właścicieli. Pies sam zawsze chodził przed domem bez smyczy i zawsze się pilnował, ale tym razem coś go zainteresowało, być może pobiegł za jakąś suczką, i już nie wrócił."

Mam tylko nadzieję, że jakiś pseudo nie obserwował tych spacerów i psa nie podwędził :shake: Bywacie na giełdzie zwierząt na Andersa? Przeglądacie Allegro? Może ktoś będzie próbował go sprzedać. Jakby nie patrzeć, to teraz bardzo modna rasa.

Link to comment
Share on other sites

"jednoznaczne"-jak sie nie zna wszystkich faktow to lepiej sie nie wypowiadac-uciekl tak spod samego domu-spod drzwi gdzie dostaje smycz w pysk albo go sie odpina bo sam o to prosi bo zawsze prowadzi ludzi po schodach ale tym razem cos zajelo wlasciciela i poszedl. sprawdzamy gielde. wczoraj widziala go kobieta na jednym z osiedli ale nie znalezlismy go. niemozliwe zeby 3tyg sie po tym osiedlu krecil-chyba ktos nsie wystarszyl i go wypuscil jak zobaczyl ogloszenia

Link to comment
Share on other sites

W ogloszeniach koniecznie informujcie o nagrodzie, wieksza szansa.
A swoja droga, nie obrazaj sie na wypowiedzi Bakterii, ma racje, to nie pies decyduje o swoim bezpieczenstwie i wyprowadza ludzi, tylko na odwrot.
Oby byl szczesliwy koniec poszukiwan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...